نام لاتین: Hitachi H90SG Demolition Hammer H90SG
شناسه کالا: 221
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: چکش تخریب 32 کیلوگرمی هیتاچی مدل H90SG برقی ، دستی قلم گیر 17mm شش گوش HEX سیستم ضد لرزش عایق دوبل و بلبرینگ ضد غبار پیستون‌های تقویت شده
×

چکش‌ تخریب محصولی است که جهت تخریب سازه‌های بتنی سخت از قبیل دیوار و زمین و غیره استفاده می‌شود. چکش تخریب برقی ، دستی 32 کیلوگرمی هیتاچی مدل H90SG دارای قدرت 2000 وات جهت تخریب دیوارهای سخت و مقاوم، تخریب زمین و غیره استفاده می‌شود. این دستگاه قابلیت ضربه با قدرت بسیار بالا معادل 63 ژول را دارد تا ضربه جهت تخریب پرقدرت اعمال شود. سیستم قلم گیر این دستگاه 17 میلیمتر شش گوش HEX است و به دلیل وجود گرد و غبار زیاد در محیط‌های کار به‌خصوص محیط‌های کاری که از چکش تخریب استفاده و غبار زیادی در محیط پخش می‌شود، در این چکش تخریب از عایق دوبل  و بلبرینگ ضد غبار استفاده شده است. 

از جهتی دیگر لاک‌گیری سیم‌های آرمیچر این دستگاه با پوشش عالی انجام شده تا غبار ناشی از تخریب باعث پارگی سیم‌های آرمیچر یا بالشتک نشود. پیستون‌های این دستگاه تقویت شده است تا کیفیت این دستگاه به حداکثر برسد. با اعمال عملیات گرمایشی استاندارد و سخت کاری بر روی دنده‌های این چکش تخریب برقی، همواره سعی شده تا دنده‌ها تقویت شده و عمر دنده‌ها افزایش یابد. وجود قفل کن کلید نیز از دیگر خصوصیات این دستگاه جهت راحتی کاربر هنگام استفاده از این دستگاه برای مدت طولانی و مداوم است.

این دستگاه دارای سیستم ضد لرزش برای سهولت کارکرد در زمان طولانی ومداوم است.

کلمات کلیدی: هیتاچی H90SG چکش تخریب Hitachi