نام لاتین: Tasco 2951 Ear Muffs
شناسه کالا: 347
قیمت پایه:
299 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: محافظ گوش روی کلاه تسکو مدل 2951 مناسب برای محافظت از گوش باکیفیت ساخت مطلوب و میزان کاهش نویز 30 دسی‌بل در برابر صداهای گوش‌خراش و ناهنجار در محیط کار می‌باشد.
×

محافظ گوش روی کلاه تسکو مدل 2951

این گوشی ایمنی با طراحی رو کلاه توسط شرکت تسکو (Tasco) در مدل 2951 تولیدشده است. این محصول برای محافظت از گوش باکیفیت ساخت مطلوب و میزان کاهش نویز 30 دسی‌بل در برابر صداهای گوش‌خراش و ناهنجار در محیط کار برای کاربران مناسب می‌باشد.

برخی افراد مجبورند در محیط‌هایی با صدای زیاد کار کنند که این موضوع موجب وارد آمدن صدمات جدی به سیستم شنوایی می‌شود. برای مقابله با این معضل می‌توان از محافظ گوش استفاده کرد. محصول فوق نوعی محافظ گوش است که به‌شکل روگوشی طراحی می‌شود. این محافظ را نمی‌توان به‌صورت مستقل استفاده کرد چراکه بالشتک‌های آن به یکدیگر متصل نیستند و قرار دادن آن روی سر امکان‌پذیر نیست. برای استفاده از این محصول حتما باید کلاهی ایمنی با قابلیت نصب محافظ گوش تهیه کنید. این محافظ‌ها در قسمت کناری کلاه نصب می‌شوند و روی گوش کاربر را پوشش می‌دهند؛ ازاین‌رو اگر مجبور به استفاده از کلاه ایمنی و محافظ گوش به‌شکل همزمان هستید می‌توانید این محصول را در کنار کلاه خود تهیه نمایید. نسبت کاهش نویز این محصول 26 دسی‌بل است و وزنی حدود 330 گرم دارد. شرکت «تسکو» (Tasco) این محصول را به بالشتک‌هایی بسیار نرم مجهز کرده است تا گوش کاربر اذیت نشود. این محافظ گوش تحت عنوان مدل «2951» به بازار عرضه می‌شود.

مشخصات کلی

ابعاد طول: 16 ، عرض: 9.5 ، ارتفاع: 20 سانتی‌متر

وزن 0.33 کیلوگرم

مناسب برای ساختمانی , نجاری , تراشکاری

نسبت کاهش نویز 26 دسی‌بل

سایر توضیحات

دارای بالشتک‌های نرم و مقاوم در ابعاد 7.5 × 10 سانتی‌متر

مناسب برای نصب بر روی کلاه ایمنی

ابعاد بسته بندی: طول: 14 ، عرض: 11 ، ارتفاع: 20 سانتی‌متر

 وزن بسته بندی: 415 گرم

NRR = 26 حداکثر میرایی درپوش نصب شده

تعلیق دو نقطه ای برای توزیع مناسب فشار

پیشانی های ضد زنگ برای عمر طولانی

کوسن های گوش ها نرم با استفاده از فشار بسیار کم برای راحتی و پذیرش حداکثر

موقعیت های ایستاده و ذخیره سازی مناسب، به علاوه ویژگی تنظیم تنش

یک براکت نصب شده به کلیه کلاه های سخت شکاف دار متناسب است

Tasco 2951 Ear Muffs

تیم آچارک گوشی ایمنی، گوشی ایمنی هدبندی، گوشی ایمنی ایرپلاگ، گوشی ایمنی ایرماف، گوشی ایمنی خلبانی، گوشی ایمنی داخل گوش، گوشی ایمنی روی گوش، گوشی ایمنی صداگیر، گوشی ایمنی اسفنجی، قیمت گوشی ایمنی، محافظ گوش، محافظ گوش برای مطالعه، محافظ گوش ضد آب، ایرماف، قیمت ایرماف و ایرپلاگ، گوشی ایرماف، انواع ایرماف، خرید ایرماف، ایرماف مطالعه، ایرماف برای مطالعه، ایرماف خلبانی، ایرپلاگ، گوشی ایمنی Tasco، ایرماف Tasco، ایرپلاگ سیلیکونی، گوشی صداگیر کاناسیف، ایرپلاگ فومی، ایرپلاگ گوش، ایرپلاگ چیست، ایرپلاگ و ایرماف، ایرپلاگ برای خواب و ایرپلاگ اسفنجی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه