نام لاتین: Shima Gumboots
شناسه کالا: 489
قیمت پایه:
87 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: چکمه ایمنی ساق بلند شیما مجهز به سرپنجه فولادی، جنس رویه لاستیک، جنس زیره پی وی سی و ضد لغزش بوده و می‌توان در محیط‌های لغزنده از آن استفاده کرد.
×

چکمه ایمنی ساق بلند شیما

این چکمه ساق بلند مشکی توسط شرکت «شیما» (Shima) تولید و به بازار عرضه شده است. جنس این چکمه از لاستیک استفاده شده است، از این رو مقاومت مناسبی در برابر نفوذ مایعات دارد. این چکمه با کفی از جنس «پی‌وی‌سی» طراحی شده است. این چکمه مقاومت خوبی در برابر محلول‌های بنزینی، روغنی، اسیدی و قلیایی را از خود نشان می‌دهد. با طراحی مناسب کفی این چکمه مانع از لغزش پای کاربر می‌شود و از آن می‌توان در محیط‌های لغزنده استفاده کرد. چکمه شیما مقاومت مناسبی در برابر جریان‌های کم الکتریکی دارد مانع از برق‌گرفتگی کاربر خواهد شد. سرپنجه‌های این چکمه از لایه‌ای فولادی بوده و مقاوم در برابر ضربه و فشار است. این لایه قادر است نیرویی برابر 200 ژول را تحمل کند.

جنس رویه و زیره این چکمه از PVC می‌باشد که رنگ رویه مشکی و رنگ زیره زرد می‌باشد.

• مشاغل مورد نیاز به این چکمه: کشاورزی، باغبانی، خدماتی، شهرداری و غیره

• کاربرد: محافظت از پا

• سرپنجه فولادی

• جنس رویه: لاستیک

• جنس زیره: PVC

• وزن محصول: 2.3 کیلوگرم

تیم آچارک قیمت چکمه کارگری، انواع چکمه کار، خرید اینترنتی چکمه پلاستیکی، قیمت چکمه کشاورزی، قیمت چکمه باغبانی، چکمه پلاستیکی مردانه، چکمه لاستیکی، خرید چکمه پلاستیکی طرح دار، قیمت چکمه پلاستیکی، قیمت چکمه لاستیکی بلند، قیمت چکمه، چکمه شیما، چکمه پلاستیکی طرح دار و لیست تجهیزات ایمنی را به‌راحتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

محصولات مشابه