نام لاتین: BLS 5250 Full Face Mask
شناسه کالا: 292
قیمت پایه:
1.85 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: لنز ماسک از جنس پلی کربنات شفاف است که جهت و میدان دید پانوراما برای کاربر ایجاد می‌کند و دارای دو دریچه سوپاپ از جنس سیلیکون برای جلوگیری از بخار و مه در درون ماسک می‌باشد.
×

ماسک تمام‌صورت بی ال اس مدل 5250

ماسک مدل 5250 یکی از محصولات تولیدی شرکت بی ال اس (BLS) ایتالیا است که به شکل تمام‌صورت تولید و عرضه می‌شود. ماسک‌های تمام‌صورت بینی، دهان و چشمان کاربر را پوشش می‌دهند و مانع از آسیب به سیستم دستگاه تنفسی و صورت کاربر می‌شوند. 

طراحی ماسک بی ال اس به‌گونه‌ای است که ساختار لنز ماسک از جنس پلی کربنات شفاف است و زمینه بصری پانوراما را جهت میدان دید گسترده‌تر برای کاربر ایجاد می‌کند و علاوه بر آن ساختار ضد خش و ضد اسید نیز دارد. 

قسمت محافظت‌کننده‌ی صورت این ماسک از سینتیک رابر (Synthetic Rubber) ساخته‌شده است. ساختار این لاستیک مصنوعی به‌گونه‌ای است که شفافیت بالایی دارد و دید کاربر را محدود نمی‌کند.

ساختار درز (واشر) لاستیکی لبه ماسک تمام‌صورت 5250 از جنس سیلیکون نرم است که موجب عدم ایجاد فشار به‌صورت کاربر در هنگام استفاده از ماسک می‌شود و احساس راحتی را برای کاربر فراهم می‌کند

تسمه‌های ماسک تمام‌صورت از جنس لاستیک مصنوعی نرم هستند که قابلیت تنظیم سایزِ متناسب با اندازه صورت کاربر را دارند. تسمه‌ها توسط شش نقطه اتصال؛ به ماسک وصل می‌شوند. و در هنگام لزوم قابلیت به‌سرعت باز شدن را دارند. تسمه‌ها موجب فیکس کردن لنز ماسک بر روی صورت کاربر می‌شوند که باعث ایجاد فضای دید گسترده‌تری برای کاربر می‌شوند. علاوه بر آن، باعث ایجاد تعادل وزن ماسک بر روی صورت کاربر نیز می‌گردند.

در قسمت داخلی ماسک دارای دو منبع دریچه سوپاپ از جنس سیلیکون است که برای جلوگیری از بخار و مه در درون ماسک است و سیلیکون نرم آن مانع از آسیب رساندن به‌صورت کاربر می‌شود.

ماسک تمام‌صورت بی ال اس مدل 5250 جزء ماسک‌های دو فیلتره با کلاس 2 می‌باشد. فیلترهای دو قلو در قسمت طرفین ماسک قرار دارند. فیلترها به اتصالات فیلتر (کانکتور) متصل می‌شوند. کانکتورها از جنس ABS است که استحکام و مقاومت بالایی دارند.

نکته قابل‌توجه: ماسک تمام‌صورت بی ال اس فاقد فیلتر است و نیازمند به تهیه‌ی فیلترهای مجزا است که بسته به محل مصرف آن دارد. این ماسک متناسب با فیلترهای BLS است و استفاده از فیلترهای تولیدی همین شرکت برای ماسک‌ها بهتر می‌باشد.

فیلتر سری 300

ماسک صورت BLS 5250 را می‌توان با سری فیلترهای BLS 300 استفاده کرد که دارای اتصالات نرینگی با همان مدل (برای فیلتر گاز، گردوغبار و ترکیبی) باشد.

وزن ماسک تمام‌صورت بی ال اس حدود 570 گرم است. تک سایز است و برای فعالیت‌های نجاری و جوشکاری مناسب است.

ماسک بی ال اس (BLS 5250 Full Face Mask) بر اساس استاندارد EN 136: 1998 است که نشان از کاربرد و کیفیت بالا و عمر مفید محصول را دارد.

BLS 5250 Full Face Mask

Mask 5250 with facial gasket in soft synthetic rubber, adjustable harness with fast unhooking, six points of connection, panoramic screen, oronasal with two valves of inspiration to avoid fog. The two lateral filters’ connections are special threaded, in oreder to be used with all the filters of BLS series 300 fitted out with male link of the same type - filter for gas, dusts and combined

  Materials: Made by the following materials

facial gasket: thermoplastic material •

 oronasal: silicone •

viewer: polycarbonate •

filters’ holder: ABS •

harness: synthetic rubber •

Weight: 570 grams ca

Size: one size

Filters series 300

EN 136:1998

محصولات مشابه