نام لاتین: Fire Extinguisher
شناسه کالا: 1217
قیمت پایه:
1.72 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: کپسول آتش‌نشانی 50 کیلوگرم پودر و گاز بایا از نیتروژن با خلوص 99/9% پرشده است، فشار کاری در این نوع کپسول 14 الی 17 بار و برای تمام دسته‌های حریق شامل A,B,C,E,F مناسب است.
×

کپسول آتش‌نشانی 50 کیلوگرم پودر و گاز بایا

کپسول آتش‌نشانی نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است.

این دستگاه جزء خاموش‌کننده‌های آتش قابل‌حمل (دستی) بوده و با توجه به نوع آتش ترکیبات مختلف مانند آب، پودر و گاز، گاز دی اکسید کربن را با فشار بر روی آتش می‌ریزد.

وزن خاموش‌کننده‌های دستی متفاوت است، از وزن‌های ۱ کیلویی تا وزن‌های بالاتر به‌طوری‌که یک نفر به‌راحتی بتواند آن را حمل نماید. انواع بزرگ‌تر این وسیله به دلیل وزن زیاد بر روی چرخ قرارگرفته و گاهی اوقات بعضی از آنها در جای مشخصی به‌صورت ثابت نصب می‌گردند و به‌عنوان کپسول‌های آتش‌نشانی چرخ‌دار شناخته می‌شوند. از انواع خاموش‌کننده‌های دستی با توجه به ظرفیت و نوع مواد داخل آن می‌توان در حریق‌های کوچک و مختلف استفاده نمود.

کپسول آتش‌نشانی 50 کیلوگرم پودر و گاز بایا از نیتروژن با خلوص 99/9% پرشده است، فشار کاری در این نوع کپسول 14 الی 17 بار و برای تمام دسته‌های حریق شامل A,B,C,E,F مناسب است.

مشخصات:

وزن‌های بالا چرخ‌دار می‌باشد.

کاربرد: جهت اطفای حریق ناشی از فرآورده‌های نفتی

جنس: ورق فولاد

رنگ: قرمز

اوزان: 50 کیلوگرم

برند: بایا

کشور سازنده: ایران

تیم آچارک کپسول آتش نشانی Co2، قیمت کپسول آتش نشانی، کپسول آتش نشانی مناسب منزل، کپسول آتش نشانی خودرو، کپسول آتش نشانی، کپسول آتش نشانی مخصوص خودرو، کپسول آتش نشانی مناسب خودرو، کپسول آتش نشانی پودر و گاز و کپسول آتش نشانی آب و گاز را به راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه