نام لاتین: uvex silv-Air c 3310 FFP3 folding mask
شناسه کالا: 766
قیمت پایه:
69.8 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 3310 با شرایط تنفسی باکیفیت بالا می‌تواند در برابر اسپری‌های مایع غیر فرار، آلیاژهای جامد و آبی تا 30 برابر مقادیر مربوطه استفاده گردد.
×
ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 3310

شرکت «یووکس» (uvex) در سال 1926 در کشور آلمان تاسیس شده که درزمینه تولید محصولات حفاظت فردی فعالیت دارد. تمام فرآیندهای این شرکت برای ارایه خدمات به افراد, در محیط‌های ورزشی, کاری و استراحتی مطابق با استاندارد ISO 9001 است. ماسک uvex silv-Air c 3310 یکی ماسک های سوپاپ دار این شرکت درزمینه تنفسی می‌باشد که با طراحی نوآورانه و شکلی بهینه به‌صورت ارگونومیک تولیدشده است.

طراحی ماسک سوپاپ دار یووکس مدل 3310 به شکل هندسی در ناحیه بینی ماسک است که کمک شایانی جهت تناسب ماسک با فرم‌های مختلف صورت را فراهم می‌کند. در قسمت داخلی ماسک نیز گیره بینی انعطاف‌پذیر تعبیه‌شده است که قابلیت تنظیم ماسک و ثابت شدن آن را بر روی صورت کاربر فراهم می‌کند.

قسمت بیرونی ماسک uvex silv-air به رنگ خاکستری است که مانع از سریع کثیف شدن ماسک می‌گردد. قسمت داخلی ماسک به رنگ سفید خالص است که دارای کیفیت بالا می‌باشد. در قسمت ناحیه دهانی از جنس فوم مصنوعی می‌باشد که موجب احساس راحتی کاربر در حین استفاده از ماسک می‌گردد.

درزگیر در اطراف ماسک uvex silv-Air c 3310 از جنس مواد نرم است که کاملاً بر روی صورت کاربر می‌نشیند و اطراف دهان را کاملاً مسدود کرده و راحتی و ایمنی فرد را تضمین می‌کند.

در دو طرف ماسک یووکس با بندهای (تسمه) از جنس پروپیلن تعبیه‌شده است که از طریق 4 نقطه اتصال به ماسک متصل می‌شوند. بندهای اتصال دارای ساختار محکم و مقاومی هستند که علاوه بر ثابت نگه‌داشتن ماسک بر روی صورت کاربر، ایمنی و سلامت فرد را با ممانعت از عبور گردوغبار و آلاینده‌ها به درون ماسک نیز حفظ می‌کنند.

سوپاپ ماسک یووکس مدل Silv-Air c 3310 به‌طور قابل‌توجهی مقاومت تنفسی را کاهش می‌دهد و تعادل گرمایی و رطوبت را در ماسک حفظ می‌کند. بنابراین؛ این ماسک به خوبی موجب محافظت از سیستم تنفسی کاربر گردیده و تنفس راحت‌تری را برای کاربر فراهم می‌کند.

ماسک سوپاپ دار یووکس تست دولو میت (Dolomite) را با موفقیت گذرانده و الزامات استاندارد یک ماسک گردوغبار، در این‌گونه شرایط محیطی را دارد. بدین‌صورت که، شرایط تنفسی باکیفیت بالا را حتی برای طولانی‌مدت برای کاربر فراهم می‌کند.

این ماسک محافظ تنفسی می‌تواند در برابر اسپری‌های مایع غیر فرار، آلیاژهای جامد و آبی تا 30 برابر مقادیر مربوطه استفاده گردد. همانند جوشکاری، لحیم‌کاری، غلظت‌های بالای خطرناک میکروسکوپیک گردوغبارها و همچنین ترکیبات شیمیایی که حاوی به ریلیم، استپیم، آرسنیک، کادمیوم، کبالت، نیکل، پلاتین، رادیوم یا استریکنین (strychnine) است.

به‌طورکلی ماسک‌های سوپاپ دار یووکس که با سطح حفاظتی در کلاس FFP3 قرار دارند دارای قابلیت استفاده مجدد هستند و می‌توان از این ماسک‌ها با حفظ همان قابلیت‌های اولیه در شیفت‌های مکرر کاری استفاده نمود. ماسک uvex silv-Air c 3310 دارای استاندارد EN 149 می‌باشد و در دسته‌بندی این استاندارد در کلاس (FFP3) قرار دارد. ماسک‌های در این دسته‌بندی دارای ویژگی‌های خاصی ازجمله: مناسب برای تماس با ذرات سمی، دود، بخارات و آیروسول‌های جامد و مایع بوده و همچنین حفاظت تا 30 برابر حد مجاز مواجهه را برآورده کرده و برای استفاده‌های طولانی‌مدت مناسب می‌باشند. که برخلاف آن مدل‌های مشابه مقدار حفاظت تا 20 برابر و ماسک‌های باکلاسFFP2) و (FFP1) به ترتیب 10 و 4 برابر حد مجاز مواجهه می‌باشد. میزان فیلتراسیون این ماسک‌ها 99% بوده و این یعنی تا میزان 99% راندمان حفاظتی ایجاد می‌کنند.

