نام لاتین: Climax 745 Half Face Mask
شناسه کالا: 739
قیمت پایه:
2.57 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس مدل 745 مجهز به قاب نگه‌دارنده و بدنه ماسک از جنس پلیمر با مقاوم بالا جهت جلوگیری از ورود گردوغبار، گاز، ذرات و آلاینده‌های هوا به دستگاه تنفسی می‌باشد.
×

ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس مدل 745

به‌طورکلی ماسک‌های تنفسی به دو دسته تقسیم می‌شوند: ماسک تنفسی نیم صورت و ماسک تنفسی تمام‌صورت

کاربرد ماسک تنفسی نیم صورت بدین‌صورت است که تنها ناحیه دهان و بینی کاربر را پوشش می‌دهد درحالی‌که ماسک تنفسی تمام‌صورت، علاوه بر دهان و بینی؛ چشم‌ها را نیز دربر می‌گیرد و معمولاً در محیطی استفاده می‌گردند که گازهای موجود در محیط برای چشم نیز مضر باشند.

ماسک تنفسی کلایمکس (Climax) مدل 745 نیز به شکل نیم صورت است که توسط کشور اسپانیا تولید و عرضه می‌گردد.

ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس دارای ساختار بسیار مقاوم و مجهز به قاب نگه‌دارنده است. بدین‌صورت که ساختار بدنه اصلی ماسک از جنس پلیمر با مقاومت بالاست و ساختار لبه‌های بیرونی آن از یک بالشتک نرم با جنس سیلیکونی تولیدشده است که قابلیت فیکس شدن کامل آن بر روی صورت کاربر را به سهولت ایجاد می‌کند و علاوه بر آن راحتی و آسایش کاربر را به هنگام استفاده از آن به دنبال دارد.

 

کاربرد ماسک کلایمکس جهت جلوگیری از ورود گردوغبار، گاز، ذرات و آلاینده‌های هوا به دستگاه تنفسی می‌باشد و علاوه بر آن دارای فیلتراسیون جهت موادی همچون آمونیاک، گازهای اسیدی ضعیف، بخارات ارگانیک و غیر ارگانیک، سولفور دی اکسید و کلر نیز می باشد که این ویژگی درخور توجه، سلامت و ایمنی کاربر را به دنبال دارد.

دارای فیلتراسیون آمونیاک، گازهای اسیدی ضعیف، بخارات ارگانیک و غیر ارگانیک، سولفور دی اکسید و کلر

این ماسک‌ها مناسب برای معادن، صنایع شیمیایی، دارویی، کشاورزی، دامپزشکی، نجاری، جوشکاری، ساختمانی، تراشکاری و مصارف عمومی مناسب است.

ماسک فیلتر دار کلایمکس Climax 745 بسیار سبک است وزن آن 138 گرم است و دارای ابعاد 11.5 × 10.5 سانتی‌متر است. قیمت ماسک تنفسی نیم صورت کلایمکس با توجه به کاربرد و کارایی و کیفیت بالای آن و نسبت به مقایسه با انواع مشابه آن نیز مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

آچارک قیمت ماسک فیلتردار نیم صورت کلایمکس مدل 745، خرید ماسک فیلتردار و انواع ماسک فیلتردار را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

محصولات مشابه