نام لاتین: Active AC2732 Heat Gun
شناسه کالا: 1157
قیمت پایه:
489 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
گارانتی: 12 ماهه اکتیو تولز
توضیحات کوتاه: سشوار صنعتی اکتیو مدل AC2732 باقدرت موتور 2000 وات مجهز به سیستم سه حالت تنظیم دما، وزن سبک و طراحی عالی مناسب شغل‌های مختلفی به‌مانند صنایع بسته‌بندی می‌باشد.
×

سشوار صنعتی اکتیو مدل AC2732

برای دمش باد جهت صنعت بسته‌بندی، ذوب کردن چسب‌های صنعتی، چسباندن سلفون دودی بر شیشه‌های اتومبیل، داغ کردن لوله‌های پلیکا و اتصال لوله‌ها به همدیگر، خم کردن لوله‌های پی وی سی، خشک نمودن رنگ، جدا کردن قطعات لحیم شده، داغ کردن ذغال و خیلی مصارف دیگر از ابزار سشوار صنعتی استفاده می‌شود. عمدتاً حرارت خروجی از سشوارهای صنعتی بین 50 درجه سلسیوس تا 600 درجه سلسیوس است. ساختار کلی سشوارهای صنعتی متشکل از یک منبع تولید حرارت به نام المنت و یک موتور که با گرداندن فن هوای داغ را با فشار خارج می‌نماید. سشوار صنعتی اکتیو مدل (AC2732) مجهز به توان 2000 وات و دارای قابلیت تنظیم حرارت خروجی از 50 درجه سلسیوس الی 600 درجه سلسیوس هست. این دستگاه با وزن سبک و طراحی مناسب باعث شده تا کاربر با کنترل بهتر و عدم خستگی با این وسیله کار کند. بدنه این دستگاه سشوار صنعتی اکتیو عایق دویل است و از جنس PA6+GF30 که بهترین مواد جهت ساخت بدنه ابزارآلات برقی هست استفاده‌شده است. دسته این دستگاه مجهز به روکش نرم ضد تعریق دست می‌باشد. این دستگاه در سه حالت مختلف قابلیت تنظیم مقدار دمیدن هوا را دارد. همچنین این دستگاه سشوار صنعتی مجهز به تنظیم مقدار حرارت توسط یک دکمه را دارد که توسط چراغ آل ای دی میزان حرارت دمیده شده را نشان می‌دهد. قابلیت تنظیم حرارت و خروجی میزان هوا در سه حالت مختلف به شرح زیر می‌باشد: دمای خروجی در حالت 1: 50 درجه سانتی‌گراد با حجم خروجی هوای 250 لیتر در دقیقه دمای خروجی در حالت 2: 50 الی 600 درجه سانتی‌گراد با حجم خروجی هوای 250 لیتر در دقیقه دمای خروجی در حالت 3: 50 الی 600 درجه سانتی‌گراد با حجم خروجی هوای 500 لیتر در دقیقه سشوار صنعتی اکتیو به همراه کیف و متعلقات کاربردی از قبیل نازل‌های (سری‌های) کاربردی و کاردک مخصوص ارایه می‌شود تا کاربر از این متعلقات در صورت نیاز استفاده نماید.

تیم آچارک قیمت سشوار صنعتی، قیمت سشوار صنعتی اکتیو، سشوار صنعتی ارزان قیمت، بهترین سشوار صنعتی، کاربرد سشوار صنعتی و خرید سشوار صنعتی ارزان را به‌راحتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

Active AC2732 Heat Gun

محصولات مشابه