این نوع ماسک دارای سوپاپ بوده که به‌صورت 360 درجه باز می‌باشد که این امر باعث تسهیل تبادل هوا هنگام تنفس شده و مقاومت تنفسی را کاهش می‌دهد که در این صورت خروج راحت هوا از داخل ماسک به بیرون باعث کاهش رطوبت و گرما در داخل ماسک می‌شود. برای جداسازی ذرات گازها و بخارات موجود در هوا در این ماسک از فیلتر زغال فعال استفاده‌شده است. دیگر کاربرد زغال فعال جداسازی دود و بوهای ناخوشایند از هوای استشمامی می‌باشد.

ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 3310 بسیار سبک است و فقط 25 گرم وزن دارد. با رنگ‌بندی نقره‌ای- خاکستری موجود است.

ویژگی‌ها:

1. طراحی نوآورانه با یک شکل بهینه و ارگونومیک

2. ماسک از نوع تاشو با سوپاپ دارای لایه زغال فعال می‌باشد.

3. دارای لبه‌های با عایق نرم برای راحتی هرچه بیشتر افراد این لبه‌ها هنگام پوشیدن ماسک به سطح صورت فرد چسبیده و با پوشش بالای که ایجاد می‌کند باعث بالا بردن سطح ایمنی و همچنین خاصیت نفوذ ناپذیری ماسک می‌شود.

4. قابلیت تنظیم گیره فلزی بینی برای اطمینان از ثابت شدن ماسک بر روی بینی فرد که می‌تواند به بر صورت افراد مختلف منطبق گردد. و همچنین دارای عایق نرم برای راحتی افراد می‌باشد.

5. دارای قابلیت تنظیم آسان هدبندها برای انطباق با صورت افراد مختلف

6. این نوع ماسک تست دولومیت را به خوبی گذرانده و الزامات آن را برآورده ساخته است.

(در تست دولومیت ماسک برای مدت طولانی در معرض گردوغبار دولومیت قرار می‌گیرد. این تست با علامت D بر روی ماسک مشخص‌شده است.)

7. به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که هنگام استفاده سازگار با عینک‌های uvex می‌باشد.

8. دریچه خروجی ماسک به‌صورت 360 درجه باز می‌باشد که باعث کاهش مقاومت تنفس، تبادل راحت هوا، کاهش گرما و رطوبت در داخل ماسک شده که درنتیجه اثر خنک‌کننده در داخل ماسک ایجاد می‌کند.

9. قابلیت مصرف چندباره

10. دارای استاندارد: EN 149

شغل‌ها و موارد استفاده از ماسک:

1. ساخت‌وساز و صنایع وابسته

2. کار با مواد آزبستی برای زمان‌های کوتاه‌مدت و یا نمونه‌برداری از آن‌ها

3. تماس با: مواد پودری، اسپور قارچ ها و باکتری‌ها

4. تماس با ذرات رادیواکتیو

5. هنگام استفاده از آفت کش ها

6. کشاورزی

7. دامپزشکی

8. کار در نجاری‌ها، سمباده زنی و برش (چوب بلوط، راش و چوب استوایی)

9. دفع زباله‌ها (دی اکسین ها و فوران‌ها)

10. کار با فلزات: کارهای سنگ‌زنی، برشکاری و دریل کاری ...

11. نقاشی و رنگ‌کاری

12. کار در کارگاه‌های تولید باتری

13. هنگام جوشکاری مواد آلومینیومی

14. کارهای لحیم‌کاری، جوشکاری و ریخته‌گری

15. هنگام در تماس بودن عوامل عفونی (تماس با خون)

16. کار با مواد شیمی‌درمانی

17. هنگام کار در بیمارستان‌ها و مراکز اورژانسی

18. برخورد با عفونت‌های آنفولانزایی (کارکنان پزشکی، کار با افراد سرفه دار، برونکوسکوپی، لوله‌گذاری و مکش)

آچارک قیمت ماسک سوپاپ دار uvex، خرید ماسک سوپاپ دار uvex و انواع ماسک سوپاپ دار uvex را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


uvex silv-Air c 3310 FFP3 folding mask

FFP3 breathing protection folding mask •

exhalation valve •

practical individual packaging •

labelled for use with high levels of dust exposure D •

adjustable headband length •

uvex silv-Air c 3310 – excellent handling, top-class comfort

The uvex silv-Air c product family consists of classic, pure-white folding and cup-shaped face masks which fit different face shapes. Headband lacing system and integrated sealing lips in all protection classes make it easy to fit these masks correctly – and to wear them comfortably for long periods

General features

particle-filtering folding mask with exhalation valve

colour: white

Protection features

certified FFP3 face mask to EN 149 and EU Directive 89/686/EEC •

D label (dolomite dust test passed): maximum breathability even with really high dust levels •

cannot be reused •

Comfort features

adjustable headband and flexible, adjustable nose clip for a comfortable, secure fit •

comfortable, all-around sealing lip for secure fit •

exhalation valve to lessen exhalation resistance and to reduce heat and moisture inside the mask •

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه