نام لاتین: Awelco 2000 E 90390 Welding Helmet
شناسه کالا: 1748
قیمت پایه:
465 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک جوشکاری اتوماتیک اولکو مدل 2000E90390
×

ماسک جوشکاری اتوماتیک اولکو مدل 2000E90390

ابعاد : 27 × 19.5 × 22 سانتی‌متر

وزن : 410 گرم

دارای فیلتر

دارای قابل تعویض فیلتر

مناسب برای  جوشکاری 

سایر توضیحات :

دارای فیلتر LCD با قابلیت تغییر میزان شفافیت

امکان مشخص کردن زمان برای تغییر فیلتر

دارای باتری خورشیدی برای تامین انرژی (تامین انرژی از طریق نور حاصل از جوشکاری)

دارای 2 سنسور نور

امکان تنظیم میزان حساسیت نسبت به نور

محافظت از کاربر دربرابر اشعه‌های مادون قرمز و فرابنفش

قابلیت تنظیم روی سر

مناسب برای جوش‌های MMA , TIG , MIG

دارای استاندارد DIN 9-1

برند: اولکو - Awelco

ساخت کشور ایتالیا

وقتی صحبت از تجهیزات ایمنی شخصی است، اغلب کلاه ماسک جوشکاری از اولین لوازم جانبی هستند که به آن فکر می‌کنید. در حالی که شما واقعاً نمی‌توانید بدون آن کار جوشکاری انجام دهید! سلامتی و ایمنی مهم‌ترین اصول برای عملکرد بهینه در شغل شما است، بنابراین سازش در مورد کلاه جوشکاری فقط گزینه‌ای نیست. آنها برای جلوگیری از سوختگی چشم و شبکیه به مانند سوختگی قوس الکتریکی ضروری هستند، که می‌تواند به مرور زمان، بینایی شما را از بین ببرد.

ماسک‌های جوشکاری چیزی بیش از محافظت از چشمان برای شخص کاربرد دارد. آنها همچنین در برابر جرقه‌های فلزی داغ ایجاد شده توسط قوس و از آسیب پوست در برابر اشعه UV به خوبی محافظت می‌کنند. بنابراین یافتن کلاه ایمنی مناسب برای جوشکاری مهم است.

انتخاب ماسک جوشکاری برای برنامه و محیط کار شما مهم است که نباید برای آن عجله کنید. یک محافظ صورت با کیفیت بالا باعث افزایش بهره‌وری، ایمنی، سلامتی طولانی مدت و حتی کیفیت جوش شما خواهد شد! مهم‌ترین معیار در انتخاب کلاه جوشکاری ایمنی، کیفیت، ایمنی و راحتی برای کاربر است. برخی از ویژگی‌های مهم برای انتخاب ماسک جوشکاری مواردی به مانند نوع لنز، وزن کلاه ایمنی، فیلتر و سهولت استفاده از آن می‌باشد. اگر کلاه ایمنی که انتخاب کرده‌اید خیلی سنگین باشد، در درازمدت خطر آسیب دیدگی گردن را خواهید داشت. اگر نحوه استفاده از آن برای شما آسان نباشد، ممکن است از کیفیت جوش شما کاسته شود. انتخاب یک کلاه ایمنی فقط بر اساس قیمت می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما این گزینه در نهایت باعث به خطر افتادن راحتی و امنیت شما خواهد شد.

Awelco 2000 E 90390 Welding Helmet


محصولات مشابه