نام لاتین: Kratos Safety FA 30 404 15 Lanyard
شناسه کالا: 1487
قیمت پایه:
2.775 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: لنیارد عایق برق دو سر قلاب ضربه‌گیر کراتوس سیفتی مجهز به یک حلقه برای اتصال به هارنس و دو قلاب داربستی با پوشش ایزوله الکتریکی برای اتصال به داربست یا سازه است.
×

لنیارد عایق برق دو سر قلاب ضربه‌گیر کراتوس سیفتی مدل FA 30 404 15

• تسمه به طول 1.5 متر

• مجهز به یک حلقه برای اتصال به هارنس و دو قلاب داربستی با پوشش ایزوله الکتریکی برای اتصال به داربست یا سازه

• تولید و تست شده مطابق با استاندارد EN355:2002

• تسمه 30 میلی متری از جنس پلی استر، مجهز به شوک گیر به عرض 44 میلی متر که می تواند انرژی ناشی از سقوط را به حد زیادی جذب کند و از انتقال آن به صورت مستقیم به بدن کاربر جلوگیری نماید.

• این محصول با توجه به اینکه دو شاخه یا Y شکل می باشد این امکان را به کاربر می دهد که بر روی داربست یا سازه یا هر نوع جایگاه کاری به راحتی جابجا شود و در حین جدا کردن اتصال از بدنه سازه فرد را با ریسک سقوط مواجه نسازد.

• از ویژگی مهم این لنیارد عایق برق بودن آن است.

• وزن لنیارد: 1.59 کیلوگرم

• قلاب از جنس فولاد با پوشش خاص پلیمری عایق الکتریسته

• حد اکثر وزن قابل تحمل : 100 کیلوگرم

مشخصات کلی:

ابعاد : 3*150 سانتی‌متر 

وزن : 1.59 کیلوگرم 

حداکثر وزن قابل تحمل : 100 کیلوگرم 

قابلیت تنظیم سایز : ندارد 

نوع اتصال : حلقه 

جنس قلاب : فولاد 

دارای کیف بسته‌بندی

مدل : سیمبانی , شوک‌ گیر 

سایر توضیحات :

قلاب موجود در این محصول از جنس فولاد است که با پوشش خاص پلیمری عایق الکتریسته می باشد.

Kratos Safety FA 30 404 15 Lanyard

لنیارد چیست؟

لنیارد برای محافظت در برابر سقوط از ارتفاع به همراه کمربند ایمنی کار در ارتفاع یا هارنس ها مورد استفاده قرار می گیرند. لنیارد کوهنوردی یا طناب رابط هارنس ایمنی در سه نوع لنیارد ساده، لنیارد شوک گیر یا لنیارد ضد شوک و لنیارد موقعیت یاب به صورت لنیارد طنابی و لنیارد تسمه‌ای تولیدشده و برای کوهنوردی و صنایع مختلف متناسب با شرایط کار در ارتفاع مورداستفاده قرار می‌گیرد. لنیار دها به دو بخش لنیارد دو قلاب و لنیارد سه قلاب با انواع کارابین ها طراحی شده‌اند. فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای محافظت در برابر سقوط لنیارد قابل تنظیم، لنیارد کمربند ایمنی، لنیارد تسمه‌ای، لنیارد دو قلاب، لنیارد کراتوس سیفتی، حفاظت از سقوط، کار در ارتفاع چیست، لنیارد قلاب بزرگ، شوک گیر، شوک گیر چیست، شوک گیر کار در ارتفاع، شوک گیر کمربند ایمنی چیست، شوک گیر هارنس، لنیارد شوک گیردار، ضد شوک طناب، ضد شوک لنیارد، طناب رابط تک شاخه، کار در ارتفاع بدون داربست و کار در ارتفاع با طناب را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه