نام لاتین: Tasco 2550 Ear Muffs
شناسه کالا: 349
قیمت پایه:
144 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش تسکو به شکل رو گوشی در مدل 2550 با وزنی برابر 225 گرم و نسبت کاهش نویز 25 دسی‌بل باکیفیت مناسب برای هر حرفه‌ای که آلودگی صوتی زیادی دارد عرضه‌شده است.
×

محافظ گوش Tasco 2550

محافظ گوش تسکو به شکل رو گوشی در مدل 2550 با وزنی برابر 225 گرم و نسبت کاهش نویز 25 دسی‌بل باکیفیت مناسب برای هر حرفه‌ای که آلودگی صوتی زیادی دارد عرضه‌شده است. این گوشی ایمنی صداگیر دارای بالشتک‌های نرم و مقاوم در ابعاد 7 × 10 سانتی‌متر و وزن 225 گرم مناسب مشاغل نجاری، تراشکاری و ساختمانی می‌باشد.

مناسب برای تراشکاری و جوشکاری و نجاری

دارای بالشتک نرم و مقاوم

بسیار سبک

NRR گوشی: 25 دسی بل

محافظ گوش فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «تسکو» (Tasco) است. این محافظ به‌شکل روگوشی طراحی می‌شود و می‌توان از آن برای انجام کارهای عمرانی، ساختمانی، نجاری، تراشکاری و هر حرفه‌ای که آلودگی صوتی زیادی دارد استفاده کرد. شرکت تسکو برای این محصول از بالشتک‌هایی بسیار نرم استفاده کرده است تا گوش کاربر درحین کار اذیت نشود. این بالشتک‌ها سایزی برابر 10 × 7 سانتی‌متر دارند. محافظ‌های روی بالشتک‌ها نیز از طریق یک رابط لاستیکی به یکدیگر متصل شده‌اند. در بخش زیرین این رابط که روی سر قرار می‌گیرد از موادی نرم و انعطاف‌پذیر استفاده شده است تا فشار زیادی به سر کاربر وارد نشود. این محافظ وزنی برابر 225 گرم دارد که میزانی مناسب برای یک محافظ گوش محسوب می‌شود. نسبت کاهش نویز این محصول 25 دسی‌بل اندازه‌گیری شده است. شرکت تسکو این محافظ گوش را تحت عنوان مدل «Nextera» به بازار عرضه می‌کند. با استفاده از این محصول احتمال آسیب دیدن گوش کاربر در برابر اصوات بلند کاهش می‌یابد.

Tasco 2550 Ear Muffs

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی هدبندی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی Tasco ، ایرماف Tasco، ایرپلاگ سیلیکونی، گوشی صداگیر کاناسیف، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه