نام لاتین: SPASCIANI Fuge
شناسه کالا: 699
قیمت پایه:
4.85 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: سیستم تنفسی شرایط اضطراری اسپاسیانی مدل Fuge
×

سیستم تنفسی شرایط اضطراری اسپاسیانی مدل Fuge

شرکت اسپاسیانی (Spasciani) یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه تولید ماسک و سیستم‌های تنفسی است که در سال 1893 شروع به فعالیت نموده و کلیه محصولات عرضه شده توسط این شرکت مورد تأیید استاندارد اروپایی CE می‌باشد. سیستم تنفسی هوا رسان Fuge یکی از محصولات این شرکت است.

دستگاه تنفسی هوا رسان Fuge برای رهایی از شرایط اضطراری طراحی شده است، این سیستم هوا رسان در صورت بروز شرایط اضطراری می‌تواند حداقل به مدت 15 دقیقه جریان هوای مورد نیاز کاربر را تأمین کند. این سیستم تنفسی می‌تواند در تمام محیط‌هایی که ممکن است در آن‌ها شرایط اضطراری رخ می‌دهد مانند مکان‌های پر شده از دود آتش و یا هر مکانی که با کمبود اکسیژن رو به رو است مورد استفاده قرار گیرد. Fuge بالاترین درجه ایمنی و آرامش و همچنین میدان دید خوبی را با توجه به استفاده از ماسک TR 2002 BN ارائه می‌دهد. این ماسک به خوبی با شیر تقاضا وصل شده و هنگام نصب ماسک بر روی صورت و با اولین تنفس فشار مثبت به صورت خودکار فعال شده و از نشت هوای آلوده به درون ماسک جلوگیری می‌کند. در قسمت جلویی شیر تقاضا یک دکمه تعبیه شده است که با استفاده از آن می‌توان به صورت دستی فشار مثبت ایجاد کرد و یا میزان آن را تغییر داد. در این دستگاه سیستم کاهنده فشار با شیر سیلندری ادغام شده است که فشار خروجی از سیلندر را تنظیم می‌کند.

a. دستگاه دارای یک فشارسنج می‌باشد که فشار درون سیلندر را نشان می‌دهد.

b. دستگیره باز و بسته کردن غیر لغزنده برای تنظیم خروجی هوا

c. محل اتصال برای شیلنگ تغذیه: به عنوان مثال اتصال شیلنگ شیر تقاضا به این قسمت

d. شیر اطمینان کارایی شیر اطمینان به این صورت است که مانع از قرار گرفتن سیلندر در شرایط فشاری بیش از حد فشار طراحی شده برای این سیلندر باشد شیر اطمینان به صورت خودکار عمل کرده و فشار اضافی را خالی می‌کند.

e. حمل اتصال برای شارژ کردن مجدد سیلندر. 

دستگاه Fuge دارای یک کیسه برای حمل و جا به جایی می‌باشد که این کیسه علاوه بر حمل از هر گونه دست‌کاری احتمالی دستگاه هنگام استفاده نیز جلوگیری می‌کند. رنگ زرد کیسه حمل به همراه نوارهای فوتولومینانس به این منظور طراحی و انتخاب شده است تا در شرایط اضطراری و در تاریکی دستگاه به راحتی قابل شناسایی باشد، این کیسه دارای یک بند شانه مقاوم در برابر حمل و نقل می‌باشد. در یک طرف کیسه یک پنجره شفاف تعبیه شده است برای این منظور که وقتی سیلندر داخل کیسه قرار می‌گیرد به راحتی بتوان فشار سنج را مشاهده کرده و میزان شارژ سیلندر را بررسی کنیم.

در داخل کیسه یک کمربند از جنس فوم نیز وجود دارد که از آن برای نگه داشتن تمام اتصالات در موقعیت صحیح هنگام حمل کردن و یا بیرون کشیدن ماسک استفاده می‌شود.

مشخصات فنی دستگاه:

1. یک عدد سیلندر از جنس استیل که دارای ظرفیت فشار bar300 و حجم 2 لیتر می‌باشد.

2. ماسک TR 2002 BN: جنس ماسک از EPDM (اتیلن پروپیلین دیان مونومر) مقاوم می‌باشد و همچنین جنس شیشه ماسک از پلی کربنات خالص شفاف و مقاوم در برابر حلال است.

3. کیف حمل: کیف و بند شانه از جنس PVC می‌باشد.

4. کاهنده فشار: دارای پیستون جبران ساز از جنس آلیاژ برنج، نیکل اندود

5. شیر تقاضا اتوماتیک: از جنس فایبرگلاس تقویت شده با لوله پلاستیکی و یک دکمه مکمل برای تنظیم فشار

6. مدت زمان مورد استفاده 15 دقیقه

7. شرایط انبار کردن: دما بین C˚ 50+ تا C ˚ 20_ و RH<80%

8. وزن:kg 5/6 کل مجموعه همراه با شارژ

مطابق با استاندارد CE و EN 402:2003

SPASCIANI Fuge

محصولات مشابه