نام لاتین: CT WORKSMAN EVO 11 Static rope
شناسه کالا: 1189
قیمت پایه:
35 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: طناب کار در ارتفاع استاتیک سی تی مدل Worksman Evo 11 برای محافظت از اشخاص در کار در ارتفاع، دره‌ها، طناب دسترسی، غارنوردی، عملیات‌های امداد و نجات و سایر مناسب است.
×

طناب کار در ارتفاع استاتیک سی تی مدل Worksman Evo 11

طناب کار در ارتفاع استاتیک مدل Worksman Evo 11.0 توسط شرکت (CT (Climbing Technology از کشور ایتالیا طراحی و تولیدشده است. فعالیت این شرکت درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع با به‌کارگیری نیروی متخصص است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی CE تولیدشده است. این طناب برای کار در ارتفاع و عملیات‌های امداد و نجات ایده آل بوده و بسیار بادوام و مقاوم در برآر سایش است.

طناب استاتیک _ نوع A

1. قطر 11 mm

2. وزن 80 g/m

3. تحمل فشار 33 KN

4. حداقل تحمل فشار همراه با گره 20 KN

5. جرم نسبی غلاف / هسته 40 / 60 %

6. مواد سازنده PA (پلی آمید)

7. نوسانات غلاف 5 mm

8. کشش ( 50 تا 150 کیلو گرم ) 3.3 %

9. انقباض ( جمع شوندگی ) 1.9 %

10. حداقل تعداد سقو ط ها 20

11. طول طناب 200 m

12. استاندارد CE , EN 1891:1998-A

قبل از استفاده از محصول دستورالعمل زیر را با دقت بخوانید.

طناب‌های کشش پایین kernmantel (طناب‌های استاتیک) برای محافظت از اشخاص در کار در ارتفاع، دره‌ها، طناب دسترسی، غارنوردی، عملیات‌های امداد و نجات و سایر فعالیت‌های مشابه (ترکیبی از صعود و فرود اشخاص، طناب دسترسی برای تجهیزات ایمنی در موقعیت‌های کاری، بالا و پایین بردن افراد در عملیات‌های نجات، برای صعودهای افقی در غارنوردی و غیره) طراحی‌شده است. تولیدکننده و توزیع‌کننده هیچ‌یک مسوولیت خسارت ناشی از استفاده نادرست از محصول نمی‌باشند.

ادامه...

13. حمل و نگهداری:

طناب باید به‌دوراز منابع گرما و نور مستقیم خورشید نگهداری شود. دما و رطوبت نسبی توصیه‌شده برای نگهداری طناب 20 در جه سانتی‌گراد و 60% رطوبت نسبی می‌باشد. برای حمل کردن طناب توصیه می‌شود که به‌گونه‌ای بسته‌بندی شود که در برابر آسیب، کثیف شدن، مواد شیمیایی و ... محافظت شود. انبار کردن: در مواردی که از مواد پیشرفته (پلی آمید 6 و پلی آمید 6.6) استفاده می‌شود تغییرات نامطلوب قابل‌توجهی در ویژگی‌های محصول در فاصله زمانی 5 سال می‌تواند مانع از ذخیره‌سازی بهینه و نگهداری از آن شود.

14. طناب‌های استاتیک تست‌شده توسط استاندارد EN 1891:

تخصیص طناب با توجه به این استاندارد به‌عنوان‌مثال: طناب A 10.5 mm به این معنی است که طناب نوع A (یا B) می‌باشد و قطر طناب برابر با 10.5mm است.

15. روش کوتاه کردن یا تقسیم طناب: تولیدکننده هریک از انتهاهای طناب را با تکنولوژی خاصی بسته و خاتمه داده است و هسته و غلاف طناب در انتهای طناب به‌صورت واحد به طول 15mm به هم متصل شده‌اند. اگر کاربر قصد تقسیم کردن طناب را دارد باید به‌گونه‌ای آن را خاتمه دهد که هسته و غلاف طناب به‌صورت یک شکل و یک واحد شوند (برای مثال: ذوب کردن مقداری از انتها یا سوزاندن و یا برش دادن توسط یک چاقوی داغ). طناب باید بدون داشتن لبه تیز به‌پایان برسد. پس از کوتاه کردن یا برش طناب، هر دو طناب باید دارای برچسب حاوی اطلاعات زیر باشند: 1. نوع طناب (A یا B) مطابق با استاندارد EN 1891. 2. قطر طناب به‌عنوان‌مثال 10.5mm 3. تعداد و نوع استانداردها

