نام لاتین: I.T.CO Welding Gloves
شناسه کالا: 606
قیمت پایه:
79.6 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش جوشکاری آرگون قوس الکتریکی I.T.CO از چرم فراوری‌شده نرم کراست و ساق از چرم اشبالت مخصوص جوشکاری آرگون است.
×

دستکش جوشکاری آرگون قوس الکتریکی I.T.CO

رویه و کف دستکش از چرم فراوری‌شده نرم کراست و ساق آن از چرم اشبالت و طول دستکش حدود 33 سانتی‌متر می‌باشد.

وجود بروشورهای راهنما برای آگاهی از خطرات این دسته جوشکاری‌ها و راه حل‌های پیشگیری از آنها و نیز جدول راهنمای انتخاب تیرگی لنز، ویژگی الکترود، میزان آمپر مناسب برق از مرجع ANSI امریکا از ویژگی‌های دیگر این دستکش می‌باشد.

مشخصات:

کاربرد: حفاظت دست در برابر جوشکاری آرگون

جنس: چرم

رنگ: مشکی – قرمز

وزن خالص محصول: 100 گرم

طول: 33 سانتی‌متر

مدل: آی تی سی او – I.T.CO

کشور سازنده: ایران

I.T.CO Welding Gloves

اپراتور برای کیفیت بالا در جوشکاری PPE به دلایل خوبی نیاز دارد. شرایط کار برای جسم یک جوشکار بسیار سخت و مهم است! آنها در یکی از سخت‌ترین محیط‌های صنعتی کار می‌کنند، در معرض خطرات زیادی هستند و به معنای واقعی کلمه هر روز دچار سوختگی می‌شوند. به همین دلیل استاندارد ANSI Z49.1 به همه جوشکارها توصیه دارد که از دستکش‌های مقاوم در برابر شعله استفاده کنند.

جوشکار و برشکار هر دو به دستکش‌های مقاوم در برابر شعله نیاز دارند که مقاومت در برابر گرما بسیار خوبی داشته باشند. اگر به خاطر داشته باشید، جنس یک دستکش جوشکاری باید چیزی بیش از محافظت استاندارد در برابر بریدگی، شعله‌های آتش، گرما و جرقه‌ها داشته باشد. دستکش‌ها نیز باید راحت باشند و مهارت فوق‌العاده‌ای را ارایه دهند! یک دلیل رایج که جوشکارها دستکش خود را کنار می‌گذارد به دلیل ناراحتی جهت استفاده از آن است. بسیاری از پیشرفت‌های دستکش جوشکاری جدید با فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک این نگرانی را برطرف می‌کند. تیم آچارک دستکش چرمی، دستکش چرمی کار، دستکش جوشکاری، دستکش جوشکاری آرگون، دستکش جوشکاری هوبارت، دستکش جوشکاری ایرانی، دستکش مخصوص جوشکاری، خرید دستکش جوشکاری، انواع دستکش جوشکاری، دستکش مناسب جوشکاری، دستکش ایمنی جوشکاری، دستکش آرگون، دستکش آرگون کوتاه، قیمت دستکش آرگون، دستکش جوش آرگون، دستکش چرمی آرگون و دستکش مخصوص جوشکاری آرگون را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه