نام لاتین: 3M Half Facepiece Disposable Respirator Assembly 52P71, Organic Vapor/P95 Respiratory Protection, Medium 12 EA/Case
شناسه کالا: 2091
قیمت پایه:
328 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک نیم صورت تری ام مدل 52P71 تولید شده از مواد اولیه ترموپلاستیک الاستومر مواد اولیه (TPE)
×

ماسک نیم صورت تری ام مدل 52P71

محتویات این ماسک شیمیایی نیم صورت شامل لاتکس لاستیک طبیعی نیست. در صورت جابه جا شدن کارتریج از آن استفاده نکنید. ماسک تنفسی 3M مدل 52P71 از جمله ماسک های شیمیایی نیم صورت می باشد که بسیار سبک و هنگام استفاده راحت است. بدنه این ماسک از ماده TPE)Thermoplastic Elastomer) که یک نوع پلاستیک نرم می باشد، ساخته شده است . این محصول دارای بند قابل تنظیم در پشت سر نیز می باشد که چهار نقطه اتصال به ماسک دارد. در ماسک تنفسی نیم صورت مدل 52P71، دو عدد فلیتر که از طرفین به ماسک متصل می شوند، قابل استفاده می باشند. این فیلترها می توانند فیلتر های تصفیه گاز و بخارات مواد آلی، گاز و بخارات مواد اسیدی یا گاز و بخارات آمونیاک و یا ترکیبی از این موارد باشند.

این دستگاه تنفسی NIOSH است که برای محافظت در برابر تنفس در برابر بخارات ارگانیک خاص و ذرات تا ده برابر حد مجاز در معرض مجاز (PEL) تأیید شده است. دستگاه تنفس Half Facepiece ممکن است در انواع کاربردهای مختلف کار از جمله رنگ آمیزی اسپری، سموم دفع آفات، کشاورزی، ساخت و ساز و حمل و نقل مورد استفاده قرار گیرد. این ماسک نیم صورت شیمیایی با کاهش نیاز به نگهداری طولانی مدت، راحتی بیشتری را ارائه می دهد. این دستگاه تنفس نیم صورت یک گزینه ایده آل برای استفاده متناوب است.

تولید شده از مواد اولیه ترموپلاستیک الاستومر مواد اولیه (TPE)

3M Half Facepiece Disposable Respirator Assembly 52P71, Organic Vapor/P95 Respiratory Protection, Medium 12 EA/Case


محصولات مشابه