نام لاتین: Alborz Pooshesh A106 Simple Lanyard
شناسه کالا: 366
قیمت پایه:
119 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: لنیارد دو سر قلاب البرز پوشش مدل A106 برای جلوگیری از سقوط و برخور به زمین جهت کار در ارتفاع طراحی‌شده و فاقد ضربه‌گیر است.
×

لنیارد دو سر قلاب البرز پوشش مدل A106

کار در ارتفاع مستلزم تجهیزات ایمنی مناسب است. این لنیارد یکی از محصولات کار در ارتفاع تولید شرکت «البرز پوشش» (Alborz Pooshesh) است. این لنیارد برای جلوگیری از سقوط کاربران طراحی‌شده و فاقد ضربه‌گیر است. این محصول دارای طنابی نگه‌دارنده بوده و از دو قلاب مخصوص برای اتصال برخوردار است. یکی ازاین قلاب‌ها به فرد متصل شده (عموماً به هارنس) و قلاب دیگر به محلی امن مانند طناب نجات متصل می‌شود. این لنیارد به خوبی می‌تواند مانع از سقوط کاربران شود و نوع قلاب‌های آن میزان امنیت آن را افزایش داده است. برای افزایش ایمنی در حین کار با این محصول می‌توانید یک ضربه‌گیر به‌صورت جداگانه تهیه‌کرده و به لنیارد متصل نمایید.

وزن قابل تحمل: 130 کیلوگرم

وزن لنیارد: 1 کیلوگرم

جنس قلاب: فولاد

کشور سازنده: ایران

مطابق با استاندارد سازمان بین المللی کار (ILO)

دارای استاندارد مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

گواهینامه استاندارد CE اروپا

گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008

گواهینامه استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت OHSAS 18001

لنیارد چیست؟

لنیارد برای محافظت در برابر سقوط از ارتفاع به همراه کمربند ایمنی کار در ارتفاع یا هارنس ها مورد استفاده قرار می گیرند. لنیارد کوهنوردی یا طناب رابط هارنس ایمنی در سه نوع لنیارد ساده، لنیارد شوک گیر یا لنیارد ضد شوک و لنیارد موقعیت یاب به صورت لنیارد طنابی و لنیارد تسمه‌ای تولیدشده و برای کوهنوردی و صنایع مختلف متناسب با شرایط کار در ارتفاع مورداستفاده قرار می‌گیرد. لنیار دها به دو بخش لنیارد دو قلاب و لنیارد سه قلاب با انواع کارابین ها طراحی شده‌اند. فروشگاه اینترنتی آچارک برای محافظت در برابر سقوط، لنیاردها به همراه لنیارد قابل تنظیم را معرقی می‌کند. تیم آچارک لنیارد، لنیارد چیست، لنیارد شلوار، لنیارد شلوار چیست، لنیارد کمربند ایمنی، لنیارد دو قلاب، لنیارد البرز، حفاظت از سقوط، کار در ارتفاع چیست، لنیارد البرز پوشش، طناب رابط تک شاخه، کار در ارتفاع بدون داربست و کار در ارتفاع با طناب را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

هارنس البرز پوشش مدل A252

هارنس البرز پوشش مدل A242

هارنس البرز پوشش مدل A230

هارنس البرز پوشش مدل A246

هارنس البرز پوشش مدل A228 جلیقه‌ای

برند البرز پوشش - Alborz Pooshesh
مدل A106
مدل Simple
وزن 900 گرم
حداکثر وزن قابل تحمل 130 کیلوگرم
قابلیت تنظیم سایز ندارد
نوع اتصال حلقه
جنس قلاب فولاد
طول طناب 2 متر
پهنای طناب 1 اینچ
کیف بسته‌بندی ندارد
سایر مشخصات دارای یک قلاب ضامن‌دار برای اتصال به هارنسدارای یک قلاب ضامن‌دار برای اتصال به طناب ایمنی

محصولات مشابه