نام لاتین: uvex silv-Air c 3220 FFP2 folding mask
شناسه کالا: 765
قیمت پایه:
54.8 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 3220. سطح حفاظتی این ماسک در کلاس FFP2 است که حفاظت در برابر آلاینده‌ها را تا 10 برابر حد مجاز افزایش می‌دهد.
×
ماسک سوپاپ دار یووکس مدل silv-Air c 3220

ماسک سوپاپ دار یووکس مدل Silv-Air C 3220 یکی از محصولات شرکت آلمانی uvex می‌باشد که محصولات تولیدی این شرکت درزمینه تنفسی وسایل حفاظت فردی است که با طراحی جدید و به‌صورت ارگونومیک تولید و عرضه می‌گردند.

طراحی ماسک سوپاپ دار یووکس به شکل کاسه‌ای، نقره‌ای‌رنگ و قابلیت تا شدن را دارد. متریال به‌کاررفته در آن از مواد و بافت یکدست و مرغوب است. بنابراین، پوشش و سطح ایمنی بالایی را برای کاربر ایجاد می‌کند.

طراحی دور ماسک سوپاپ دار با یک نوار انعطاف‌پذیر است که برای سهولت تنظیم بر روی صورت کاربر طراحی گردیده است. همچنین، دارای گیره بینی انعطاف‌پذیر و قابل تنظیم است که جهت سهولت و راحتی کاربر و ثابت نمودن ماسک بر روی دهان و بینی در هنگام فعالیت مورداستفاده قرار می‌گیرد.

در فیلتر ماسک UVEX Silv-Air C 3220 کربن اکتیو موجود است که جهت تصفیه گازها و بخارات آلی کاربرد دارد. بنابراین، فیلتر زغال فعال استفاده‌شده در این ماسک با جداسازی ذرات، گازها و بخارات موجود در هوا موجب تسهیل تبادل هوا در حین تنفس؛ جداسازی دود و بوهای ناخوشایند از هوای استشمام شده می‌گردد. این ماسک برای استفاده بازمان طولانی‌مدت مناسب می‌باشد.

دریچه بازدمی ماسک یووکس مدل Silv-Air 3220 به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که 360 درجه باز می‌شود که این امر موجب تبادل جریان هوا در حین تنفس شده و مقاومت تنفسی را کاهش می‌دهد. بنابراین، هوا از داخل ماسک به‌راحتی خارج می‌شود و باعث کاهش رطوبت و گرما در داخل ماسک می‌گردد.

برچسب D بر روی این ماسک‌های یووکس نشان از موفقیت در آزمون گردوغبار دولو میت است. این آزمون نشان‌دهنده کارایی بالای ماسک با حداکثر تنفس راحت کاربر در بالاترین سطوح گردوغبار است. بنابراین این ماسک نیز دارای بازدهی بالا، حجم تصفیه مطلوب و حداقل مقاومت تنفسی برای کاربر می‌باشد.

ماسک سوپاپ دار یووکس مدل Silv-Air C 3220 برای مشاغلی همانند ساخت‌وساز و صنایع، سیمان و گچ کاری، کاشی‌کاری، سقف سازی، ساخت‌وساز و صنایع مرتبط با عایق سقف، شیشه و مواد معدنی، صنایع ساخت‌وساز و مرتبط با سنگ‌تراشی، برش، حفاری، تخریب، ساخت‌وساز و صنایع مرتبط با بتونه‌کاری، تمیز کردن و جارو کردن کف، کار با چوب، سنگ‌زنی و برش استفاده می‌شود.

تمام محصولات شرکت uvex طبق استاندارد EN 149 هستند که در تست دما استاندارد لازمه را کسب کرده‌اند. سطح حفاظتی این ماسک در کلاس FFP2 است که حفاظت در برابر آلاینده‌ها را تا 10 برابر حد مجاز افزایش می‌دهد.

نکته قابل‌توجه: این ماسک قابلیت مصرف مجدد را ندارد.

آچارک قیمت ماسک سوپاپ دار uvex، خرید ماسک سوپاپ دار uvex و انواع ماسک سوپاپ دار uvex را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


uvex silv-Air c 3220 FFP2 folding mask

FFP2 breathing protection folding mask •

exhalation valve •

additional active-carbon layer in the filter •

labelled for use with high levels of dust exposure D •

continuous headband •

uvex silv-Air c 3220 – excellent handling, top-class comfort, reliable protection against odours

The uvex silv-Air c product family consists of classic folding and cup-shaped face masks which fit different face shapes. Headband lacing system and integrated sealing lips in all protection classes make it easy to fit these masks correctly – and to wear them comfortably for long periods

General features

particle-filtering folding mask with exhalation valve •

colour: silver •

Protection features

certified FFP2 face mask to EN 149 and EU Directive 89/686/EEC •

D label (dolomite dust test passed): maximum breathability even with really high dust levels •

cannot be reused •

additional activated carbon filter against odours, gases and vapours below threshold •

Comfort features

seamless headband and flexible, adjustable nose clip •

comfortable sealing lip in nose area for secure fit •

exhalation valve to lessen exhalation resistance and to reduce heat and moisture inside the mask •

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه