نام لاتین: Climax 725 A2B2E2K2P3 Gas Filter
شناسه کالا: 715
قیمت پایه:
293 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: فیلتر کلایمکس مدل 725 مناسب برای طیف وسیعی از گازها و بخارات شیمیایی طبق استاندارد EN 148/1 سطح بالایی از حفاظت را در برابر آیروسول های مایع و ذرات جامد فراهم می‌کند.
×

فیلتر ماسک شیمیایی کلایمکس مدل 725

گردوغبار و گازها و بخارات با غلظت فراتر از حد مجاز از عوامل زیان‌آوری می‌باشد که کارکنان در محیط کار با آن مواجه هستند. انتخاب یک ماسک نیم صورت یا تمام‌صورت با فیلتر مناسب برای گریز از این مواد, بسیار مهم و تاثیرگذار است.

شرکت معروف و باتجربه‌ی «کلایمکس» (Climax) از کشور اسپانیا بوده که یکی از تولیدکنندگان محصولات حفاظت فردی می‌باشد که با شعار «ما برای شما کار می‌کنیم» با استاندارد EN کیفیت محصولات خود را با پیاده‌سازی و تضمین می‌نماید. شرکت Climax یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان PPE با یک کاتالوگ وسیع شامل تمام محیط‌های کاری می‌باشد که بخش فنی شرکت کلایمکس درزمینه توسعه و طراحی PPE با توجه به بررسی نیازهای هر شغل و انجام کنترل کیفت شدید و تست‌های آزمایشگاهی اطمینان را در جهت تضمین کیفیت محصولات به مشتریان می‌دهد.

در این فیلتر از مواد مرغوب که تاثیرات مضری بر استفاده‌کنندگان درزمینه ایمنی و بهداشت ندارد استفاده‌شده است. این فیلتر از دو قسمت شامل: 1- فیلتر گازها 2- فیلتر ذرات ساخته‌شده است.

فیلتر شیمیایی Climax 725 A2B2E2K2P3 در کلاس 3 برای حفاظت عالی در برابر یک طیف وسیعی از گازها و بخارات شیمیایی تولید و طراحی‌شده است. این فیلتر طبق استاندارد EN 148/1 سطح بالایی از حفاظت را در برابر آیروسول های (هوا پخش) مایع و ذرات جامد فراهم می‌کند.

فیلترهای گازی در دسته‌های متفاوتی بر اساس ظرفیت جذبشان طبقه‌بندی و تولید می‌شوند. فیلتر گازی کلاس 1 (کوچک)، فیلتر گازی کلاس 2 (متوسط)، فیلتر گازی کلاس 3 (بزرگ) می‌باشند.

فیلترهای مخصوص ذرات فرد را در مقابل ذرات هوا پخش (ذرات معلق در هوا) محافظت می‌کنند و بر اساس استانداردهای EN143,EN146,EN147 تولید می‌شوند. این‌گونه فیلترها با حرف (P) و به رنگ سفید با اعداد 1 و 2 و یا 3 مشخص می‌شوند.

فیلترهای مرکب ترکیبی از ذرات و گازها با علامت مخصوص گازها و ذرات مشخص‌شده‌اند.

برای مثال A2 فیلتری است با ظرفیت جذب متوسط برای بخارات آلی با نقطه‌جوش بالای 65 درجه سانتی‌گراد و P3 کارایی بالا در برابر ذرات جامد و مایع و A2P3 فیلتر ترکیبی است که دو طرفه خاصیت جذب آلاینده‌ها را دارد.

فیلتر گازها: قسمت پایینی فیلتر گازها و بخارات را از قبیل ترکیبات شیمیایی فیلتر می‌کند. بدنه این پوشش از پلاستیک ساخته‌شده و شکل زنگی این فیلتر موجب جریان بهتر هوا می‌شود که طبق استاندارد 1/148 EN تولید می‌شود. وجود کربن فعال در این فیلتر موجب حفاظت چندمنظوره در برابر گازهای دسته A,B,E,K می‌شود.

فیلتر ذرات: فیلتر ذرات بر روی فیلتر گاز نصب‌شده است. این فیلتر دارای یک پوشش مخروطی با سوراخی در بالای فیلتر برای ورود هوای محیط به داخل فیلتر جهت تصفیه می‌باشد. این از یک لایه الیاف که نفوذپذیری چند برابری را در برابر هوا داشته که این در حالی است که بیشترین میزان فیلتراسیون را برای ذرات جامد و مایع دارد.

فیلتر ترکیبی A2B2E2K2P3 725 سطح بالایی از حفاظت را در برابر تعدادی از گازها و بخارات شیمیایی از قبیل: بخارات ارگانیک و گازهایی که دمای جوش بالاتر از 65 درجه سانتی‌گراد، بخارات غیر ارگانیک خاص و گازها (هالوژن‌ها، گازهای اسیدی و...)، سولفور دی اکسید، آمونیاک و مشتقات آن دارد.

هم‌چنین بر اساس طبقه‌بندی استاندارد EN-143 یکی از موثرترین فیلتراسیون ممکن جهت ذرات جامد و مایع پیشنهادشده که کاملاً برای حفاظت در برابر گردوغبار، میست، الیاف معلق، اسپری فلزات جامد و مایع مناسب می‌باشد.

ویژگی‌های فنی فیلتر:

1. وزن فیلتر: 5 ±400 گرم می‌باشد

2. مقاومت در برابر جریان تناوب مداوم: mbar 1.51 در دبی 30 لیتر بر دقیقه و mbar6.00 در 95 لیتر بر دقیقه

3. این محصول ساخت کشور اسپانیا می‌باشد

4. اثربخشی فیلتر در برابر:

آیروسول NaCl: 0.0058 میست پارافین:0.0038

5. ظرفیت حفاظت فیلتر در غلظت ppm 5000 و دبی 30 لیتر در دقیقه در برابر:


مدت زمان تحمل                 ماده


52 دقیقه                         C6H12


45 دقیقه                         CL2


90 دقیقه                         H25


55 دقیقه                         HCN


26 دقیقه                         SO2


75 دقیقه                         NH3

ماسک تمام‌صورت کلایمکس مدل 731

محصولات مشابه