نام لاتین: ADELA H-4538 Harness
شناسه کالا: 1208
قیمت پایه:
250 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: هارنس ایمنی فول بادی ADELA مدل H-4538 محصولی از گروه کمربندهای ایمنی نوع اول می‌باشد.
×

هارنس ایمنی فول بادی ADELA مدل H-4538

امروزه و با گسترش روزافزون صنایع مختلف، کار کردن در ارتفاعاتی بالاتر از سطح زمین و در شرایطی سخت و بعضاً خطرناک، بخشی اساسی و روزمره از فعالیت‌های ساختمانی و صنعتی را تشکیل می‌دهد.

کارگران پروژه‌های ساختمانی، نفتی و پتروشیمی، تعمیرکاران توربین‌های بادی و ... تقریباً به‌صورت دایمی در ارتفاع بالا کار می‌کنند.

این موارد و موارد فراوانی مشابه این، تنها بخشی کوچک از نیاز روزمره به تجهیزات کار در ارتفاع را به ما نشان می‌دهد.

در این میان و باوجود نیاز مبرم به تجهیزات کار در ارتفاع، کمربندهای ایمنی کار در ارتفاع، جز حیاتی‌ترین واصلی‌ترین آیتم‌ها به شمار می‌روند.

در ابتدا به تعریف انواع کمربند ایمنی می‌پردازیم. ازنظر ساختار و نحوه کارکرد، کمربندهای ایمنی به دو دسته تقسیم می‌شوند:

نوع اول: کمربند ایمنی تمام بدن یا پاراشوتی که مانند کمربند ایمنی چتر نجات، به دور کتف و ران پای فرد استفاده‌کننده پیچیده می‌شود و کاملاً او را در برمی‌گیرد. به‌صورتی که در صورت سقوط از ارتفاع، فرد را حمایت می‌کند.

نوع دوم: کمربند ایمنی سیمبانی یا کمربند دکل بانی می‌باشد که تمام بدن نبوده و مانند کمربند شلوار، فقط دور کمر را احاطه می‌کند. علت این نام‌گذاری برای کمربند ایمنی نوع دوم، استفاده وسیع فعالین بخش صنعت برق و مخابرات از کمربند ایمنی دکل بانی در هنگام کار بر روی دکل‌های برق و دکل‌های مخابراتی می‌باشد.

کمربند ایمنی مدل ADELA H-4538، محصول شرکت ADELA ENTERPRISE CO.,LTD. I بوده و تولید کشور تایوان می‌باشد.

این شرکت درزمینه تولید تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع فعالیت داشته و دفتر مرکزی آن در شهر تایپه پایتخت کشور جمهوری تایوان می‌باشد.

کمربند ایمنی قلاب بزرگ ADELA H-4538، محصولی از گروه کمربندهای ایمنی نوع اول می‌باشد.

از نقطه‌نظر ساختاری، این محصول را می‌توان به دو بخش تسمه‌های بالاتنه و تسمه‌های پایین‌تنه تقسیم کرد.

برای تشخیص این دو بخش از یکدیگر، آنها را در دو رنگ متفاوت سبز، برای بخش بالاتنه و زرد، برای قسمت پایین‌تنه تولید کرده‌اند تا در هنگام استفاده و در زمان پوشیدن، بتوان سریع‌تر بخش‌های مختلف را از هم تشخیص داد.

بخش بالایی که تسمه‌های سبزرنگ می‌باشند، در هنگام استفاده، مانند کوله‌پشتی و دسته‌های نگه‌دارنده آن، پوشیده می‌شود به صورتی که نقطه اتصال مثلثی شکل قلاب لنیارد درست در پشت و در میان دو کتف جای بگیرد.

در بخش پایینی، که بخش زردرنگ می‌باشد، تسمه‌ها به یکدیگر متصل نیستند و آزاد می‌باشند. آنها را دو به دو بر روی ران‌ها قرار داده و به‌وسیله اتصالات موجود محکم می‌کنیم.

لنیارد چیست؟ به مجموعه طناب و قلاب (کارابین) یک کمربند ایمنی، لنیارد (Lanyard) گفته می‌شود.

لنیارد کمربند ایمنی ADELA H-4538، از یک طناب 1.5 متری ابریشمی سایز 14 (قطر 14 میلی‌متر) و یک قلاب بزرگ فولادی تشکیل‌شده است.

قلاب فولادی و بزرگ این محصول، حد تحملی معادل 23 کیلو نیوتن یا 5000 پوند نیرو را دارد و مطابق با الزامات استاندارد EN362 تولیدشده است.

جهت راحتی فرد استفاده کننده در ارتفاع و در زمان انجام کار، 2 عدد قلاب D شکل در دو طرف تعبیه شده است که می‌توان وسایل و ابزار مورد نیاز را از آن آویزان نمود.

وزن کمربند ایمنی حدود 920 گرم، وزن لنیارد حدود 1116 گرم و درنتیجه وزن کل در حدود 2036 گرم می‌باشد.

این محصول در یک کارتن کوچک آبی‌رنگ به ابعاد 25/5 در 22/5 در 10/5 سانتیمتر تقدیم حضور شما می‌گردد.

محصول کشور تایوان.

ADELA H-4538 Harness

هارنس چیست؟

برای حفاظت در برابر سقوط از ارتفاع مناسب برای کار در ارتفاع به‌مانند کار بر روی داربست‌ها و کوهنوردی که در انواع مختلف به‌مانند هارنس تمام بدن یا هارنس فول بادی و انواع کمربند ایمنی تولیدشده نام‌برده می‌شود.

برای قیمت هارنس ایمنی، کمربند ایمنی کار در ارتفاع، هارنس کار در ارتفاع، نحوه بستن کمربند ایمنی کار در ارتفاع، قیمت هارنس صنعتی یا قیمت کمربند ایمنی می‌توانید با فروشگاه آچارک در تماس باشید.

کلمات کلیدی: هارنس هارنس ایمنی

محصولات مشابه