نام لاتین: SPC Safety Gloves
شناسه کالا: 928
قیمت پایه:
26.5 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش آرگون اس پی سی مدل ساق کوتاه پشت پارچه از چرم طبیعی تهیه‌شده است که در هنگام استفاده بسیار نرم و انعطاف‌پذیر می‌باشد به‌طوری‌که انگشتان دست‌آزادی عمل کامل دارند.
×
دستکش آرگون کوتاه پشت پارچه‌ای SPC

این محصول از چرم طبیعی تهیه‌شده است که در هنگام استفاده بسیار نرم و انعطاف‌پذیر می‌باشد به‌طوری‌که انگشتان دست‌آزادی عمل کامل دارند.

دستکش‌های چرمی آرگون برای حفاظت در برابر جرقه، شعله و فلزات مذاب حاصل از عملیات جوشکاری، برشکاری، لحیم‌کاری و ریخته‌گری بکار می‌روند.

مشخصات:

کاربرد: محافظت از دست

جنس: چرم

جنس رویه: نخ

رنگ: سفید – سرمه‌ای

وزن خالص محصول: 70 گرم

استاندارد: EN 388

برند: اس پی سی – SPC

کشور سازنده: چینی

دستکش آرگون اس پی سی مدل ساق کوتاه

اپراتور برای کیفیت بالا در جوشکاری PPE به دلایل خوبی نیاز دارد. شرایط کار برای جسم یک جوشکار بسیار سخت و مهم است! آنها در یکی از سخت‌ترین محیط‌های صنعتی کار می‌کنند، در معرض خطرات زیادی هستند و به معنای واقعی کلمه هر روز دچار سوختگی می‌شوند. به همین دلیل استاندارد ANSI Z49.1 به همه جوشکارها توصیه دارد که از دستکش‌های مقاوم در برابر شعله استفاده کنند.

جوشکار و برشکار هر دو به دستکش‌های مقاوم در برابر شعله نیاز دارند که مقاومت در برابر گرما بسیار خوبی داشته باشند. اگر به خاطر داشته باشید، جنس یک دستکش جوشکاری باید چیزی بیش از محافظت استاندارد در برابر بریدگی، شعله‌های آتش، گرما و جرقه‌ها داشته باشد. دستکش‌ها نیز باید راحت باشند و مهارت فوق‌العاده‌ای را ارایه دهند! یک دلیل رایج که جوشکارها دستکش خود را کنار می‌گذارد به دلیل ناراحتی جهت استفاده از آن است. بسیاری از پیشرفت‌های دستکش جوشکاری جدید با فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک این نگرانی را برطرف می‌کند. تیم آچارک دستکش چرمی، دستکش جوشکاری، دستکش جوشکاری آرگون، دستکش جوشکاری هوبارت، دستکش جوشکاری ایرانی، دستکش مخصوص جوشکاری، دستکش مخصوص جوشکاری آرگون، خرید دستکش جوشکاری، انواع دستکش جوشکاری، دستکش ایمنی جوشکاری، دستکش مناسب جوشکاری، دستکش آرگون، دستکش آرگون کوتاه، قیمت دستکش آرگون، دستکش جوش آرگون و دستکش چرمی آرگون را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه