نام لاتین: Makita HM1304 Demolition Hammer
شناسه کالا: 024
قیمت پایه:
11.485 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
گارانتی: 12 ماهه تیوا
توضیحات کوتاه: چکش تخریب 15 کیلویی ماکیتا مدل HM1304 دارای سروصدای بسیارکم و ارتعاش کم، قدرت فوق‌العاده با توان 1500 وات و نرخ ضربه 1450 ضربه در دقیقه مناسب تخریب است.
×

چکش تخریب 15 کیلویی ماکیتا مدل HM1304

• قلم گیر 30 میلی‌متر شش گوش

انواع قلم گیر و مته بتن کن‌ها

1- SDS Max:

مته‌هایی پنج شیار و یا SDS Max که قسمت اتصال آنها با دستگاه چکشی (دریل چکشی و یا بتن کن) به‌صورت پنج شیار هستند. معمولاً برای مته‌های سوراخ‌کاری 0.5 تا 2 اینچی و برای مته‌های تخریب (بدون گردش) تا 6 اینچ استفاده می‌شود.

2- SDS Plus:

مته‌هایی چهار شیار و یا SDS Plus که قسمت اتصال آنها با دستگاه چکشی (دریل چکشی و یا بتن کن) به‌صورت چهار شیار هستند. معمولاً برای مته‌های سوراخ‌کاری 5/32” تا 1-1/8” اینچی و برای مته‌های تخریب (بدون گردش) تا 4 اینچ استفاده می‌شود.

این دو مدل به لحاظ کارایی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و می‌توانید با استفاده از تبدیل‌هایی که در بازار موجود است از مته‌های هرکدام در دیگری بهره ببرید.

همچنین گفتنی است بتن کن‌ها دارای سیستم مته و قلم گیر پیشرفته می‌باشند که می‌توان همانند چکش تخریب از آن‌ها استفاده نمود!

بتن کن‌ها بر اساس وزن و بر اساس نوع قلم گیر نیز دسته‌بندی می‌شوند. ازجمله سیستم‌های قلم گیر می‌توان به چهار شیار یا SDS Plus، پنج شیار یا SDS Max و ستاره‌ای یا SPLine اشاره نمود.

• عایق دوبل

در دستگاه‌های برقی یکی از مشخصات اصلی و مهم سیم اتصال به زمین یا سیم ارت است. در این حالت ارت می‌تواند از آسیب‌دیدگی عایق مدار در اثر زیادشدن ولتاژ بین مدار و زمین ممانعت کند و ولتاژ را در یک حد نرمال متوقف سازد. این سیم در دوشاخه اکثر دستگاه‌های برقی موجود است اما در دوشاخه اکثر ابزارهای برقی موجود در بازار این سیم وجود ندارد، عایق دوبل کمک می‌کند که کاربر از این سیم اتصال به زمین بی‌نیاز شود. به‌صورتی که دستگاه شامل دو لایه عایق بین قطعات الکتریکی و بدنه دستگاه طراحی می‌شود تا در هنگام فعالیت‌های سنگین به کاربر صدمه وارد نشود.

• نرخ ضربه: 1450 ضربه در دقیقه

• قدرت ضربه: 27.5 ژول

• وزن: 15 کیلوگرم

بررسی مشخصات فنی چکش تخریب یا پیکور، جدیدترین مدل‌های چکش تخریب، قیمت چکش تخریب، خرید چکش تخریب، انواع چکش تخریب، بهترین چکش تخریب و چکش تخریب ماکیتا در فروشگاه آنلاین آچارک

Makita HM1304 30mm Hex Shank Demolition Hammer

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات ایمنی آچارک