نام لاتین: BLS 3150 Full Face Mask
شناسه کالا: 291
قیمت پایه:
698 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک تمام‌صورت بی آل اس (BLS) مدل 3150 تک فیلتر کلاس 2 با ساختار اتصالات فیلتر از جنس ABS متناسب با سری فیلترهای BLS 400 قابل تعویض طبق استاندارد EN 136:1998 می‌باشد.
×

ماسک تمام‌صورت بی ال اس مدل 3150

ماسک مدل 3150 یکی از محصولات تولیدی شرکت بی ال اس (BLS) ایتالیا است که به شکل تمام‌صورت تولید و عرضه می‌شود. ماسک‌های تمام‌صورت بینی، دهان و چشمان کاربر را پوشش می‌دهند و مانع از آسیب به سیستم دستگاه تنفسی و صورت کاربر می‌شوند. ماسک تمام‌صورت بی ال اس مدل 3150 از کاربر در مقابل گازها و بخارات، دود و غبار حفاظت می‌کند.

صفحه‌نمایش (لنز) ماسک تمام‌صورت بی ال اس از جنس پلی کربنات است که دارای شفافیت است و میدان دید بدون تحرک را به کاربر ارایه می‌دهد و ساختار ضد خش و ضد اسید نیز دارد.

ماسک تمام‌صورت بی ال اس دارای پنج تسمه (بند) است که از جنس لاستیک EPDM هستند که قابلیت تنظیم سایزِ متناسب با اندازه صورت کاربر رادارند و توسط پنج نقطه اتصال؛ به ماسک وصل می‌شوند. و دارای قابلیت سریع باز کردن در مواقع ضروری هستند.

طراحی ماسک تمام صورت بی ال اس به صورت تک فیلتر است که در قسمت جلوی ماسک و با انحنا به سمت پایین قرارگرفته است. بنابراین؛ علاوه بر ایجاد تعادل و بالانس وزن فیلتر بر روی ماسک؛ با ایجاد فضای پانورامیک نیز میدان دید گسترده‌تری را برای کاربر فراهم می‌کند. این ماسک تک فیلتر در کلاس 2 طبقه‌بندی می‌شود.

ساختار اتصالات فیلتر (کانکتور) از جنس ABS است که مقاومت بالایی دارد. فیلتر این ماسک در قسمت جلوی آن در محل اتصالات آن نصب می‌شود.

فیلتر سری 400

نکته: ماسک تمام‌صورت BLS 3150 را می‌توان با سری فیلترهای BLS 400 استفاده کرد که البته از نوع فیلترهای گاز، ذرات و فیلترهای ترکیبی باشند. علاوه بر آن، حتماً مجهز به اتصال استاندارد باشند. فیلترها به‌طور مستقیم بر روی اتصال مرکزی ماسک نصب می‌شوند.

ماسک تمام‌صورت بی ال اس (BLS 3150 Full Face Mask) طبق استاندارد EN 136: 1998 ساخته و تولید می‌گردد که نشان از کاربرد و کارایی بالای آن را دارد. وزن آن 506 گرم است. فیلتر آن نیز قابل تعویض می‌باشد.

تست نفوذپذیری و نشت

 قبل از استفاده از ماسک و پس از چک کردن نکات و الزامات اولیه آن، در مرحله بعدی ماسک را بپوشید:

1) تسمه‌های (بندهای) ماسک را تا جایی که ممکن است بکشید. سپس تسمه‌ها را در پشت گردن قرار دهید و چانه را در محل مخصوص خود بچسبانید. دو تسمه‌ی پایین‌تری را باز بگذارید و با دست بکشید.

2) ماسک را روی سر بکشید و آن را روی صورت قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که موهایتان مابین ماسک و پیشانی قرار نگرفته باشد.

3) ابتدا تسمه‌های کناری، سپس تسمه‌های بالا و درنهایت تسمه‌های پایین‌تر را تنظیم کنید. تسمه‌ها را بیش‌ازحد تنگ نکنید.

4) قبل از ورود به محیط آلوده، فیکس و ثابت بودن ماسک بر روی صورت را بررسی کنید: در حالی که ماسک را پوشیده‌اید، محل اتصال استاندارد را با استفاده از کف دست ببندید (محلی که فیلتر به آن پیچ می‌شود) و سپس نفس عمیق بکشید. ماسک باید به سمت چهره سقوط کند و تا زمانی که نفس خود را نگه‌داشته باشید، در همان حالت باقی بماند. این بررسی لازم است تا اطمینان حاصل شود که ماسک به شکل صحیح بر روی صورت قرارگرفته است. اگر تست به‌درستی صورت نگرفت، تسمه‌ها را محکم کنید یا ماسک را دوباره روی صورت تنظیم کنید و تا زمانی که نتیجه حاصل و درست را دریافت نکرده‌اید، مرحله چک کردن را تکرار کنید.

روش استفاده از فیلتر: نوع و کلاس فیلتر را باید با توجه به نوع آلاینده انتخاب کنید.

برچسب فیلتر و تاریخ‌مصرف آن را بررسی کنید. فیلتر را به اتصال مرکزی ماسک وصل کنید. برای استفاده صحیح از فیلتر به اطلاعاتی که توسط شرکت سازنده ارایه‌شده است توجه کنید. اگر بو یا طعم بخار یا گاز را احساس کردید، عمر مفید فیلترها تمام‌شده و باید جایگزین شوند. برای افزایش مقاومت تنفسی، فیلترها باید جایگزین شوند.

تمیز کردن و ضدعفونی کردن ماسک:

پس از استفاده از ماسک برای تمیز کردن آلاینده‌ها از آن، ابتدا فیلتر را از ماسک جدا کنید. برای تمیز کردن ویزور (visor) از مواد پاک‌کننده استفاده نکنید.

نحوه تمیز کردن و ضدعفونی:

1) پس از برداشتن فیلتر آلوده از روی ماسک، آن را زیرآب جاری تمیز کنید تا مقدار زیادی از آلاینده‌ها را حذف کنید. سپس با قرار دادن آن در آب جوش (حداکثر دما تا 40 درجه سانتی‌گراد) با یک صابون خنثی آن را به طور کامل پاک‌کنید. اگر ماده ضدعفونی موردنیاز است، از یک محلول ضدعفونی‌کننده معمولی بر اساس هیدرو کلرید رقیق‌شده استفاده کنید.

2) ماسک را با یک پارچه نرم و تمیز خشک‌کنید یا آن را به‌طور طبیعی خشک‌کنید.

3) هنگام خشک‌کردن، از پارچه پشمی پنبه‌ای استفاده کنید.

 شرایط نگهداری ماسک:

ماسک را در بسته‌بندی اصلی فروش آن و در محیطی با تهویه مطبوع، خشک، دور از نور مستقیم خورشید، گرما و آلاینده‌ها نگه‌دارید. ماسک باید در محدوده دما بین° C 50+ تا ° C 10- و رطوبت نسبی زیر 80 نگهداری شود.

ماسک‌هایی که در بسته‌بندی اصلی باشند و مورداستفاده قرار نگرفته باشند و در شرایط محیطی که در بالا شرح داده شد نگهداری شده باشند طول عمر مفید 10 سال رادارند.

فیلتر ماسک تمام صورت بی ال اس مدل BLS 430 ABEK2HgP3 R

فیلتر ماسک تمام صورت بی ال اس مدل BLS 425 ABEK2P3 R


FULL FACE MASK

Protection against gases and vapours, Mist and dusts

FULL FACE MASK 3150                EN 136:1998 Cl. 2

Main features

Body made of non allergic natural rubber -

  Filter holder with standard thread connection EN 148-1 -

 One gasket-valve with lattice covers to protect the membrane -

  Polycarbonate screen -

 Headharness in EPDM rubber with five -

-straps and quick fastening buckles. This full face mask can be used with BLS 400 series gas, particle and combined filters, equipped with standard threaded connection. The filters are fitted directly onto the central connection of the mask

Materials

:The 3150 full face mask is made by the following materials

 facepiece: natural rubber

 visor: polycarbonate

 filter holder (connection): ABS

Weight: 506 g

400 series filters

The 3150 full face mask can be fitted with BLS 400 series gas, particle and combined filters, equipped with standard threaded connection. The filters are fitted directly onto the central connection of the mask

Correct usage

Exposure limits for full face masks with particle filters: full face mask + P1 filter = 4 x TLV full face mask + P2 filter = 15 x TLV full face mask + P3 filter = 400 x TLV Exposure limits for full face masks with gas filters: full face mask + class 1 filter = 400 x TLV (or 1000 ppm) full face mask + class 2 filter = 400 x TLV (or 5000 ppm) full face mask + class 3 filter = 400 x TLV - or 10000 ppm

محصولات مشابه