نام لاتین: Canasafe iMPactoR II Helmet
شناسه کالا: 780
قیمت پایه:
305 هزارتومان
وضعیت: موجود در انبار
توضیحات کوتاه: کلاه ایمنی کاناسیف مدل iMPactoR II ساخته‌شده از جنس ABS با مقاومت بالا دارای سیستم تعلیق 6 تسمه‌ای با تکنولوژی EAP و نوار عرق گیر قابل شستشو و تعویض است.
رنگ
تعداد
جمع نهایی: 305,000 تومان
×
کلاه ایمنی کاناسیف مدل iMPactoR II

هرچند اهمیت اقدامات کنترلی مهندسی‌شده و رعایت نکات ایمنی توسط افراد در محیط‌های کاری بر کسی پوشیده نیست اما باز بااین‌حال افراد در معرض خطر بوده و ممکن است سلامت آن‌ها براثر حادثه درخطر باشد، نقش استفاده از وسایل حفاظت فردی حایز اهمیت است. استفاده از کلاه ایمنی که یکی از این وسایل حفاظت فردی می‌باشد می‌تواند فرد را از آسیب‌های جوی ناحیه سر و گردن و حتی در برخی موارد از مرگ نجات دهد.

کلاه ایمنی iMPactoR II از دسته کلاه‌های ایمپکتور سری 4500 شرکت کاناسیف (Canasafe) می‌باشد که مطابق با به‌روزترین استانداردهای موجود (Standard EN397) طراحی و ساخته‌شده است.

در برخی موارد هنگام استفاده طولانی‌مدت از کلاه به‌ویژه در روزهای گرم کاربران کلاه ایمنی از گرما و رطوبت تولیدشده در داخل کلاه شکایت کرده و نارضایتی آن ها را به دنبال دارد. طراحان شرکت سازنده این کلاه ایمنی این موضوع را مدنظر داشته و با تعبیه کردن چند روزنه به‌عنوان کانال‌های تهویه در دو طرف قسمت فوقانی کلاه این مشکل را حل کرده‌اند. جنس بکار رفته در ساخت این کلاه ABS (آکریلونیتریل بوتادین استایرن) می‌باشد که نسبت به شرایط مکانیکی، حرارتی و شیمیایی از مقاومت خوبی برخوردار بوده و به خوبی از ناحیه سر و گردن افراد در برابر خطرات محیطی حفاظت می‌کند. این کلاه نیز مقاوم در برابر اشعه UV می‌باشد که این ویژگی باعث طولانی شدن عمر کلاه در محیط‌های دارای اشعه UV می‌شود.

داخل کلاه از شش بند تعلیق ساز سر با تکنولوژی (EAP) نقاط جاذب انرژی همراه با سیستم تنظیم سکگی (Pushloc) و یا رگلاژی (Twizloc) به هم متصل شده‌اند و همچنین بندها (تسمه‌ها) ازیک‌طرف به پوسته خارجی کلاه و از طرف دیگر در وسط کلاه به‌وسیله یک ستاره به هم متصل شده‌اند. این سیستم تعلیق 2.5 الی 3 سانتیمتر پوسته کلاه را دور از سر نگه می‌دارد که این نوع طراحی دو مزیت دارد:

 1: جذب شوک در هنگام ضربه

 2: تهویه را در طول استفاده نرمال فراهم می‌نماید.

