نام لاتین: Aearo AOSafety Comfort Dust Mask
شناسه کالا: 733
قیمت پایه:
186 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک تنفسی نیم صورت آیرو آ او سیفتی از استحکام لازمه خوبی برای کاربر را دارا است و از مواد مقاومی ساخته‌شده که قابلیت ضدعفونی شدن و تعویض را نیز دارد.
×

ماسک تنفسی نیم صورت آیرو آ او سیفتی

همواره در صنایع میزان آلایندگی در محیط بالا می‌باشد بنابراین برای حفظ ایمنی و سلامت سیستم تنفسی کاربران و جلوگیری از ورود آلاینده‌ها، گردوغبار، ذرات ریز، گازها و بخارات سمی از ماسک‌های تنفسی و فیلتر مناسب مربوط به آن برای کاربران استفاده می‌شود.

ماسک تنفسی نیم صورت آیرو آ او سیفتی نیز با طراحی نیم صورت و توسط کشور امریکا جهت کاربران تولید و عرضه می‌گردد.

ساختار ماسک تنفسی نیم صورت آ او سیفتی استحکام لازمه برای کاربر را دارا است و از مواد مقاومی ساخته‌شده است که قابلیت ضدعفونی شدن و تعویض را نیز دارند.

طراحی ماسک تنفسی فیلتر دار (Aearo AOSafety) به‌گونه‌ای است که سهولت و راحتی استفاده از آن را برای کاربر به دنبال دارد.

بدین‌صورت که این نوع ماسک‌ها دارای دو بخش است که شامل بدنه و فیلتر (پد) می‌باشند. فیلتر قسمت بخش مصرفی ماسک بوده و با توجه به شرایط مصرف، باید به‌صورت دوره‌ای تعویض گردد. این ماسک تنفسی مجهز به قاب نگه‌دارنده است و تنها دارای یک فیلتر می‌باشد که از ورود ذرات و آلاینده‌های شیمیایی و سمی به دستگاه تنفسی جلوگیری می‌کند. همچنین دارای بند (تسمه نگه‌دارنده) قابل تنظیم می‌باشد که کاربر می‌تواند به‌راحتی بند را با سایز صورت خود فیکس نماید.

قابل‌ذکر است که ماسک‌های نیم صورت به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که فقط ناحیه دهان و بینی کاربر را پوشش می‌دهند و این نوع ماسک برای کاربرانی مناسب است که با آلاینده‌هایی کار می‌کنند که خطر جدی چشمان کاربر را تهدید نمی‌کند.

آچارک این ماسک را باقیمت مقرون‌به‌صرفه نسبت به ماسک‌های مشابه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تیم آچارک قیمت ماسک فیلتر دار، ماسک تنفسی فیلتر دار و انواع ماسک فیلتر دار را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه