نام لاتین: Holik Mercedes FireFighting Gloves
شناسه کالا: 1733
قیمت پایه:
2.64 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش آتش نشانی هولیک مدل مرسدس
×

دستکش آتش نشانی هولیک مدل مرسدس

دستکش ایمنی فوق یکی از تولیدات شرکت «هولیک» (Holik) است که با نام «مرسدس» عرضه می‌شود. این دستکش به‌دلیل ویژگی‌هایی که دارد نوعی دستکش آتش‌نشانی محسوب می‌شود. این محصول دارای ساختاری منحصربه‌فرد است و شرکت هولیک در ساخت آن از چهارلایه استفاده کرده است. این چهار لایه عبارتند از Aramid/PBI، Aramid، Porelle، Aramid که با قرارگیری در کنار یکدیگر موجب مقاومت این دستکش دربرابر آب، گرما، بریدگی و مواد شیمیایی شده‌اند. کار با این محصول به دلیل نوع طراحی آن چندان سخت نیست و در قسمتی که روی مفصل‌های انگشت قرار می‌گیرند از انعطاف مناسبی برخوردار است. غشای این دستکش از قابلیت تهویه‌ی هوا سود می‌برد و همین موضوع مانع از تعریق بیش‌ازحد دست کاربر می‌شود. این دستکش دارای بخش‌هایی شبرنگ است که به‌خوبی نور را بازتاب می‌کنند. این بخش‌ها در تاریکی درخشش زیادی دارند و به‌راحتی دیده می‌شوند. این دستکش با چسب Velcro روی دست قرار می‌گیرد و باز و بسته کردن آن نیاز به زمان زیادی ندارد.

ابعاد : طول: 36، عرض: 18، ضخامت: 3.5 سانتی متر 

وزن : 400 گرم 

استاندارد : EN388 , EN407 , EN659 

دارای قابلیت ضد لغزش

دارای قابلیت ضد آب

سایر توضیحات :

دارای چهار لایه از مواد Aramid/PBI، Aramid، Porelle، Aramid

مواد تشکیل‌دهنده‌ی بخش فوقانی دستکش: Nomex ترکیب شده با سرامیک

مواد تشکیل‌دهنده‌ی بخش کف دست: Kevlar با لایه‌ی سیلیکونی

دارای ساختار مقاوم در قسمت انگشتان

دارای لایه‌ی میانی Aramid Non-Woven

دارای غشای Porelle

دارای بند مستحکم با چسب Velcro

دارای قسمت‌های خاص در بخش مفصل برای خم‌کردن راحت‌تر انگشتان

دارای حلقه جهت آویزان کردن

مقاوم دربرابر مواد شیمیایی

دارای قابلیت تهیوه‌ی هوا

مقاوم دربرابر ویروس

مقاوم دربرابر ضربه و بریدگی

مقاوم دربرابر دما

طول عمر بالا

دارای بخشی با قابلیت شبرنگ

Holik Mercedes FireFighting Gloves

اگر یک مامور آتش نشانی هستید، احتمالاً می دانید ماهیت کار شما چقدر سخت، سخت و خطرناک است. در حقیقت، شغل شما در مقایسه با سایر نواحی بدن، دستان شما را در معرض آسیب قرار می‌دهد. خوشبختانه فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای شما فراهم است که با بهترین دستکش مخصوص آتش نشانی، قیمت دستکش آتش نشانی، فروش دستکش آتش نشانی، قیمت دستکش ضد حریق، دستکش عملیاتی آتش نشانی، رنگ دستکش آتش نشانی و قیمت دستکش عملیاتی آتش نشانی از حداکثر محافظت در دستان خود استفاده کنید.

شما در حین انجام کار خود به یکی از دستکش ایمنی آتش نشانی نیاز دارید تا در هنگام خطرات ایمنی در اطراف شما نهایت محافظت را داشته باشد. به خاطر داشته باشید که این دستکش نقش حیاتی در زندگی هر نجات دهنده یا آتش نشان دارد.

بهترین دستکش آتش نشانی در واقع قادر به نگه داشتن دستان شما در حالی که انعطاف پذیر است، می‌باشد تا در هنگام نجات افراد بتوانید آزادانه حرکت کنید. حتی با وجود خطرات ناشی از کار کردن به عنوان آتش نشان، همچنان می‌توانید در آرامش باشید، با دانستن اینکه می‌توانید دستان خود را از شعله‌های خطرناک محافظت کنید.

فقط اطمینان حاصل کنید که به هنگام دستیابی به راحتی، چابکی و حرکت انگشت، به دنبال بهترین دستکش عملیاتی آتش نشانی ساختاری هستید که می‌تواند دستان شما را از سایش محافظت کند. همچنین باید ضمن ارتقاء عملکرد عالی، مناسب باشد.

برای اطمینان از انتخاب صحیح، در اینجا به بررسی دستکش‌های آتش نشانی کوتاه می‌پردازیم که به شما کمک می‌کنند در واقع کدام یک ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. اگر به دنبال خرید دستکش آتش نشانی مناسب هستند.

محصولات مشابه