نام لاتین: Drager X-plore 6300 Full Face Mask
شناسه کالا: 689
قیمت پایه:
2.7 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک شیمیایی تمام صورت دراگر مدل X-Plore 6300 از جنس پلاستیک EPDM با لنز پلکسی گلاس ضد خش با دید 180 درجه, مانع از آسیب رسیدن به سیستم دستگاه تنفسی و صورت کاربر می شود.
×
ماسک شیمیایی تمام صورت دراگر مدل X-Plore 6300

این ماسک شیمیایی تمام صورت به گونه ای طراحی شده که بینی، دهان و چشمان کاربر را به طورکامل پوشش می دهد و مانع از آسیب رسیدن به سیستم دستگاه تنفسی و صورت کاربر می شود که در کشور جمهوری چک و تحت لیسانس آلمان توسط کمپانی DRAGER تولید و عرضه می گردد.

ماسک تمام صورت دراگر به صورت تک فیلتر است که ساختار آن ازپلاستیک EPDM می باشد که نوعی پلاستیک سیلیکون نرم با مقاومت بالا و ضد حساسیت و آلرژی است.

ساختار لنز ویزور Visor ماسک تمام صورت دراگر شفاف و از جنس پلکسی گلاس PMMA Plexiglas می باشد. پلکسی گلاس متریال سخت و مقاومی است که علاوه بر محافظت کامل از صورت کاربر در برابر کلیه مواد شیمیایی، ضربه و حرارت، برای استفاده در محیط هایی با آلودگی بسیار بالا مانند صنایع نفت و گاز و پتروشیمی مناسب است ؛ و دارای ساختار ضدخش نیز می باشد.

لنز (نقاب) این ماسک دراگر میدان دید 180 درجه را در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین ماسک شیمیایی دراگر مجهز به تسمه پلاستیکی واقع در قسمت پشت سر می باشد که از پنج نقطه مختلف, سه نقطه در بالا و دو نقطه در پایین، به ماسک متصل می شوند.

ماسک شیمیایی تمام صورت دراگر مدل X-Plore 6300 از نوع تک فیلتر است که قابل انطباق با کارتریج های 4 حالته و 6 حالته Drager RD40 و کلیه فیلترها و کارتریج های ماسک های تمام صورت تک فیلتره می باشد.

همچنین، دارای رابط پلاستیکی همراه با دریچه دم و بازدمی مطابق با استاندارد مربوطه است. وزن این ماسک 500 گرم و رنگ آن مشکی - آبی است و رنگ بندی دیگری ندارد. ضمنا این محصول Free Size است و سایزبندی ندارد.

ماسک شیمیایی تمام صورت دراگر دارای استانداردهای EN 136 ، NIOSH ، AS/NZS ، ISO و استاندارد رزوه پیچ فیلتر تنفسی, EN 148-1 می باشدکه همگی نشان از کیفیت، مقاومت و کارایی بالای این محصول را دارند.

قابل ذکر است که ماسکهای تنفسی شیمیایی چه از نوع نیم صورت و چه تمام صورت، بدون فیلتر عرضه می شوند. درهنگام سفارش به این نکته مهم توجه داشته باشید که ماسکها و فیلترهای مورد نظر باید بطور جداگانه سفارش داده شوند.

علاوه برآن، نوع فیلتری که نصب می کنید بستگی به نیاز و محل مصرف دارد. در پایین برای راحتی خریدار فیلتر هایی که برای این محصول کاربرد دارد از نوع دراگر معرفی شده است که با کلیک بر روی آن ها به صفحه مورد نظر آن ها متصل می شوید.

فیلتر های مورد استفاده ماسک تمام‌صورت دراگر:

فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالته دراگر مدل RD40

فیلتر ماسک شیمیایی مولتی گاز 6 حالته دراگر مدل RD40


Drager X-plore 6300 Full Face Mask

The Drager X-Plore 6300 is great for use in industrial applications. It has a standard thread connection (Rd40 x 1/7” as per EN1418-1) which means it can be used with Drager’s Rd40 filter range – click here

This full face mask is cost-efficient and can also be used with Drager powered air purifying respirators, making it available for various applications

Made from a hypoallergenic EPDM material, the mask body also includes a double-layer face seal to ensure a tight fit to the face. This also makes for a comfortable fit with a one-size fits all body

Another feature of the Drager X-Plore 6300 is the integrated barcode. This means that inventories can be easily tracked, making maintenance easie

Drager RD40 Combination Filter

Combined Drager RD40 Filter

کد آپارات معتبر نیست!

محصولات مشابه