نام لاتین: Canasafe iMPactoR I Helmet
شناسه کالا: 776
قیمت پایه:
260 هزارتومان
وضعیت: موجود در انبار
توضیحات کوتاه: کلاه ایمنی کاناسیف مدل iMPactoR I دارای پوسته پلی‌اتیلن با چگالی بالا و بادوام، نوار عرق‌گیر قابل شستشو و تعویض و دارای سیستم تعلیق 6 تسمه‌ای با تکنولوژی EPA است.
رنگ
تعداد
جمع نهایی: 260,000 تومان
×
کلاه ایمنی کاناسیف مدل iMPactoR I

حفاظت از کارکنان و نیروهای شاغل در کارگاه‌ها در برابر آسیب‌های سر و گردن که بخشی از برنامه ایمنی در محیط‌های کاری می‌باشد از اهمیت خاصی برخوردار است. آسیب به سر می‌تواند باعث ازکارافتادن فرد و حتی در بعضی موارد موجب مرگ آن شود. از مخاطرات شغلی که ناحیه سر افراد را تهدید می‌کند می‌توان به: امکان افتادن اشیاء از بالا و برخورد با سر افراد، امکان برخورد سر افراد به اشیاء ثابت، امکان وقوع حادثه برای سر براثر تماس با مخاطرات الکتریکی و .... اشاره کرد. متناسب با نظرات کارشناسان ایمنی کلاه ایمنی بعد از انجام دادن اقدامات کنترلی بهترین روش برای محافظت از سر می‌باشد.

کلاه ایمنی ایمپکتور (iMPactoR I) یکی از محصولات شرکت «کاناسیف»(Canasafe) از سری کلاه‌های 4500 درزمینه وسایل حفاظت فردی می‌باشد. این شرکت ساختار قوی کلاه ایمنی iMPactoR I را با ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد بر اساس بالاترین استانداردهای موجود ارایه داده است. پوسته این کلاه از پلی‌اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته‌شده و با استفاده از مقاوم در برابر اشعه uv تثبیت‌شده است، با توجه به اینکه اکثر مشاغل در محیط باز و زیر نور خورشید انجام می‌شود این نکته داری اهمیت بوده چراکه موجب افزایش طول عمر کلاه، ایمنی و همچنین ازنظر اقتصادی بسیار به‌صرفه خواهد بود.

جنس به‌کاررفته در این کلاه از مقاومت بالای برخوردار بوده و به خوبی از سر افراد در برابر خطرات موجود در محیط کار که آنها را تهدید می‌کند محافظت می‌کند. از طرف دیگر در داخل کلاه از شش بند تعلیق ساز سر با تکنولوژی EPA همراه با سیستم تنظیم سکگی (Pushloc) و یا رگلاژی (Twizloc) به هم متصل شده‌اند و همچنین بندها (تسمه‌ها) ازیک‌طرف به پوسته خارجی کلاه و از طرف دیگر در وسط کلاه به‌وسیله یک ستاره به هم متصل شده‌اند. این سیستم تعلیق 2.5 الی 3 سانتیمتر پوسته کلاه را دور از سر نگه می‌دارد که این نوع طراحی دو مزیت دارد:

 1: جذب شوک در هنگام ضربه

 2: تهویه را در طول استفاده نرمال فراهم می‌نماید.

در قسمت پیشانی کلاه نیز یک نوار عرق‌گیر که قابلیت شستشو و تعویض را دارد تعبیه‌شده است که موجب بهداشت بیشتر کارکنان خواهد شد. بعضی مواقع افراد از بزرگ بودن یا اندازه نبودن کلاه‌خود شکایت دارند. کاربران و کارفرمایان هنگام تهیه کلاه باید در نظر داشته باشند که کلاه‌های حفاظتی باید به‌طور مطلوب بر روی سر قرار گیرد و متناسب با اندازه سر فرد باشد برای برطرف کردن این مشکل از طراحی از یک تسمه قابل تنظیم سکگی Pushloc و یا رگلاژی Twizloc در قسمت پشتی کلاه برای تنظیم اندازه کلاه و متناسب نمودن آن با سر افراد استفاده‌شده است و همچنین در طراحی این تسمه از تکنولوژی Swivel (مفصل گردان) برای احساس راحتی کاربر و ثابت کردن کلاه بر روی سر استفاده‌شده است به این صورت که هنگام قرار دادن کلاه روی سر به دلیل وجود مفصل گردان فرد می‌تواند به‌راحتی تسمه پشتی را در ناحیه مناسبی از پشت سر قرار داده و با استفاده از مفصل رگلاژی یا سگکی آن را محکم کند تا کلاه بر روی سر فرد به‌طور مطلوب و دلخواه قرار گیرد.

وزن کلاه طبق استانداردهای موجود وزن کلاه‌های ایمنی نباید بیشتر از 380 گرم باشد چراکه در این صورت احساس سنگینی به فرد دست داده و موجب نارضایتی او می‌شود، شرکت Canasafe این موضوع را مدنظر داشته و طبق استاندارد EN 397 می‌باشد.

خطرات عمده‌ای که ناحیه سر را در محیط‌های شغلی تهدید می‌نماید:

• خطر مکانیکی ناشی از ضربه در اثر سقوط اشیاء یا برخورد سر با اشیاء سخت.

• خطر پاشش گدازه در فرآیندهای ریخته‌گری

• خطر پاشش مواد شیمیایی مایع مانند اسیدها و قلیاها.

• خطر تماس با خطوط انتقال برق و تجهیزات الکتریکی

• خطر تاثیر پرتوهای گرمایی روی سر

مشخصات و ویژگی‌ها: (شکل در گالری)

1. دارای پوسته پلی‌اتیلن با چگالی بالا و بادوام (HDPE)

2. نوار عرق‌گیر قابل شستشو و تعویض

3. دارای سیستم تعلیق 6 تسمه‌ای با تکنولوژی EPA

4. دارای تسمه قابل تنظیم سکگی (Pushloc) و یا رگلاژی (Twizloc)

5. عایق الکتریسیته

6. وزن: 380 گرم

7. طراحی swivel (مفصل گردان) در تسمه پشت سر تا آن را در وضعیت صحیح و مناسب قرار دهد.

مشاغلی که کارکنانش می‌توانند از این کلاه ایمنی استفاده کنند:

1. کارکنان پروژه‌های عمرانی: کارگران ساختمانی، تونل، سدسازی، راه‌سازی ...

2. مقاوم در برابر اشعه UV

3. نفت و گاز

4. نیروگاه‌ها

5. برق‌کاران

6. نجارها

7. تعمیرکنندگان خطوط تلفن

8. معدن کاری

کاتالوگ

iMPactoR I

Start using your head - use iMPactoR™, the Helmet of Choice!

iMPactoR I delivers you robust construction packed with features, all at an even more affordable price - setting standards beyond norm. iMPactoR I uses a high density polythlene (HDPE) shell impregnated with UV stabilizers

On the inside is the industries most wearer friendly harness - six textile bands interlocked with EAP™ technology, along with Pushloc™ or Twizloc™ adjustment systems. Replaceable sweatband is standard

:Features

HDPE shell provides excellebt impact propertiesl •

"Grip Pads" for safe donning •

Optional "Twizloc™" harness features Canasafe's unique Swivel™ design - ensures correct nape placement •

(Incorporates CanaSafe™ EAP™ Technology (Energy Absorbing Points •

Slot attachments are located on the balance point of the helmet ensuring maximum wearer comfort •

ABS Shell offers extremely high impact performance •

"Grip Pads" for safe donning •

محصولات مشابه