نام لاتین: BLS 5500 Full Face Mask
شناسه کالا: 294
قیمت پایه:
480 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک تمام‌صورت بی آل اس مدل 5500 از جنس سیلیکون رابر, لنز پلی کربنات و در کلاس 2 با وزن 580 گرم طبق استاندارد EN 136:1998 با سری فیلترهای BLS 300 استفاده می‌گردد.
×

ماسک تمام صورت بی ال اس مدل 5500

ماسک تمام صورت مدل 5500 یکی از محصولات تولیدی شرکت بی ال اس (BLS) است که به‌ شکل تمام‌صورت تولید و عرضه می‌شود. ماسک های تمام صورت؛ چشم ها، صورت و سیستم تنفسی کاربر را پوشش داده و از آنها محافظت می کنند.

ساختار ماسک بی ال اس 5500 از جنس سیلیکون رابر (Silicone Rubber) است که نرمی و انعطاف پذیری آن موجب می شود که ماسک کاملا بر روی صورت بنشیند و از فشار آوردن به صورت کاربر جلوگیری کند.

جنس لنز ماسک BLS از پلی کربنات است که شفافیت بالایی دارد. بنابراین، حوزه‌ی دید کاربر را محدود نمی‌کند.

Visor (لبه ماسک ایمنی) در ماسک تمام صورت بی ال اس (BLS 5500) به شکل کوتاه طراحی شده است. بنابراین در ارتفاع, میدان دید گسترده تر و سهولت استفاده از آن را را برای کاربر فراهم میکند. همچنین، به منظور ارایه یک محصول با عمر مفید بیشتر و سطح ایمنی بالاتر دارای ساختار ضد آب، ضد خش و ضد اسید نیز می باشد.

این ماسک تمام صورت بی ال اس قابلیت تنظیم سایزِ متناسب با اندازه صورت کاربر را داراست. بدین صورت که دارای 6 نقطه اتصال به بدنه و تسمه های قابل تنظیم است که تسمه ها به همین نقاط متصل هستند وکاربرد آنها جهت فیکس و محکم کردن ماسک بر روی صورت کاربر است. نصب این ماسک بر روی صورت نیز بسیار آسان است. کاربر پس از قرار دادن ماسک بر روی صورت؛ می‌تواند آن را به کمک تسمه های (بندهای) متصل به اتصالات و با توجه به سایز سر و صورت خود تنظیم کند.

از دیگر ویژگی های طراحی ماسک بی ال اس این است که دارای اتصالات فیلتر دو قلو است که از جنس ABS هستند و مقاومت و استحکام بالایی دارند. بنابراین ماسک دارای دو محل برای نصب فیلتر است. این ماسک دو فیلتره در کلاس 2 طبقه بندی می شود. فیلترهای دو قلوی تعبیه شده در طرفین ماسک علاوه بر ایجاد تعادل و بالانس وزن فیلترها بر روی ماسک، باعث فراهم کردن میدان دید وسیعتری برای کاربر نیز می گردد.

فلاپ های (Flaps) تعبیه شده بر روی اتصال دهنده (کانکتور) فیلترها نیز باعث گردش مستمر جریان هوا در درون ماسک و افزایش کارایی و عمر مفید فیلترها می شوند. 

نکته قابل توجه: ماسک تمام صورت مدل 5500 نیازمند به تهیه‌ی فیلترهای مجزا و بسته به محل مصرف دارد و علاوه بر آن، این ماسک متناسب با فیلترهای BLS است.

ماسک بی ال اس دارای بند آویزگردنی است که کاربر به راحتی می تواند در مواقع مورد لزوم و عدم استفاده از ماسک آن را از گردن خود بیاویزد.

ماسک بی ال اس (BLS 5500 Full Face Mask) طبق استاندارد EN 136:1998 ساخته و تولید میگردد که نشان از کاربرد و کارایی بالای آن را دارد. وزن آن 580 گرم است. فیلترهای آن نیز قابل تعویض هستند.

فیلترهای سری 300

ماسک تنفسی 5500 را می توان با سری فیلترهای 300 استفاده کرد که البته از نوع فیلترهای ذرات و فیلترهای ترکیبی باشند و همچنین مجهز به اتصال مخصوص باشند . فیلترها (که البته از یک نوع و جفت باشند) به طور مستقیم به اتصالات جانبی ماسک وصل می شوند. 


FULL FACE MASKS

   Protection against gases and vapours, mists and dusts

BLS 5500               EN 136:1998 Cl.2

Main features

BLS 5500 full face mask is characterized by a soft silicone facepiece, an adjustable head harness with six fast realise buckles and a panoramic visor. The inner mask is equipped with two inhalation valves, to reduce visor misting and assist comfort. The two lateral connections for filters are special threaded, to be used with all the BLS 300 series filters equipped with the same thread - gas, particle and combined filters

Materials

:BLS 5500 full face mask is made by the following materials

 facepiece: silicone •

 inner mask: silicone •

 visor: polycarbonate •

filter holder (connections): ABS •

 head harness: synthetic rubber •

Weight: 580 g

300 series filters

BLS 5500 full face mask can be fitted with two BLS 300 series gas, particle and combined filters, equipped with special threaded connection. The filters are screwed directly to the lateral connections of the mask, always in pair and of the same type

Correct usage

:Exposure limit for full face masks with particle filters

 full face mask with filter P2 = 16 * XTLV

 full face mask with filter P3 = 1000 * XTLV

:Exposure limit for gas masks with filters

 full face mask + gas filter = 2000 * XTLV

 :Exposure limit for face masks with filters combined

 full face mask + gas filter + filter P2 = 16 * XTLV

full face mask + gas filter + filter P3 = 1000 * XTL

NPF (nominal protection factor) as specified in EN 529:2005 *


محصولات مشابه