نام لاتین: uvex silv-Air eco 7313 FFP3 starter
شناسه کالا: 768
قیمت پایه:
389 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک تنفسی UVEX Silv-Air e 7313 زاویه‌دار و مطابق بافرم بینی طراحی‌شده است و قابلیت استفاده همزمان عینک ایمنی با ماسک را فراهم کرده است. طبق استاندارد EN 149 در کلاس FFP3 می‌باشد.
×

ماسک سوپاپ دار یووکس مدل Silv-Air e 7313

ماسک سوپاپ دار یووکس مدل Silv-Air e 7313 یکی از محصولات شرکت آلمانی uvex می‌باشد که یکی از انواع ماسک های فیلتردار محصولات تولیدی این شرکت درزمینه تنفسی وسایل حفاظت فردی می‌باشد که با طراحی جدید و به‌صورت ارگونومیک تولید و عرضه می‌گردند.

ساختار ماسک ایمنی Silv-Air e 7313 به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که سهولت استفاده از آن را برای کاربر فراهم کند و فیلتر uvex آن فرد را در برابر گردوغبار محافظت نماید.

طراحی ماسک سوپاپ دار یووکس به شکل کاسه‌ای است و قابلیت تا شدن ندارد و متریال به‌کاررفته در آن از مواد و بافت یکدست و مرغوب است. بنابراین، پوشش و سطح ایمنی بالایی را برای کاربر ایجاد می‌کند.

از ویژگی‌های درخور توجه ماسک مدل Silv-Air e 7313 آن است که در ناحیه بینی، به شکل زاویه‌دار و مطابق بافرم بینی طراحی‌شده است که با ابداع این طرح بهینه‌شده؛ قابلیت استفاده همزمان عینک ایمنی با ماسک را فراهم کرده است.

لایه‌های کناری ماسک از جنس متریال نرم و انعطاف‌پذیر می‌باشند که مانع از ایجاد فشار بر روی صورت کاربر شده و علاوه بر احساس راحتی در حین استفاده از آن، موجب ثابت نگه‌داشتن ماسک بر روی صورت فرد نیز شده و از ورود آلاینده‌ها و گردوغبار به درون ماسک جلوگیری می‌کند.

ماسک تنفسی یووکس دارای چهار بند (تسمه) اتصال قابل تنظیم و از جنس پارچه بافته‌شده می‌باشد که از 4 نقطه به ماسک متصل شده‌اند. کاربرد آنها جهت ثابت نگه‌داشتن ماسک بر روی صورت کاربر، راحتی و ایمنی بیشتر و جلوگیری از ورود گردوغبار به درون این ماسک تنفسی فیلتر دار می‌گردد و و ماسک مناسب گردوغبار به شمار می آید.

فیلتر انتخابی این ماسک بسیار کاربردی است بدین‌صورت که دارای دو فیلتر اضافی با دریچه استنشاق است که باعث کاهش مقاومت تنفسی، افزایش گرما و رطوبت در ماسک می‌شود. علاوه بر آن، تنفس کاربر را راحت‌تر کرده و به خوبی از سیستم تنفسی محافظت می‌نماید.

به طور کلی برچسب D بر روی ماسک گردوغبار یووکس نشان از موفقیت آنها در آزمون گردوغبار دولومیت است. این آزمون نشان‌دهنده کارایی بالای ماسک با حداکثر تنفس راحت کاربر در بالاترین سطوح گردوغبار است. بنابراین، علامت D بر روی این ماسک نیز نشان‌گر بازدهی بالا و حجم تصفیه مطلوب و با حداقل مقاومت تنفسی آن می‌باشد.

تمام محصولات شرکت uvex طبق استاندارد EN 149 هستند که در تست دما استاندارد لازمه را کسب کرده‌اند. سطح حفاظتی این ماسک در کلاس FFP3 است و حفاظت در برابر آلاینده‌ها را تا 30 برابر حد مجاز افزایش می‌دهد.

نکته قابل‌توجه: ماسک Silv-Air e 7313 قابلیت مصرف چندباره را دارد.

وزن این ماسک ایمنی بسیار سبک و حدود 36 گرم و در کارشناسی قیمت ماسک تنفسی, این ماسک مناسب هزینه شما خواهد بود.

uvex silv-Air eco 7313 FFP3 starter

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک

محصولات مشابه