نام لاتین: Makita BO4901 Finishing Sander 330W
شناسه کالا: 042
قیمت پایه:
2.325 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
گارانتی: 12 ماهه تیوا
توضیحات کوتاه: سنباده زن لرزان ماکیتا مدل BO4901 مجهز به موتور قدرتمند 330 وات، سرعت آزاد 10000 ضربه در دقیقه با وزن سبک و قدرت بسیار بالا مناسب سنباده کاری در کارگاه های صنایع چوب است.
×

سنباده زن لرزان ماکیتا مدل BO4901

در صنعت چوب و نجاری برای اینکه محصولات ساخته شده چوبی مثل سرویس خواب مبلمان ویترین میزهای اداری و خانگی و ... پس از عملیات برش و مونتاژ آماده رنگ آمیزی شوند وارد مرحله سنباده کاری می‌شوند و برای این کار از ابزارهای دستی یا برقی مختلفی استفاده می‌کنند. انواع ورق‌های سنباده‌ی چوب، پولیش‌های نجاری (پوست) و گونه‌های مختلف دستگاه سنباده زن برقی ازجمله‌ی این ابزارها است. برای استفاده از سنباده زن های برقی نیازمند به کمی مهارت هستید. دستگاه برقی در دو نوع غلتکی و لغزشی ساخته می‌شوند. دستگاه سنباده زن برقی مدل BO4901 محصولی از شرکت ژاپنی «ماکیتا» (Makita) است. این محصول ازجمله‌ی دستگاه‌های سنباده زن لغزشی محسوب می‌شود. با در نظر داشتن این که ضربان حرکت صفحه‌ی دستگاه باعث صاف شدن سطح چوبی موردنظر شما می‌شود سرعت خروجی یک دستگاه سنباده زن بسیار حایز اهمیت است. این سرعت ضربان در سنباده لرزان 330 وات ماکیتا مدل BO4901 به 10000 لرزه در دقیقه می‌رسد. این دستگاه 330 واتی با طراحی ارگونومیکی که در نظر گرفته شده است امر سنباده زنی را بسیار آسان و در عین حال با دقت و سرعت بالا مهیا می‌سازد. برای استفاده از این مدل، باید از صفحه‌های سنباده با ابعاد 115 × 229 میلی‌متر استفاده کنید. ضمناً این محصول شرکت ماکیتا به یک کیسه‌ی جمع‌آوری گردوغبار مجهز شده است. برای رنگ کردن سطوح مختلف فلزی، چوبی، گچی یا غیره، باید سطح موردنظرتان را از هرگونه نخاله پاک کنید تا کاملاً صاف شود. این کار را با استفاده از سنباده‌های دستی یا برقی انجام می‌دهند. رعایت این مطلب باعث می‌شود تا نقاشی شما به‌درستی و کیفیت بالاتری انجام گردد. اگر می‌خواهید از یک سنباده زن برقی با کیفیتی مطلوب و قدرت و دقت بسیار بالا استفاده کنید، انتخاب سنباده زن برقی ماکیتا مدل BO4901 را برای شما پیشنهاد می‌کنیم.

تیم آچارک قیمت سنباده زن برقی، قیمت سنباده گردان برقی، قیمت سنباده زن نواری، بهترین سمباده گرد و پرفروش‌ترین سمباده برقی کوچک را به‌راحتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

 Makita BO4901 Finishing Sander 330W