نام لاتین: CT Flex-ABS Combi I Lanyard
شناسه کالا: 1295
قیمت پایه:
124 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: لنیارد تک قلاب بزرگ ضربه گیر سی تی مدل Flex-ABS Combi I
×

لنیارد تک قلاب بزرگ ضربه گیر سی تی مدل Flex-ABS Combi I

لنیارد مدل FLEX – ABS COMBI I ساخت شرکت (CT (Climbing Technology و محصولی از کشور ایتالیا می‌باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین‌المللی CE تولید شده است.

 لنیارد جلوگیری کننده از سقوط سبک وزن و فشرده تجهیز شده با جاذب انرژی کشسانی بالای بازویی و اتصال دهنده ترمینال

Ref. No. 2C35300 V1A).BIG)

خصوصیات اصلی:

1. بازویی کشسان ساخته شده از نوار مستحکم است که قادر به احیاء معنی دار بار می‌شود و استفاده از آن موجب گسترش وسیع طول هنگام حرکت می‌شود.

2. جاذب انرژی حفاظت شده با zip-pocket

3. تجهیز شده با آلیاژ روشن اتصال دهنده گیت دوبل و حداکثر گیت باز شدن 60 mm

4. سازگار با الزامات VG11, CNB/P/11.074 برای استفاده در سقوط از ارتفاع دو عاملی و لبه تیز با ضخامت (r ≥ 0.5 mm)

CT Flex-ABS Combi I Lanyard

لنیارد چیست؟

لنیارد برای محافظت در برابر سقوط از ارتفاع به همراه کمربند ایمنی کار در ارتفاع یا هارنس ها مورد استفاده قرار می گیرند. لنیارد کوهنوردی یا طناب رابط هارنس ایمنی در سه نوع لنیارد ساده، لنیارد شوک گیر یا لنیارد ضد شوک و لنیارد موقعیت یاب به صورت لنیارد طنابی و لنیارد تسمه‌ای تولیدشده و برای کوهنوردی و صنایع مختلف متناسب با شرایط کار در ارتفاع مورداستفاده قرار می‌گیرد. لنیار دها به دو بخش لنیارد دو قلاب و لنیارد سه قلاب با انواع کارابین ها طراحی شده‌اند. فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای محافظت در برابر سقوط لنیارد قابل تنظیم، لنیارد کمربند ایمنی، لنیارد تسمه‌ای، لنیارد دو قلاب، لنیارد CT، حفاظت از سقوط، کار در ارتفاع چیست، لنیارد قلاب بزرگ، شوک گیر، شوک گیر چیست، شوک گیر کار در ارتفاع، شوک گیر کمربند ایمنی چیست، شوک گیر هارنس، لنیارد شوک گیردار، ضد شوک طناب، ضد شوک لنیارد، طناب رابط تک شاخه، کار در ارتفاع بدون داربست و کار در ارتفاع با طناب را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کلمات کلیدی: لنیارد لنیارد تک قلاب

محصولات مشابه