نام لاتین: Climax 731 Full Face Silycon Mask
شناسه کالا: 729
قیمت پایه:
880 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک تمام‌صورت کلایمکس (Climax) مدل 731 از جنس سیلیکون رابر با وزن 580 گرم, سبک و مناسب برای تصفیه هوای تنفسی به‌صورت کامل در محیط‌های شیمیایی برای کاربر می‌باشد.
×

ماسک تمام‌صورت کلایمکس مدل 731

ماسک کلایمکس مدل 731 نیز به شکل تمام‌صورت از جنس سیلیکون رابر به رنگ قرمز تولید و عرضه از کشور اسپانیا می‌گردد که حافظت کامل از سیستم تنفسی و صورت را شامل می‌شود و قطر محل قرار دادن فیلتر این ماسک 4 سانتی متر است که فیلتر آن قابل تعویض نیز می‌باشد.

مجهز به محافظ پلی کربنات ضد خراش با میدان دید وسیع

طراحی ماسک تمام‌صورت Climax به‌گونه‌ای است که نقاب ماسک بسیار شفاف است و باعث افزایش نور در داخل ماسک و وسعت دید کاربر می‌شود.

این ماسک دارای بند (تسمه) قابل تنظیم است که به‌راحتی بسته و باز می‌شود و ماسک را بر روی صورت کاربر فیکس و ثابت نگه می‌دارد.

قابل‌توجه است که این ماسک درجایی که اکسیژن هوا کمتر از 17 درصد حجمی باشد، کاربردی ندارد و نباید استفاده شود.

استفاده از ماسک شیمیایی Climax 731 مدل تک فیلتر بسیار ساده و راحت است و برای تصفیه هوای تنفسی به‌صورت کامل در محیط‌های شیمیایی و کاربرد آن برای فعالیت‌های ساختمانی، تراشکاری؛ عمومی مناسب می‌باشد.

وزن آن سبک و حدود 580 گرم است. دارای ابعاد 23 × 18 × 13 سانتی‌متر و دارای استاندارد EN136:1998– EN 148-1 است که نشان از کیفیت و مقاومت بالای آن جهت استفاده کاربر را دارد.

ماسک کلایمکس به‌مانند انواع ماسک‌های تمام‌صورت فاقد فیلتر بوده و فیلتر آن باید جداگانه تهیه گردد.

فیلتر ماسک شیمیایی کلایمکس مدل 725

Climax 731 Full Face Silycon Mask


محصولات مشابه