نام لاتین: Fire Extinguisher
شناسه کالا: 1219
قیمت پایه:
379 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کپسول آتش‌نشانی CO2 بایا 3 کیلوگرم با زمان تخلیه 14 الی 18 ثانیه و فشار 60 الی 70 بار موجود در سیلندر فاصله موثر 3 متر را ایجاد کرده است.
×

کپسول آتش‌نشانی CO2 بایا 3 کیلوگرم

کپسول آتش‌نشانی نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است.

این دستگاه جزء خاموش‌کننده‌های آتش قابل‌حمل (دستی) بوده و با توجه به نوع آتش ترکیبات مختلف مانند آب، پودر و گاز، گاز دی‌اکسید کربن را با فشار بر روی آتش می‌ریزد.

وزن خاموش‌کننده‌های دستی متفاوت است، از وزن‌های 1 کیلویی تا وزن‌های بالاتر به‌طوری‌که یک نفر به‌راحتی بتواند آن را حمل نماید. انواع بزرگ‌تر این وسیله به دلیل وزن زیاد بر روی چرخ قرارگرفته و گاهی اوقات بعضی از آنها در جای مشخصی به‌صورت ثابت نصب می‌گردند و به‌عنوان کپسول‌های آتش‌نشانی چرخ‌دار شناخته می‌شوند. از انواع خاموش‌کننده‌های دستی با توجه به ظرفیت و نوع مواد داخل آن می‌توان در حریق‌های کوچک و مختلف استفاده نمود.

کپسول آتش‌نشانی کربن دی‌اکسید 3 کیلویی بایا به مراه چرخ دارای گواهی‌نامه سیستم مدیریت کیفیت بوده و این استاندارد کیفیت محصول را تایید می‌نماید. کپسول‌های آتش‌نشانی CO2 با حذف دو عامل از مثلث آتش باعث خاموش شدن آتش می‌شود. مثلث آتش شامل اکسیژن، سوخت و حرارت می‌باشد. ازآنجایی که کربن دی‌اکسید به‌صورت مایع و تحت‌فشار می‌باشد با آزاد شدن گاز داخل کپسول و وارد شدن به فشار معمولی تبدیل به گاز شده و سرمای شدیدی تولید می‌کند. به دلیل سنگین‌تر بودن گاز CO2 نسبت به هوا، این گاز به‌عنوان لایه مجاور در برابر آتش قرار می‌گیرد و اکسیژن را نیز از آتش دورنگه می‌دارد. تمامی محتوا این خاموش‌کننده از گاز مایع کربن دی‌اکسید با فشار 60 الی 70 بار می‌باشد. این کپسول برای استفاده در ماشین، کامیون، ادارات، اتاق سرور، موتورخانه، پارکینگ، مغازه و ماشین آلان ساختمانی و در حالت کلی هر آتش سوزی‌ای که با مایعات قابل اشتعال شروع‌شده و یا خطر برق‌گرفتگی وجود دارد مناسب می‌باشد. تولیدی بایا سیلندر برای رفاه حال مشتریان خود گارانتی یک ساله به همراه 4 سال خدمات پس از فروش و بیمه یک ساله را بر روی محصولات خود عرضه می‌دارد.

بدنه استاندارد ساخته‌شده از فولاد باقابلیت تحمل 400 بار همراه با جوشکاری تمام‌اتوماتیک و زمان تخلیه 14 الی 18 ثانیه از مشخصات کپسول آتش‌نشانی استاندارد CO2 بایا سیلندر می‌باشد. فشار 60 الی 70 بار موجود در سیلندر فاصله موثر 3 متر را ایجاد کرده است. این نوع خاموش‌کننده نیازی به گیج کنترل فشار ندارد بنابراین شرکت بایا سیلندر نیز فشار سنجی برای این نوع کپسول در نظر نگرفته است. این کپسول با حذف عامل حرارت و اکسیژن از مثلث آتش باعث اطفا حریق می‌گردد.

مشخصات:

وزن‌های بالا چرخ‌دار می‌باشد.

کاربرد: برای استفاده در حریق‌های ناشی از جریان الکتریسیته و برخی مواد سوختی دیگر

جنس: ورق فولاد

رنگ: قرمز

حجم: 3 لیتری

برند: بایا

کشور سازنده: ایران

تیم آچارک کپسول آتش نشانی Co2، قیمت کپسول آتش نشانی، کپسول آتش نشانی مناسب منزل، کپسول آتش نشانی خودرو، کپسول آتش نشانی، کپسول آتش نشانی مخصوص خودرو، کپسول آتش نشانی مناسب خودرو، کپسول آتش نشانی پودر و گاز و کپسول آتش نشانی آب و گاز را به راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه