نام لاتین: Canasafe iMPactoR III Helmet
شناسه کالا: 781
قیمت پایه:
380 هزارتومان
وضعیت: موجود در انبار
توضیحات کوتاه: کلاه ایمنی کاناسیف مدل iMPactoR III ساخته‌شده از جنس ABS با مقاومت بالا دارای سیستم تعلیق 6 تسمه‌ای با تکنولوژی EAP و نوار عرق گیر قابل شستشو و تعویض است.
رنگ
تعداد
جمع نهایی: 380,000 تومان
×
کلاه ایمنی کاناسیف مدل iMPactoR III

افراد در محیط‌های کاری در معرض خطرات زیادی هستند که می‌تواند سلامت و ایمنی آنها را به خطر اندازد. با دانستن و اجرای نکات ایمنی و همچنین استفاده از وسایل حفاظت فردی مناسب می‌توان از جان کارکنان محافظت نمود.

کلاه ایمپکتور (iMPactoR III) از سری کلاه‌های 4500 شرکت کاناسیف (Canasafe) می‌باشد. این کلاه نوع 3 از سری کلاه‌های ایمپکتور (iMPactoR) بوده که تمام ویژگی‌های آنها را دارد. ویژگی که این کلاه را نسبت به کلاه ایمپکتور نوع یک متمایز می‌کند وجود روزنه‌هایی به‌عنوان دریچه تهویه هوا در قسمت بالای کلاه است که هنگام استفاده از کلاه ایمنی برای استفاده طولانی‌مدت مخصوصاً در روزهای گرم تابستان، رطوبت و گرما در قسمت فوقانی کلاه جمع شده که می‌تواند برای فرد آزاردهنده باشد، وجود این دریچه‌های تهویه در کلاه ایمپکتور نوع سه باعث تخلیه رطوبت و گرمای ایجادشده درون کلاه شده و کاربر می‌تواند با راحتی بیشتری زمان طولانی‌تری از کلاه استفاده نماید. از دیگر ویژگی‌ها جنس بکار رفته در این کلاه می‌باشد، پوسته خارجی کلاه از جنس ABS (آکریلونیتریل بوتادین استایرن) ساخته‌شده که این ماده به دلیل خواص متعادل مکانیکی، حرارتی و شیمیایی از مقاومت خوبی برخوردار بوده و باعث می‌شود کلاه ایمپکتور 3 مقاومت بالایی را در برابر خطرات احتمالی موجود در محیط کار ارایه دهد.

داخل کلاه از شش بند تعلیق ساز سر با تکنولوژی (EAP) نقاط جاذب انرژی همراه با سیستم تنظیم سکگی (Pushloc) و یا رگلاژی (Twizloc) به هم متصل شده‌اند و همچنین بندها (تسمه‌ها) ازیک‌طرف به پوسته خارجی کلاه و از طرف دیگر در وسط کلاه به‌وسیله یک ستاره به هم متصل شده‌اند. این سیستم تعلیق 2.5 الی 3 سانتیمتر پوسته کلاه را دور از سر نگه می‌دارد که این نوع طراحی دو مزیت دارد:

 1: جذب شوک در هنگام ضربه

 2: تهویه را در طول استفاده نرمال فراهم می‌نماید.

در قسمت پیشانی کلاه نیز یک نوار عرق‌گیر که قابلیت شستشو و تعویض را دارد تعبیه‌شده است که موجب بهداشت بیشتر کارکنان خواهد شد. بعضی مواقع افراد از بزرگ بودن یا اندازه نبودن کلاه‌خود شکایت دارند. کاربران و کارفرمایان هنگام تهیه کلاه باید در نظر داشته باشند که کلاه‌های حفاظتی باید به‌طور مطلوب بر روی سر قرار گیرد و متناسب با اندازه سر فرد باشد برای برطرف کردن این مشکل از طراحی از یک تسمه قابل تنظیم سکگی (Pushloc) و یا رگلاژی (Twizloc) در قسمت پشتی کلاه برای تنظیم اندازه کلاه و متناسب نمودن آن با سر افراد استفاده‌شده است و همچنین در طراحی این تسمه از تکنولوژی Swivel (مفصل گردان) برای احساس راحتی کاربر و ثابت کردن کلاه بر روی سر استفاده‌شده است به این صورت که هنگام قرار دادن کلاه روی سر به دلیل وجود مفصل گردان فرد می‌تواند به‌راحتی تسمه پشتی را در ناحیه مناسبی از پشت سر قرار داده و با استفاده از مفصل رگلاژی یا سگکی آن را محکم کند تا کلاه بر روی سر فرد به‌طور مطلوب و دلخواه قرار گیرد.

وزن کلاه طبق استانداردهای موجود وزن کلاه‌های ایمنی نباید بیشتر از 440 گرم باشد چراکه در این صورت احساس سنگینی به فرد دست داده و موجب نارضایتی او می‌شود، شرکت Canasafe این موضوع را مدنظر داشته و طبق استاندارد EN 397 می‌باشد.

خطرات عمده‌ای که ناحیه سر را در محیط‌های شغلی تهدید می‌نماید:

· خطر مکانیکی ناشی از ضربه در اثر سقوط اشیاء یا برخورد سر با اشیاء سخت.

· خطر پاشش گدازه در فرآیندهای ریخته‌گری

· خطر پاشش مواد شیمیایی مایع مانند اسیدها و قلیاها.

· خطر تماس با خطوط انتقال برق و تجهیزات الکتریکی

· خطر تاثیر پرتوهای گرمایی روی سر

مشخصات و ویژگی‌ها: (شکل در گالری)

1. ساخته‌شده از جنس ABS (آکریلونیتریل بوتادین استایرن) با مقاومت بالا

2. وجود روزنه‌هایی در قسمت فوقانی کلاه به‌عنوان دریچه تهویه

3. نوار عرق گیر قابل شستشو و تعویض

4. دارای سیستم تعلیق 6 تسمه‌ای با تکنولوژی EAP

5. دارای تسمه قابل تنظیم سگکی (Pushloc) و یا رگلاژی (Twizloc)

6. وزن 440 گرم

7. طراحی Swivel (مفصل گردان)

مشاغلی که کارکنان آن بایستی از این نوع کلاه استفاده نمایند:

1. کارکنان پروژه‌های عمرانی. معدن کاری

3. نجاری

4. نیروگاه‌ها

5. صنعت‌های پتروشیمی، پالایشگاه، نفت و گاز

6. کارگاه‌ها و کارخانجات

کاتالوگ

iMPactoR III

Protect with iMPactoR™? Insurance Where it Matters

Styling? Features? Innovation? That is iMPactorT™ III by CanaSafe. Serious helmets for serious situations. Solving the problems your head encounters!

iMPactoR™ III is designed to channel air along the top of the shell, eliminating air pockets being trapped and causing heat build up. Positioned slots on top of the shell provide additional ventilation

:Features

Twizloc™ featuring Swivel™ Design, neckband angle automatically maintains correct nape placement ·

ABS Shell ·

Optional Pushloc™ harness availabe ·

Standard accessory slots located on the balance point ensure maximum wearer comfort ·

(Incorporates CanaSafe™ EAP™ (Energy Absorbing Points ·

Canasafe Impactor III

محصولات مشابه