نام لاتین: Traffic Cylinder Classy 75Cm
شناسه کالا: 847
قیمت پایه:
34 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: استوانه ترافیکی 75 سانتی‌متری وظیفه‌ی آگاه‌سازی و هشدار به رانندگان را بر عهده دارند و دارای سه نوار شبرنگ پارچه‌ای بوده و به خوبی می‌توانند در شب نور را بازتاب داده و دیده شود.
×

استوانه ترافیکی 75 سانتی‌متری با شبرنگ پارچه‌ای

استوانه‌های ترافیکی وظیفه‌ی آگاه‌سازی و هشدار به رانندگان را بر عهده دارند. برای دید بهتر در تاریکی استوانه‌ها را به نوار شبرنگ پارچه‌ای مجهز می‌کنند که دارای سه نوار شبرنگ بوده و به خوبی می‌توانند در شب نور را بازتاب داده و دیده شود.

استوانه ترافیکی از مواد PVC تولید می‌شوند و انعطاف‌پذیری بالا و مقاومت مناسب در برابر ضربات خودروها دارد و با پیچ و رول‌پلاک قابل‌نصب در خیابان و جاده‌ها است.

استوانه ترافیکی در پارکینگ‌ها، جاده بیرون شهر، خیابان‌های درون شهر، مسیر تردد داخلی بیمارستان، اماکن و مسیرهای داخل کارخانه‌ها، برای تفکیک مسیرهای رفت‌وآمد و … کاربرد دارند.

استفاده از استوانه‌ها برای تعیین و مشخص کردن مسیر بسیار رایج است.

از این وسایل برای جدا کردن بخشی از مسیر استفاده می‌کنند و برای این کار نیاز به تهیه‌ی چند استوانه ترافیکی دارید که سیلندر نام دیگر آن می‌باشد که به شکل سری در کنار هم قرار می‌گیرند.

استوانه‌ها پایه‌ی پهنی دارند و درصورتی‌که بخواهید به‌صورت متحرک از آنها استفاده کنید می‌توانید با کمک همین پایه آنها را بر روی شیب‌های مختلف قرار دهید.

برای نصب آنها به شکل ثابت نیز می‌توانید پایه را به محل موردنظر پیچ کنید.

ساختار این وسایل پلاستیکی و نرم بوده و در صورت برخورد وسایل نقلیه با آنها آسیبی به خودرو وارد نخواهد شد.

برخی از استوانه‌ها در شب نیز وظیفه‌ی مشخص کردن مسیر را بر عهده دارند، این موضوع باعث شده است تا برای بهتر دیده شدن به نوارهای شب‌رنگ مجهز شوند.

این استوانه از مواد باکیفیت ساخته‌شده است و می‌توانید از آن به‌صورت ثابت و متحرک استفاده کنید، برای نصب ثابت این محصول باید در محل‌های مشخص‌شده آن را به زمین پیچ کنید.

مشخصات:

کاربرد: آگاهی و هشدار

جنس: PVC

رنگ: نارنجی

ابعاد: 75 سانتی‌متر

کشور سازنده: ایران

تیم آچارک استوانه ترافیکی، استوانه ترافیکی فلزی، استوانه ترافیکی و کله قندی، فروش استوانه ترافیکی، قیمت استوانه ترافیکی و استوانه ایمنی ترافیکی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه