نام لاتین: Spasciani TR 2002 CL3 Negative Pressure Face Mask
شناسه کالا: 684
قیمت پایه:
3.16 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک تمام صورت سیلیکونی اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3 با لنز ی از جنس پلی کربنات, شفاف, در برابر حلال مقاوم, ضد ضربه و ضد خش است و دارای طول عمر بالایی می باشد.
×
ماسک شیمیایی تمام‌صورت سیلیکونی اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3

ماسک شیمیایی مدل Spasciani TR 2002 CL3 به شکل تمام‌صورت توسط شرکت SPASCIANI در کشور ایتالیا که مورد تایید استاندارد اروپایی CE می‌باشد، تولید و عرضه می‌گردد. ماسک‌های تمام‌صورت به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که بینی، دهان و چشمان کاربر را پوشش می‌دهند و مانع از آسیب رسیدن به سیستم دستگاه تنفسی و صورت کاربر می‌شوند.

این ماسک شیمیایی در دسته‌بندی ماسک‌ها در کلاس 3 قرار می‌گیرد که از سری ماسک‌های 2002 شرکت اسپاسیانی می‌باشد. ساختار این ماسک تمام‌صورت از جنس سیلیکون است. سیلیکون به دلیل ساختار انعطاف‌پذیر و نرمی که دارد به‌راحتی بر روی صورت کاربر می‌نشیند و مقاومت خوبی در برابر حرارت و مواد شیمیایی دارد و همچنین ضد حساسیت و ضد تعریق است. مقاومت سیلیکون‌ها در برابر شرایط جوی مناسب است و نور فرابنفش، ازن، آب و.. حتی برای مدت ۱۰ سال هم‌روی آنها اثر ندارد.

لنز ماسک شیمیایی تمام‌صورت سیلیکونی از جنس پلی کربنات خالص, شفاف, در برابر حلال مقاوم, ضدضربه و ضد خش است و دارای طول عمر بالایی می‌باشد که وسعت دید لنز آن پانوراما (دورنما وسیع), بزرگ‌تر از ماسک‌های مشابه می‌باشد.

این ماسک شیمیایی دارای دو سوپاپ گردش هوا می‌باشد که جهت سهولت در تنفس و برای جلوگیری از حرکت جریان هوای بازدمی به سمت بالا و همچنین جلوگیری از بخار کردن لنز در قسمت داخل ماسک تعبیه‌شده است.

محل نصب فیلتر این ماسک به‌صورت پیچی (Screw) مطابق با استاندارد EN:148-1 فیلترهای پیچی (ScrewFilter) امکان‌پذیر می‌باشد.

ماسک تمام‌صورت سیلیکونی اسپاسیانی تک فیلتره می‌باشد و به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که با نصب یک آداپتور DUPLA P/N 157900000 این قابلیت را ایجاد می‌کند که از کارتریج‌های سری 2000 به‌صورت دو فیلتره استفاده گردد. بنابراین، موارد استفاده بسته به نوع فیلتر مصرفی متفاوت است.

این ماسک تنفسی هنگام وصل کردن فیلتر و استفاده از ماسک برای تنفس بهتر در داخل ماسک فشار منفی ایجاد می‌شود. این ماسک دارای فشار منفی و نمی‌توان از آن برای سیستم‌های فشار مثبت مانند SCBA (سیستم تنفسی هوای فشرده) بهره برد و همچنین نمی‌توان آن را به دستگاه و یا فیلترهایی که دارای حمل اتصال (پیچی) مطابق با استاندارد EN 148-1 نیستند متصل کرد.

• مقاومت تنفسی

• l/min تست جریان: 25cycles/m × 2l/cycles • مقاومت تنفسی دم: الزامات: 2.5 مقدار اندازه‌گیری شده: 1.30 • مقاومت تنفسی بازدم: الزامات: 3.0 مقدار اندازه‌گیری شده: 1.8

• l/min تست جریان: l/min 30 • مقاومت تنفسی دم: الزامات: 0.5 مقدار اندازه‌گیری شده: 0.15

• l/min تست جریان: l/min 95 • مقاومت تنفسی دم: الزامات: 1.5 مقدار اندازه‌گیری شده: 0.60

طبق توضیح فوق طی آزمایشی که بر روی ماسک تنفسی تمام‌صورت TR2002 انجام شد نشان داد میزان مقاومت تنفسی در هنگام دم بسیار کمتر از میزان استاندارد توصیه‌شده بوده و همچنین میزان مقاومت تنفسی در هنگام بازدم نیز بسیار کمتر از میزان استاندارد توصیه‌شده است و این نشان‌دهنده مقاومت تنفسی بسیارکم این ماسک در هنگام دم و بازدم می‌باشد که این خود موجب راحتی بی‌نظیر کاربر در هنگام استفاده از این ماسک می‌باشد.

• آزمون نشت ذرات به داخل ماسک:

حداکثر % نشت طی آزمایش (برای متوسط 10 موضوع): 0.0013 • حداکثر نشت ذرات توصیه‌شده: 0.05 • ماده مورد آزمایش: NaCL

طبق توضیح فوق نتایج آزمون نشت ذرات به داخل ماسک را نشان می‌دهد طبق این آزمون که بر روی ذرات نمک صورت گرفت حداکثر میزان توصیه‌شده برای نشت 0.05% بوده که در این ماسک حداکثر میزان نشت طی این آزمایش 0.0013% بوده که بسیار از مقدار توصیه‌شده نیز پایین‌تر می‌باشد که این مهر تاییدی بر استاندارد بودن ماسک تنفسی TR2002 ساخت شرکت Spasciani می‌باشد.

صنایعی که این ماسک قابل کاربرد است:

1. آزمایشگاه (کار با مواد شیمیایی)

2. محیط‌های صنعتی که با بخارات آمونیاک و مواد قلیایی موجهه دارند

3. پالایشگاه‌ها

4. کارخانه‌ها پتروشیمی

5. معدن (مواجهه با گاز کلر و گازهای اسیدی)

ویژگی‌های فنی:

ماسک تنفسی تمام‌صورت TR 2002 Cl3 کلاس 3

جنس ماسک: سیلیکون

لنز ماسک: دارای لنز پانورما (دورنما وسیع) با 30% تا 40% افزایش دید نسبت به ماسک‌های مشابه از جنس پلی کربنات شفاف و مقاوم در برابر حلال و ضربه

دارای دو سوپاپ گردش هوا در دو طرف محفظه بینی

دارای 5 تسمه نگه‌دارنده قابل تنظیم از جنس EPMD

دارای سیستم (Speech divic) برای برقراری ارتباط و گفتگو

دارای محفظه بینی از جنس TPE

دارای بند گردن از جنس PVC

محل اتصال پیچی (Screw) مطابق با استاندارد EN 148-1

قابل‌استفاده با فیلترهای پیچی (ScrewFilter)

قابلیت اتصال یک آداپتور DUPIA P/N 157900000 به‌صورت تلفیقی با کارتریج‌های سری 2000 (برای استفاده همزمان دو فیلتر)

وزن: 630 گرم

شرایط نگه‌داری: مقامت فیلتر در برابر دماهای بین _20 ˚C, +50 ˚C می‌باشد و تا کمتر از 80% قادر به تحمل رطوبت می‌باشد RH<80%

ابعاد:190×140 × 250 سانتی‌متر

استاندارد: دارای تاییدیه استاندارد CE و استاندارد EN136 و 89/686/EEC(PPE)

ماسک اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3 دارای 5 تسمه می‌باشد که از پنج ناحیه بر روی ماسک متصل و ثابت است که به‌راحتی قابل تنظیم هستند و امکان استفاده طولانی‌مدت از ماسک و ثابت کردن آن در حین استفاده کاربر را فراهم می‌کنند.

نحوه پوشیدن ماسک تمام‌صورت سیلیکونی مدل TR 2002:

1- بند آویز را پشت گردن انداخته، کلیه تسمه‌های ماسک را شل کرده و ماسک را روی صورت مستقر نمایید.

2- دو تسمه پایینی ماسک را به‌عقب کشیده تا سفت شود.

3- دو تسمه بالایی ماسک را به‌عقب کشیده تا سفت شود.

4- تسمه بالای سر را به‌عقب کشیده تا ماسک کاملاً روی صورت استحکام یابد.

5-دست را روی دریچه ورودی هوا گذاشته و نفس بکشید تا از استقرار کامل ماسک روی صورت و فقدان نشتی اطمینان یابید.

6- برای شل کردن تسمه‌ها انگشتان را زیر دکمه‌های طرفین قرار داده به بالا بکشید، تسمه‌ها آزاد می‌شوند.

7- ماسک تمام‌صورت TR 2002 به کمک یک آداپتور قابل‌استفاده با کارتریج نیز خواهد بود.

محفظه بینی ماسک شیمیایی از جنس ترموپلاستیک الاستومر TPE است که با ایجاد حجم فضای مناسب؛ تنفس راحت‌تر را برای کاربر ایجاد می‌کند و دارای یک بند گردنی از جنس PVC است.

از دیگر ویژگی‌های ماسک سیلیکونی اسپاسیانی مجهز بودن به سیستم Device Speech است که جهت گفتگو و ارتباطات محاوره‌ای است که استفاده از هر نوع وسیله ارتباطی نظیر تلفن و بی‌سیم را برای کاربر در هنگام استفاده از ماسک فراهم می‌کند.

وزن ماسک تمام سیلیکونی اسپاسیانی تقریباً 630 گرم است و دارای ابعاد 25x119x14 سانتی‌متر است. شرایط نگهداری آن در دمایی بین 20 تا 50 درجه سانتی‌گراد و RH (تحمل رطوبت) کمتر از %80 است.

این ماسک تنفسی دارای استاندارد EN 136:1998 است که نشان از کیفیت و کاربرد بالای آن را دارد. قیمت ماسک شیمیایی تمام‌صورت به دلیل استحکام، دوام طولانی و هزینه‌های تعویض بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

مزایا:

1. دارای لنز پانورما (دورنما وسیع) با 30% تا 40% افزایش دید نسبت به ماسک‌های مشابه از جنس پلی کربنات شفاف و مقاوم در برابر حلال و ضربه

2. دارای تاییدیه استاندارد CE و استاندارد EN136 و 89/686/EEC(PPE)

3. قابلیت اتصال یک آداپتور DUPIA P/N 157900000 به‌صورت تلفیقی با کارتریج‌های سری 2000 (برای استفاده همزمان دو فیلتر)

4. دارای سیستم (Speech divic) برای برقراری ارتباط و گفتگو

5. دارای دو سوپاپ گردش هوا در دو طرف محفظه بینی است که این ویژگی مانع از حرکت جریان هوای بازدمی به سمت بالا و جلوگیری بخار کردن لنز در قسمت داخلی می‌شود.

6. ماسک دارای پنج بازو (تسمه) قابل تنظیم در قسمت پشتی است که هنگام پوشیدن ماسک 1-از افتادن ماسک جلوگیری می‌کند 2-با استفاده از آن‌ها می‌توان ماسک را مطابق با سر افراد مختلف تنظیم کرد تا ماسک به خوبی به‌صورت افراد چسبیده و از نفوذ هوا به داخل جلوگیری شود.

7. قابلیت اتصال یک آداپتور DUPIA P/N 157900000 به‌صورت تلفیقی با کارتریج‌های سری 2000 (برای استفاده همزمان دو فیلتر)

8. جنس این ماسک از سیلیکون است. این ماده ضریب مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی و حرارت داشته و تا 10 سال می‌تواند در مقابل نور فرابنفش، آب و.. مقاوم باشد.

9. ماسک دارای یک محل اتصال فیلتر است که فقط می‌توان یک فیلتر به آن متصل کرد در صورت نیاز می‌توان یک آداپتور (DUPLA) به ماسک متصل کرد و همزمان از دو فیلتر استفاده کرد.

معایب:

نمی‌توان آن را به دستگاه و یا فیلترهایی که دارای حمل اتصال (پیچی) مطابق با استاندارد EN 148-1 نیستند متصل کرد.

فیلتر آرام کننده یدکی اسپاسیانی مدل EOD55
فیلتر ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل AX
فیلتر ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل K2
فیلتر ماسک شیمیایی 2 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2
فیلتر ماسک شیمیایی 3 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2P3 R
فیلتر ماسک شیمیایی 4 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2E2K2
فیلتر ماسک شیمیایی 5 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2E2K2P3 R
فیلتر ماسک 6 حالتی اسپاسیانی مدل A2B2E2K2 Hg P3R
فیلتر ماسک شیمیایی 8 حالتی اسپاسیانی مدل UP3
آداپتور دو کارتریجی اسپاسیانی ماسک تمام‌صورت مدل TR 2002
کارتریج ضد گردوغبار ماسک اسپاسیانی مدل LD P3 R
کارتریج 2 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A2P3 R
کارتریج 4 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A1B1E1K1
کارتریج 5 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A1B1E1K1P3 R

آچارک قیمت ماسک شیمیایی تمام صورت سیلیکونی اسپاسیانی مدل TR 2002 CL3، خرید ماسک شیمیایی تمام صورت و انواع ماسک شیمیایی تمام صورت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

محصولات مشابه