نام لاتین: JFY 1231 DUST/MIST MASK WITH VALVE
شناسه کالا: 759
قیمت پایه:
29.8 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک سوپاپ دار جی اف وای مدل 1231 باقابلیت مصرف چندباره مناسب برای آیروسول‌های جامد و مایع غیر سمی و یا با سمیت متوسط و جامد، مایع و آیروسول‌هایی با سمیت بالا می‌باشد.
×
ماسک سوپاپ دار جی اف وای مدل 1231

ماسک‌های تنفسی سوپاپ دار مدل 1231 تحت لیسانس شرکت بین‌المللی JFY تایوان دارای استاندارد CE اروپا (EN149:2009) می‌باشند. این ماسک‌ها در کشورهای جنوب شرقی آسیا ازجمله: ویتنام و چین تولید می‌شوند. ماسک سوپاپ دار JFY 1121 یکی از محصولات تولیدی این شرکت درزمینه حفاظت تنفسی می‌باشد.

این ماسک سوپاپ دار، سفید رنگ و چند بار مصرف با درجه فیلتراسیون FFP3 می‌باشد که توسط شرکت جی اف وای دارای گواهی‌نامه ISO 9001 بوده و تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد EN 149:2002+A1:2009 (تایید شده به‌وسیله BSI-CE 0086) AS/NZS 1716:2012, (تایید شده به‌وسیله Banchmark، استرالیا) یا NIOSH 42CFR84 (تایید شده به‌وسیله NIOSH/CDC در U.S.A) که ایمنی را برای کاربران آنها تضمین می‌کند. تمامی محصولات این شرکت توسط آزمایش های سخت‌گیرانه در تمامی مراحل تولید تا عرضه به بازار جهانی شامل 1- تست مواد خام، 2- تست نیم پایانی ماسک، 3- تست نهایی ماسک، انجام می‌شود.

باقابلیت فیلتراسیون کلاس 3 با کارایی ذره گیری 99% (تا 20 برابر حد مجاز تماس شغلی) مناسب بوده و برای محیطهایی که هوا حاوی گردوغبار، هاگ، باکتری و ویروس می‌باشند و قابل‌استفاده جهت محافظت در برابر ریز گردها است.

• مطابق با استانداردهای EN149: 2001 FFP3 با علامت CE

• درزبندی صورت تضمین‌شده به‌صورت کاملاً بسته و ایزوله، بندهای کاملاً قابل تنظیم و گیره بینی قابل تنظیم که یک تناسب ایمن و راحت را برقرار می‌کند.

• دریچه‌ای تنفسی مستحکم که هوای گرم تنفسی تولیدشده را در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب کاهش می‌دهد و تنفسی راحت را برای کاربر امکان‌پذیر می‌کند.

این ماسک تنفسی دارای طراحی سه بعدی ارگونومیک است که بیشترین تطابق را با شکل و فرم صورت دارد و شدیداً مقاومت تنفسی را کاهش داده که این امر به‌وسیله طراحی دریچه ماسک صورت پذیرفته است.

یکی از ویژگی‌هایی که بسیار از سوی کارگران و کارکنان موردتوجه قرار می‌گیرد راحتی کارکنان هنگام استفاده از ماسک تنفسی است چراکه استفاده از ماسک با مقاومت تنفسی، موجب کاهش اکسیژن‌رسانی و درنتیجه موجب خستگی زودرس کارکنان هنگام استفاده و کاهش بازدهی، عدم دقت در کار، احتمال خطای انسانی و بروز حوادث را به وجود می‌آورد. بعلاوه یکی از دلایلی که کارکنان از پوشیدن ماسک‌های تنفسی امتناع می‌کنند آزاردهنده بودن مقاومت تنفسی است که در این صورت باوجود تجهیزات، فرد از ماسک استفاده ننموده و در معرض عوامل زیان‌آور تنفسی قرار می‌گیرد که این موضوع موجب خسارات جبران‌ناپذیری خواهد شد.

ماسک سوپاپ دار JFY سری FFP3 1231: دارای تاییدیه استاندارد EN149 می‌باشد و در دسته‌بندی این استاندارد در کلاس (FFP 3) قرار دارد. راندمان جذب این ماسک 99% بوده و جهت حفاظت در برابر آیروسول های جامد و مایع غیر سمی و یا با سمیت متوسط و جامد، مایع و آیروسول هایی با سمیت بالا مناسب می‌باشد. این ماسک برای غلظت آلاینده با تراکم 20 برابر حد مجاز تماس شغلی طراحی‌شده است. این ماسک‌ها برای استفاده‌های طولانی‌مدت مناسب می‌باشند. مقاومت تنفسی دم این ماسک در جریان 30 لیتر بر دقیقه معادل 1% می‌باشد که نشان‌دهنده این موضوع است که به علت افزایش راندمان جذب و ریزتر شدن منافذ، مقاومت تنفسی نیز اندکی افزایش‌یافته است.

از دیگر ویژگی‌های ماسک سوپاپ دار سفید با درجه فیلتراسیون FFP3 مدل JFY 1231 این است که این ماسک دارای دریچه خروجی جهت بازدم راحت می‌باشد و از طرف دیگر مانع از تجمع گرما و رطوبت حاصل از تنفس می‌شود که راحتی بیشتر را برای کاربران فراهم می‌سازد. از طرفی امکان خروج سریع‌تر گاز CO2 بازدمی و سایر گازها و آلاینده‌های مضر را از محفظه ماسک فراهم آورده موجب رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت فرد می‌گردد. این ماسک با بافت خاص حاشیه‌ای و درزبندی عالی و وجود گیره بینی جهت تطابق بیشتر با انواع شکل صورت، مانع از ورود آلاینده‌ها از راهی جز عبور از فیلترها گردیده و ایمنی و حفاظت بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند.

ویژگی‌ها

1. وجود لایه درزبندی نرم و انعطاف‌پذیر و راحت دورتادور لبه ماسک تنفسی

2. دریچه خروجی ماسک به‌صورت 360 درجه باز می‌باشد که باعث کاهش مقاومت تنفس، تبادل راحت هوا، کاهش گرما و رطوبت در داخل ماسک شده که درنتیجه اثر خنک‌کننده در داخل ماسک ایجاد می‌کند.

3. قابلیت مصرف چندباره

4. کارایی بالا (حداقل 99%) فیلتر کردن

5. این ماسک برای غلظت آلاینده با تراکم 20 برابر حد مجاز تماس شغلی طراحی‌شده است

6. فاقد لایه کربن فعال می‌باشد.

7. مقاومت کم فیلتر و درنتیجه کاهش مقاومت تنفسی

8. مطابق با استانداردهای EN149: 2001 FFP3 با علامت CE

9. درزبندی صورت تضمین‌شده به‌صورت کاملاً بسته و ایزوله، بندهای کاملاً قابل تنظیم و گیره بینی قابل تنظیم که یک تناسب ایمن و راحت را برقرار می‌کند.

10. دارای سگک قابل تنظیم جهت تطابق بیشتر بر روی صورت فرد

11. جهت حفاظت در برابر آیروسول های جامد و مایع غیر سمی و یا با سمیت متوسط و جامد، مایع و آیروسول هایی با سمیت بالا مناسب می‌باشد.

12. انجام آزمایش بر روی محصول در سه مرحله تست مواد خام، تست نیمه‌نهایی و تست نهایی

شغل‌ها و موارد استفاده از ماسک:

1. شغل‌هایی که با مواد فایبرگلاس سروکار دارند

2. کابینت سازی‌ها (مواجهه با MDF)

3. مشاغلی که مواجهه با الیاف معدنی دارند

4. مواجهه با چوب نرم در نجاری‌ها

5. مشاغلی که مواجهه با پشم کوهی دارند

6. ساختمان‌سازی

7. صنایع شیمیایی

8. کشاورزی

9. سنگ‌زنی

10. جوشکاری

11. مطابق استاندارد EN 149

آچارک قیمت ماسک تنفسی JFY، خرید ماسک مناسب گردوغبار JFY و انواع ماسک تنفسی JFY را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


FFP3 - Moulded Mask

 Contoured facial seal for extreme comfort at long time of wearing •

 Fully adjustable head straps and adjustable nose clip offer a comfortable secure fit •

 Exhalation valve reduces hot air buildup and easy breath in hot/humid environments •

 Conforms to EN149:2001+A1:2009 •

محصولات مشابه