16. سیستم نگه‌دارنده باید محکم و قابل‌اعتماد بوده و بالای سر کاربر قرار گیرد. کاربر باید از شل شدن یا خم شدن طناب بین نقطه اتصال و کاربر جلوگیری کند. هنگامی‌که طناب برای استفاده در سیستم متوقف کننده سقوط در نظر گرفته شده است، برای ایمن بودن ضروری است که تجهیزات تکیه‌گاه یا نقطه تکیه‌گاه همیشه باید در موقعیت صحیح باشند و کار به‌گونه‌ای انجام شود که احتمال خطر سقوط و فاصله سقوط کاهش یابد. بررسی کنید که با توجه به سیستم متوقف کننده سقوط، مقدار فضای آزاد در زیر پای کاربر در موقعیت کاری مناسب بوده و در صورت بروز سقوط، خطر برخورد به زمین و یا موانع دیگری وجود ندارد. عملکرد طناب می‌تواند تحت تاثیر عوامل زیر قرار گیرد: دمای بیش از، برخورد طناب با لبه‌های تیز، هدایت الکتریکی، سایش، قرار گرفتن در معرض شرایط آب‌وهوای نامطلوب، حرکات نوسانی هنگام سقوط.

17. در مواردی مانند بالا رفتن از ارتفاعات اغلب ممکن است خطر سقوط رخ دهد (کوهنوردی، غارنوردی ...). استفاده از طناب دینامیک مطابق با الزامات EN 892 تجهیزات کوهنوردی، باید در نظر گرفته شود. هنگام استفاده از طناب به‌عنوان یک سیستم نگه‌دارنده، دیگر استانداردهای اروپا باید لحاظ شود:

EN 353-2: تجهیزات حفاظت فردی محافظ در برابر سقوط از ارتفاع _ راهنمایی نوع سیستم متوقف کننده سقوط شامل لاین های تکیه‌گاه انعطاف‌پذیر.

EN 341: تجهیزات حفاظت فردی محافظ در برابر سقوط از ارتفاع _ دستگاه‌های فرود

EN 365: تجهیزات حفاظت فردی محافظ در برابر سقوط از ارتفاع _ الزامات عمومی برای دستورالعمل استفاده، تعمیر و نگهداری، دوره بازرسی، مارک، بسته‌بندی.

18. بازرسی طناب:

طنابی که به‌صورت جداگانه و یا در سیستم پیشگیری از سقوط از ارتفاع مورداستفاده قرار می‌گیرد باید توسط خود سازنده و یا شخص دارای صلاحیت که از طرف سازنده مجاز شده است حداقل یک بار در سال مورد بازرسی قرار گیرد. تولیدکننده در قبال هر حادثه‌ای که ناشی از استفاده از طناب آسیب‌دیده باشد و باید کنار گذاشته می‌شد هیچ مسیولیتی ندارد. طنابی که از رده خارج‌شده است باید توسط برچسب مشخص‌شده و استفاده از آن ممکن نباشد. ضروری است که اگر این محصول خارج از کشور سازنده به فروش می‌رسد دستورالعمل استفاده از آن برای راحتی کاربران به زبان آن کشور در اختیار کاربران قرار گیرد.

علایم تصویری:

CE _ نماد انطباق

این نماد تایید می‌کند که محصول الزامات ایمنی مختص به مقررات اروپا را رعایت کرده است. کد 1019 در کنار نماد شناسه بازرسی‌های مسیول کنترل تولید می‌باشد.

نماد UIAA

این نماد تایید می‌کند که محصول الزامات ایمنی مختص به اتحادیه بین‌المللی انجمن‌های ALPINIST را رعایت کرده است.

EN 1891:

استاندارد مرتبط با الزامات ایمنی و روش تست طناب‌های کشش پایین KERNMANTEL در اتحادیه اروپا می‌باشد.

CT Worksman Evo 11

کلمات کلیدی: طناب کار در ارتفاع CT

محصولات مشابه