نام لاتین: Mega Tools M85202 19 PCS Tool ُُSet
شناسه کالا: 060
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: مجموعه 19 عددی ابزار مگا تولز مدل M85202 10 عدد سری پیچ‌گوشتی، یک عدد کاتر، یک عدد دم‌باریک و یک دستگاه چسب تفنگی به همراه 3 چسب مخصوص
×

این محصول توسط شرکت «مگاتولز» (Mega Tools) تولید می‌شود.شامل 19 قلم ابزار و لوازم جانبی است و با عنوان M85202 به شما معرفی می‌شود. ابزارهای این مجموعه شامل یک عدد پیچ‌گوشتی با سری قابل تعویض، 10 عدد سری پیچ‌گوشتی، یک عدد کاتر، یک عدد دم‌باریک و یک دستگاه چسب تفنگی به همراه 3 چسب مخصوص به آن می‌شوند. با اتصال سری‌های پیچ‌گوشتی این مجموعه به پیچ‌گوشتی مخصوص آن‌ها، می‌توانید پیچ‌های متعددی را با شکل سری مختلف باز کنید یا ببندید. این سری‌ها در اشکال دوسو، چهارسو و ستاره‌ای ساخته شده‌اند. برای برش و گرفتن اجسام مختلف، می‌توانید کاتر و دم‌باریک موجود در این محصول را به کار بگیرید. چسب حرارتی ابزاری است که با استفاده از آن حالت چسب از جامد و مایع تغییر می‌کند. همچنین چسب خروجی دستگاه حرارت بالایی دارد. از این دستگاه برای کارهای مختلفی استفاده می‌کنند. ازجمله شغل‌ها و اموری که از چسب حرارتی استفاده می‌شود، می‌توان به کارهای الکترونیکی،تعمیرات و ساخت گل‌های تزیینی اشاره کرد. نمونه‌ای از این دستگاه در مجموعه‌ی M85202 وجود دارد. تمام محتویات این مجموعه در یک جعبه‌ی پلاستیکی شفاف که قاب ارگانیزه دارد، قرار دارند. این مجموعه را می‌توانید برای مشاغل مختلف و یا حتی در منزل مورداستفاده قرار دهید.

- یک عدد دم باریک - یک عدد کاتر با تیغه 18 میلی‌متر 

- پیچ گوشتی با سری قابل تعویض - 10 سری پیچ‌گوشتی شامل 3 سری دو سو (سایز 3, 5 و 8)، 3 سری چهارسو (سایز PH1, PH2 و PH3) و 4 سری      ستاره‌ای (سایز T25, T20, T15 و T30) 

- یک عدد دم باریک 

- یک عدد کاتر با تیغه 18 میلی‌متر 

- یک دستگاه چسب تفنگی کوچک 30 وات

- چهار عدد چسب برای دستگاه چسب تفنگی


محصولات مشابه