نام لاتین: ELSEC ELECTRICAL INSULATING GLOVES CLASSE 0
شناسه کالا: 935
قیمت پایه:
565 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش عایق برق کلاس 0 برای ولتاژهای کمتر از 1000 ولت AC و 1500 ولت DC طراحی‌شده است و مقیاس تست ولتاژ عایقی در این دستکش برای AC 5000 ولت و DC 20000 ولت می‌باشد.
×
دستکش عایق برق ELSEC کلاس 0

دستکش عایق برق ELSEC ساخت شرکت Secura B.C. و محصولی از کشور لهستان است. این شرکت تولیدکننده تجهیزات حفاظتی شخصی بوده و در تولید تجهیزات حفاظت تنفسی، دستکش‌های عایق الکتریکی، محصولات محافظ دست، فیلترها و مواد فیلتر برای فیلتراسیون مایعات در صنایع صنعتی و خانگی تخصص دارد.

این شرکت پس از بیش از 30 سال حضور در بازار، تولید را در بالاترین سطح نگه‌داشته، به‌طور مداوم کیفیت محصولات تولیدشده را بهبود می‌دهد. این شرکت با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی فرایند تولید، تخصص، تجربه و حمایت از تیم آموزش‌دیده خود سال‌هاست که یکی از رهبران بازار بخش بهداشت و ایمنی در لهستان بوده است.

معرفی محصول:

این دستکش برای ولتاژهای کمتر از 1000 ولت AC و 1500 ولت DC طراحی‌شده است و مقیاس تست ولتاژ عایقی در این دستکش برای AC 5000 ولت و DC 20000 ولت می‌باشد. طول این دستکش 36 سانتی‌متر می‌باشد و جنس آن از لاتکس طبیعی است. این دستکش در سایزهای 8 تا 12 موجود می‌باشد.

کاربرد دستکش‌های عایق برق ELSEC برای اهداف الکتریکی مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌طور انحصاری به‌عنوان ابزار محافظ شخصی برای کار در ولتاژ تا 1 کیلوولت یا به‌عنوان حفاظ اضافی برای کار در ولتاژ بیش از 1 کیلوولت استفاده‌شده است.

خصوصیات

دستکشELSEC از مواد عایق ساخته‌شده است و دارای شکل ارگونومیک بوده و از لاتکس طبیعی باکیفیت بالا با استفاده از خط تولید کاملاً اتوماتیک ساخته‌شده است. هر دستکش به‌صورت جداگانه شماره‌گیری شده و با آزمایش الکتریکی با استفاده از کنترل‌گر کامپیوتری تست می‌شود. گزارش این آزمایش به‌صورت انحصاری به هر پاکت الصاق می‌شود.

شکل ارگونومیک و ویژگی الاستیسیته بودن دستکش و باعث کاردستی راحت می‌شود، حتی اگر دستکش دارای لایه داخلی پنبه‌ای و یا دستکش با لایه از چرم ضد عرق پوشیده شود. دستکش ELSEC شامل پنج کلاس می‌باشد که تحت آزمایش‌های ولتاژهای مختلف الزام شده قرار داده می‌شود. این پنج کلاس شامل موارد زیر می‌باشد:

 00 (2،5 کیلوولت)

 0 (5 کیلوولت)

1 (10 کیلوولت)

2 (20 کیلوولت)

3 (30 کیلوولت)

دسته‌بندی RC دستکش‌ها مطابق با استاندارد EN 60903: 2003 + AC2: 2005 می‌باشد و دارای خاصیت ویژه مقاومت در برابر موارد زیر می‌باشد:

R: اسید، روغن و ازن. دسته R ترکیبی از خصوصیات زیر می‌باشد:

A. مقاومت در برابر اسیدها

H. مقاوم در برابر روغن

Z. مقاوم در برابر ازن

2. C: مقاوم در برابر دمای بسیار پایین

این دستکش در سایزهای: 8، 9، 10، 11، 12 موجود می‌باشد.

ترکیب: دستکش Elsec از لاتکس طبیعی ساخته‌شده است.

الزامات:

دستکش‌های ELSEC مطابق با روش آزمون EN 60903: 2003 + AC2: 2005، که توسط دستورالعمل اروپا 89/686 EU/آزمایش‌شده و نتیجه موفقیت‌آمیزی را داشته است. این توسط گواهینامه WE / S / 878/2007 تایید شده است که تولیدکننده آن را با علامت CE بر روی دستکش تایید کرده است. سازنده اعلام می‌کند که هر یک از دستکش‌های فردی که به بازار عرضه‌شده‌اند، با توجه به استاندارد EN 60903: 2003 + AC2: 2005 آزمایش الکتریکی موفقیت‌آمیزی بر روی محصول انجام‌شده است.

دستورالعمل استفاده و محدودیت:

1. ولتاژ که به دستکش وارد می‌شود، نباید بیش از حداکثر ولتاژ مناسب تعیین‌شده با توجه به کلاس دستکش باشد.

2. حتی در زمان نگهداری، بایستی حداکثر هر 6 ماه یک بار مورد آزمایش قرار گیرد، در غیر این صورت نباید از دستکش استفاده شود.

3. دستکش‌های سوراخ و دارای نشتی نباید استفاده شود. در صورت شک و تردید در مورد وضعیت دستکش، نباید مورداستفاده قرار گیرد، بلکه باید تحت شرایط بازرسی مجدد و آزمایش مجدد الکتریکی کنترل شود. دستکش‌هایی که در استفاده یا شستشو خیس می‌شوند باید کاملاً خشک شوند و پودر تالک به سطح داخلی دستکش پاشیده شود، اما نه به شیوه‌ای که باعث شود دمای دستکش‌ها بیش از 65 درجه سانتی‌گراد برسد.

4. باید آزمون مجدد طبق الزامات EN 60903: 2003 + AC2: 2005 انجام شود. برای دستکش‌های کلاس 00 و کلاس 0، لازم است، نشتی هوا و بازرسی بصری جهت تشخیص ترک و سوراخ شدگی انجام شود. علاوه بر این، باید یک آزمون معمول دی‌الکتریک برای دستکش‌های کلاس 1، 2 و 3 انجام شود. توصیه می‌شود دستکش‌هایی که به‌شدت مورداستفاده قرار می‌گیرند تا ظرف 90 روز آزمایش شوند.

انبارداری و نگهداری: دستکش‌ها باید در پاکت اصلی یا بسته‌های خود در دمای محیط بین 5 تا 35 درجه سانتی‌گراد در مکان‌های تاریک و خشک نگهداری شوند، و در معرض نور مستقیم خورشید، نور مصنوعی و سایر منابع ازن قرار نگیرد.

نکته: مراقبت باشید که دستکش‌ها تحت‌فشار قرار نگرفته و چروک نشود.

ضمانت: تولیدکننده گارانتی دو ساله برای دستکش‌های عایق الکتریکی ELSEC را فراهم می‌کند.

جداول که در گالری قرار گرفته شده آزمایشات انجام‌شده بر روی هر کلاس را نشان می‌دهد.

محصولات مشابه