نام لاتین: UVEX 2 Earmuff
شناسه کالا: 1084
قیمت پایه:
385 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش هدبندی یووکس مدل 2 با میزان کاهش صدا 27dB دارای بالشتک‌ها نرم با طراحی و ساخت عالی و مناسب برای استفاده‌های طولانی‌مدت است.
×
محافظ گوش هدبندی یووکس مدل 2

شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می‌باشد که در سال 1926 تاسیس و درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط‌های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می‌کند. تمام فرآیندها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. ایرماف UVEX K3 یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی این شرکت درزمینه حفاظت شنوایی می‌باشد.

شنوایی به‌راحتی می‌تواند آسیب ببیند بنابراین بسیار مهم است که توجه ویژه‌ای به شنوایی خود داشته باشیم. کاهش شنوایی ناشی از سروصدا هنوز هم یکی از رایج‌ترین خطرات شغلی محسوب می‌شود. فقط کسانی که دچار کاهش شنوایی شده‌اند واقعاً درک می‌کنند که حس شنوایی خوب ضروری و مهم است. سروصدا نه تنها باعث کاهش شنوایی می‌شود بلکه استرسی برای کل ارگان‌های بدن محسوب می‌شود و تمام بدن را تحت تاثیر قرار داده و می‌تواند منجر به: دشواری در تمرکز، بیماری‌های گوارشی، فشارخون بالا و افزایش خطر حمله قلبی شود.

معرفی محصول:

ایرماف 2 UVEX یکی از محصولات شرکت UVEX از سری ایرماف های محافظتی می‌باشد. این محصول به لطف وجود ویژگی‌های مانند: 1. وزن بسیار سبک 2. حفاظت عالی در برابر فرسودگی 3 ایرماف قابل‌انعطاف 4. امکان تعویض کیت جهت بهداشت بیشتر

• وزن کم و اندازه مناسب: به‌واسطه مواد کم‌حجم و کم جرم به‌کاررفته در ساخت این محصول، دارای وزن سبک و اندازه بسیار مناسب می‌باشد. این امر باعث می‌شود که 1. هنگام استفاده احساس آسایش و راحتی به فرد دست دهد. 2. در زمان استفاده‌های طولانی‌مدت فشار بر روی سر فرد فوق‌العاده کاهش یابد.

• امکان تعویض کیت: امکان تعویض کیت موجب بهداشتی شدن کاربر در هنگام استفاده می‌شود. با توجه به شرایط کاری سختی که در بیشتر محیط‌های کاری وجود دارد و تعریق بیشتر کاربران، با تعویض کیت امکان رعایت بهداشت برای شخص به وجود می‌آید.

• ایرماف قابل‌انعطاف: این مدل از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است که موجب فیکس شدن ایرماف بر روی گوش و سر می‌شود و راحتی بیشتر را در هنگام استفاده از این محصول به ارمغان می‌آورد. درنتیجه در استفاده‌های طولانی مدت قابل‌استفاده است. هدبند استیل این محصول امکان انعطاف بیشتر و انطباق آن با اندازه سر شخص فراهم می‌کند.

• حفاظت بهینه در محیط‌های بسیار پرسروصدا: انتخاب ایرماف و حفاظت شنوایی مناسب با شدت صوت محیط بسیار حایز اهمیت است. درصورتی‌که استاندارد 80dB را در نظر بگیریم، با توجه به فیلتر صوتی تا میزان db 27 این محصول می‌تواند برای محیط‌هایی با حداکثر شدت صورت 107 db می‌تواند کارایی داشته باشد.

• سطح حفاظت: حدود بالا 31dB، حدود متوسط 24dB، حدود پایین 16 db. یکی از بارزترین و مهم‌ترین خصوصیتی که هر کاربر هنگام انتخاب و استفاده از ایرماف ها به آن توجه دارد میزان کاهش صدا (SNR) است. که یک شاخص مهم برای بیان کارایی حفاظتی گوشی‌های ایرماف می‌باشد. رنج کاهندگی صدا در ایرماف X برابر با 27dB است. همچنین ایرماف در فرکانس‌های با رنج بالاتر حفاظت بالاتری را ارایه می‌دهد.

• استاندارد: مطابق با استاندارد EN 352-1 بوده. تمام محصولات UVEX از محصولات با استاندارد CE می‌باشند.

• از نقاط منفی این محصول می‌توان به ضد آب نبودن و عایق حریق نبودن آن اشاره کرد.

ویژگی UVEX 2:

• نوع محصول: ایرماف (گوش‌پوش)

• نام محصول: 2

• شرکت: UVEX

• رنگ: آبی

• 27dB :NRR

• استاندارد: EN 352-1

• ویژگی: طراحی سبک با یک کپسول کوچک و عایق صوت بالا، ایرماف با هدبند از جنس استیل، امکان تعویض کیت‌ها جهت حفظ بهداشت، مقاومت بالا

• کاربرد در مشاغل: سنگ‌کاری، سنگ‌تراشی، صنعت فلزات، ساخت‌وساز، صنایع چوب، معادن، صنعت خودرو، صنایع نفت و پتروشیمی، نساجی، نجاری و ...

میزان کاهش شدت صوت در فرکانس های مختلف (تصویر در گالری)

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف Uvex، ایرماف بوفالو، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، ایرپلاگ 3m، ایرپلاگ سیلیکونی، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برند یووکس - UVEX
مدل UVEX 2
نوع ایرماف - هدبندی
رنگ آبی
استاندارد EN 352-1
نسبت کاهش نویز NRR 27 دسی بل27dB
قابلیت نصب روی کلاه ندارد

محصولات مشابه