نام لاتین: JSP 823 FFP2 Disposable Mask
شناسه کالا: 751
قیمت پایه:
25 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک سوپاپ دار جی اس پی مدل 823 با طراحی مناسب به صورت ارگونومیک و مقاومت تنفسی پایین در برابر گردوغبار، دود که می‌تواند باعث بیماری و آسیب ریه شود به خوبی محافظت می‌کند.
×

ماسک تنفسی سوپاپ دارجی اس پی مدل 823

این ماسک ضد آب FFP2 باکیفیت بالا تولید شرکت JSP است. بهینه‌ترین شکل حفاظت از طریق شبکه‌های انعطاف‌پذیر و طراحی مناسبی برای قرار گرفتن کامل بر روی صورت کاربر را به‌راحتی تضمین می‌کند. مقاومت تنفسی پایین این ماسک از ویژگی این ماسک شمرده می‌شود. همچنین در برابر گردوغبار، دود که می‌تواند باعث بیماری و آسیب ریه شود به خوبی محافظت می‌کند.

از انواع مختلف اسپری‌های جامد و مایع محافظت می‌کند.

مطابق استاندارد BS EN 149: 2001

این ماسک تنفسی دارای طراحی سه بعدی ارگونومیک است که بیشترین تطابق را با شکل و فرم صورت دارد و شدیداً مقاومت تنفسی را کاهش داده که این امر به‌وسیله طراحی دریچه ماسک صورت پذیرفته است.

ماسک سوپاپ دار JSP سری FFP2 823 دارای استاندارد EN 149 می‌باشد و در دسته‌بندی این استاندارد در کلاس (FFP2) قرار دارد. راندمان جذب این ماسک 94% بوده و جهت حفاظت در برابر آیروسل‌های جامد و مایع غیر سمی و یا با سمیت کم تا متوسط با تراکم 10 برابر حد مجاز تماس شغلی طراحی‌شده است. کربن اکتیو موجود در ماسک جهت تصفیه گازها و بخارات آلی است. این ماسک‌ها برای استفاده‌های طولانی‌مدت مناسب می‌باشند.

این ماسک دارای محافظ گریل پوشش انعطاف‌پذیر می‌باشد که به‌صورت شبکه‌ای یک لایه مجزا بر روی ماسک کشیده شده است که جز ویژگی‌های بارز این ماسک می‌باشد این محافظ فیلتر و پارچه ماسک را از آسیب‌های احتمالی حین کار محافظت می‌کند. با توجه به اینکه محیط کار یک محیط خشن و دارای امکان آسیب احتمالی است، این پوشش موجب افزایش طول عمر ماسک مربوطه خواهد شد.

مقاومت کم دریچه ورودی فیلتر از ویژگی‌های بارز این ماسک است. این نوع ماسک دارای سوپاپ بوده که به‌صورت 360 درجه باز می‌باشد که این امر باعث تسهیل تبادل هوا هنگام تنفس شده و مقاومت تنفسی را کاهش می‌دهد که در این صورت خروج راحت هوا از داخل ماسک به بیرون باعث کاهش رطوبت و گرما در داخل ماسک می‌شود. برای جداسازی ذرات گازها و بخارات موجود در هوا در این ماسک از فیلتر زغال فعال استفاده‌شده است. دیگر کاربرد زغال فعال جداسازی دود و بوهای ناخوشایند از هوای استشمامی می‌باشد.

ویژگی‌ها :

1. محافظ گریل پوشش انعطاف‌پذیر برای حفظ شکل ماسک و حفاظت در برابر آسیب احتمالی فیلتر

2. طراحی مناسب به صورت ارگونومیک

3. وجود لایه نرم و انعطاف‌پذیر لبه ماسک تنفسی

4. دریچه خروجی ماسک به‌صورت 360 درجه باز می‌باشد که باعث کاهش مقاومت تنفس، تبادل راحت هوا، کاهش گرما و رطوبت در داخل ماسک شده که درنتیجه اثر خنک‌کننده در داخل ماسک ایجاد می‌کند.

5. قابلیت مصرف چندباره

6. کارایی متوسط (حداقل 94%) فیلتر کردن

7. لایه کربن فعال برای حذف بوهای مزاحم

8. مقاومت کم دریچه ورودی فیلتر و درنتیجه کاهش مقاومت تنفسی

شغل‌ها و موارد استفاده از ماسک:

1. شغل‌هایی که با مواد فایبرگلاس سروکار دارند

2. کابینت سازی‌ها (مواجهه با MDF)

3. مشاغلی که مواجهه با الیاف معدنی دارند

4. مواجهه با چوب نرم در نجاری‌ها

5. مشاغلی که مواجهه با پشم کوهی دارند

6. ساختمان‌سازی

7. صنایع شیمیایی

8. کشاورزی

9. سنگ‌زنی

10. جوشکاری

JSP 823 FFP2 Disposable Mask

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه