نام لاتین: 3M PELTOR H9A Ear Muff
شناسه کالا: 203
قیمت پایه:
80 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: گوشی ایمنی تری ام پلتور مدل H9A با نسبت سیگنال به نویز 26 دسی بل و جنس بدنه ABS با طراحی مناسب, با کیفیت, با دوام و مقرون به صرفه در اختیار کاربر توسط گروه آچارک قرار می گیرد.
×

گوشی ایمنی تری ام پلتور مدل H9A

بارزترین تولید کننده لوازم ایمنی فردی در حال حاضر در جهان به طور قطع با برند 3M PELTOR فعالیت میکند. به تعبیر ساده هر چیز در این زمینه که برند 3M را داشته باشد بیشتر از بقیه مورد توجه مصرف کنندگان قرار میگرد.همواره نمونه های تقلبی این محصول در بازار دیده میشود و اچارک همواره تاکید بر با کیفیت و اصل بودن کالا ها دارد. رنگ بندی زرد و مشکی, میزان نویزگیری NRR: 26db, جنس بدنه گوشی ABS, تحت استاندارد CE اروپا از ویژگی های بارز این گوشی ایمنی برای محافظت از گوش ها در حرفه شما می باشد.

سری H9A یک محافظ شنوایی با کارایی بالا است و برای استفاده در محیط های بسیار پر سر و صدا ساخته شده است. این محافظت مبتنی بر فناوری با پوشش دو برابر طراحی شده است که باعث کاهش رزونانس در بدنه می شود و می تواند با استفاده از آن فرکانس بالا را به حداقل رساند. یک ارتباط صوتی بین قلاب داخلی و خارجی که حداکثر میرایی با فرکانس پایین را فراهم می کند. حلقه های آب بندی گسترده و پر از فوم پلاستیکی نرم برای بهترین تناسب فشار کم به هنگام استفاده را است.

با ترکیب محافظت در برابر سر و صدای شدید و راحتی استراحت پوشنده ، فناوری نهایی گوش را به نمایش می گذارد .

کوسن های پر شده با مایع و فوم ثبت شده ، دارای مهر و موم نویز با کیفیت و فشار کم برای راحتی تمام روز پوشیدن است .

پیشانی استیل ضد زنگ با سیم تعلیق چهار نقطه به توزیع فشار کوسن به طور مساوی و محور گوش گوش برای تناسب مداوم کمک می کند.

3M PELTOR H9A Ear Muff

محافظ گوش هدبندی‌ تری ام پلتور مدل H9A

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، ایرپلاگ 3m، گوشی ایمنی 3M، ایرماف 3M، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کلمات کلیدی: 3M محافظ گوش گوشی ایمنی

محصولات مشابه