در قسمت پیشانی کلاه نیز یک نوار عرق‌گیر که قابلیت شستشو و تعویض را دارد تعبیه‌شده است که موجب بهداشت بیشتر کارکنان خواهد شد. بعضی مواقع افراد از بزرگ بودن یا اندازه نبودن کلاه خود شکایت دارند. کاربران و کارفرمایان هنگام تهیه کلاه باید در نظر داشته باشند که کلاه‌های حفاظتی باید به‌طور مطلوب بر روی سر قرار گیرد و متناسب با اندازه سر فرد باشد برای برطرف کردن این مشکل از طراحی از یک تسمه قابل تنظیم سکگی Pushloc و یا رگلاژی Twizloc در قسمت پشتی کلاه برای تنظیم اندازه کلاه و متناسب نمودن آن با سر افراد استفاده‌شده است و همچنین در طراحی این تسمه از تکنولوژی Swivel (مفصل گردان) برای احساس راحتی کاربر و ثابت کردن کلاه بر روی سر استفاده‌شده است به این صورت که هنگام قرار دادن کلاه روی سر به دلیل وجود مفصل گردان فرد می‌تواند به‌راحتی تسمه پشتی را در ناحیه مناسبی از پشت سر قرار داده و با استفاده از مفصل رگلاژی یا سگکی آن را محکم کند تا کلاه بر روی سر فرد به‌طور مطلوب و دلخواه قرار گیرد.

وزن کلاه طبق استانداردهای موجود وزن کلاه‌های ایمنی نباید بیشتر از 410 گرم باشد چراکه در این صورت احساس سنگینی به فرد دست داده و موجب نارضایتی او می‌شود، شرکت Canasafe این موضوع را مدنظر داشته و طبق استاندارد EN 397 می‌باشد.

خطرات عمده‌ای که ناحیه سر را در محیط‌های شغلی تهدید می‌نماید:

• خطر مکانیکی ناشی از ضربه در اثر سقوط اشیاء یا برخورد سر با اشیاء سخت.

• خطر پاشش گدازه در فرآیندهای ریخته‌گری

• خطر پاشش مواد شیمیایی مایع مانند اسیدها و قلیاها.

• خطر تماس با خطوط انتقال برق و تجهیزات الکتریکی

• خطر تاثیر پرتوهای گرمایی روی سر

مشخصات و ویژگی‌ها: (شکل در گالری)

1. ساخته‌شده از جنس ABS (آکریلونیتریل بوتادین استایرن) با مقاومت بالا

2. وجود روزنه‌هایی در قسمت فوقانی کلاه به‌عنوان دریچه تهویه

3. نوار عرق گیر قابل شستشو و تعویض

4. دارای سیستم تعلیق 6 تسمه‌ای با تکنولوژی EAP

5. دارای تسمه قابل تنظیم سگکی (Pushloc) و یا رگلاژی (Twizloc)

6. وزن 410 گرم

7. طراحی Swivel (مفصل گردان)

8. مقاوم در برابر اشعه UV

مشاغلی که کارکنان آن بایستی از این نوع کلاه استفاده نمایند:

1. کارکنان پروژه‌های عمرانی:

2. معدن کاری

3. نجاری

4.نیروگاه‌ها

5.صنعت‌های پتروشیمی، پالایشگاه، نفت و گاز

6.کارگاه‌ها و کارخانجات

کاتالوگ

iMPactoR II

Start using your head - use iMPactoR™, the Helmet of Choice

Be ready for the debris that industry drops on you and meet it head on! Stay focused on what you are doing and let Impactor do the protecting. iMPactoR™ II - solves the problems your head encounters

iMPactoR™ II utilizes an extremely high impact lightweight ABS shell, blended with UV inhibitors. Reinforced side and back channeling provides added strength whist accommodating a processed? gutter. On the inside is the industries most wearer friendly harness - six textile bands interlocked with EAP™ technology, along with Pushloc™ or Twizloc™ adjustment systems. Replaceable sweatband is standard

:Features

Air flow between shell & harness eliminates heat build up. Ventilation ports are positioned on top of the shell •

"Grip Pads" for safe donning •

Optional "Twizloc™" harness features Canasafe's unique Swivel™ design - ensures correct nape placement •

(Incorporates CanaSafe™ EAP™ Technology (Energy Absorbing Points •

Slot attachments are located on the balance point of the helmet ensuring maximum wearer comfort •

ABS Shell offers extremely high impact performance •

"Grip Pads" for safe donning •

Canasafe iMPactoR II

محصولات مشابه