نام لاتین: UVEX Unilite 6605 Safety Gloves
شناسه کالا: 921
قیمت پایه:
41.5 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی یووکس مدل Unilite 6605 با فیبرهای پلی آمیدی سیاه و روکش فوم اکریلو نیتریل بوتادین (NBR) تنفس کننده سیاه که برای کارهای دقیق و حساس بسیار مناسب است.
×
دستکش ایمنی یووکس مدل Unilite 6605

UVEX Unilite 6605

شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می‌باشد که در سال 1926 تاسیس و درزمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی فعالیت می‌کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط‌های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می‌کند. تمام فرآیندها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. دستکش حفاظتی UVEX Unilite 6605 یکی از محصولات تجهیزات حفاظت فردی این شرکت درزمینه حفاظت از دست و انگشتان می‌باشد.

معرفی محصول

دستکش محافظ استاندارد، با فیبرهای پلی آمیدی سیاه و روکش فوم اکریلو نیتریل بوتادین (NBR) تنفس کننده سیاه که برای کارهای دقیق و حساس بسیار مناسب است. این دستکش ایمنی، سبک و انعطاف پذیر، باقابلیت ضد سایش و خراش می‌باشد و همچنین کمترین مزاحمت و محدودیت را حین انجام کار برای کاربر ایجاد می‌کند و اجازه می‌دهد که کاربر به خوبی اشیاء را لمس کرده و چنگش خوبی در حین گرفتن اشیا داشته باشد. برای کارهای دقیق مکانیکی در محیط‌ها خشک و نیمه مرطوب بسیار مناسب است. دارای دوام مکانیکی و عمر مفید بالا بوده و همچنین مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

• مواد سازنده: جنس دستکش از پلی آمید بوده و یک لایه از جنس فوم اکریلو نیتریل بوتادین (NBR) قسمت‌های کف دستکش و انگشتان را پوشانده است. این لایه روکشی در برابر سایش، خراش و تقریباً رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان داده و باعث می‌شود که در محیط‌های کاری با آسیب‌های مکانیکی و محیط‌های خشک و نیمه مرطوب از دستان کاربر به خوبی محافظت کند. مواد به‌کاررفته در این محصول ضد حساسیت بوده، سوزش و یا حساسیت برای پوست ایجاد نمی‌کند.

• راحتی و آسایش: این دستکش، تنفس پذیر و دارای انعطاف‌پذیری خوبی بوده و هنگام پوشیدن به خوبی با دست فرد منطبق شده و باعث می‌شود که فرد هنگام کار کردن چنگش خوبی در حین گرفتن اشیاء داشته باشد.

• استاندارد: دارای گواهی‌نامه استاندارد EN 388 می‌باشد. بر روی دستکش یک تصویر همراه با یک کد درج‌شده است که سطح حفاظت آن را مطابق با استاندارد EN 388 نشان می‌دهد. (سطح حفاظت حداقل 1 و حداکثر 4 است. حداکثر سطح برای حفاظت در برابر برش 5 است). کد 1: مقاوم در برابر سوراخ شدن. کد 2: مقاوم در برابر پاره شدن. کد 2: مقاوم در برابر برش. کد 4: مقاوم در برابر سایش است. که به‌صورت EN 388 (4 1 2 2) نشان داده می‌شود. تمام سطوح مقاومت مربوط به قسمی‌های روکش‌دار می‌باشد.

 ویژگی‌های محصول:

دست‌ها و انگشتان از اعضای پراهمیت بدن هستند که همواره خطرات زیادی مانند: (برق‌گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، سوراخ شدن، خراش، سوختگی، تماس با مواد بیولوژیکی و دما ...) آن‌ها را تهدید می‌کند. برای حافظت از آن‌ها باید دستکش حفاظتی مناسب انتخاب کرده و از آن استفاده شود. ماهیت خطر و آسیب‌های ناشی از آن در حین انجام کار، در انتخاب دستکش‌ها موثر است و کارکنان باید دقت کنند که دستکش حفاظتی که برای خطرات محیط کارشان طراحی‌شده است استفاده کنند.

نوع محصول: دستکش حفاظتی

نام محصول: Unilite 6605

نام شرکت: UVEX

رنگ: مشکی

جنس: پلی‌آمید

قسمت‌های روکش‌دار: کف دستکش و انگشتان

جنس کف دست و انگشتان: فوم اکریلو نیتریل بوتادین (NBR)

سایز: 6 7 8 9 10 11

استاندارد: (2 2 1 4) EN 388: 2003

مناسب برای: کار در شرایط خشک و نیمه مرطوب

موارد استفاده: گچ کاری، ساخت‌وساز

موسسات تست کننده:

SGS United Kingdom Ltd.

 Systems & Services Certification 202 B Worle Parkway·

BS22 6WA Weston-Super-Mare ·

United Kingdom Kenn-Nr.: 0120.

نحوه نگهداری

• تمیز کردن: نیاز به تمیز کردن و یا مراقبت ندارد.

• نگهداری: در مکان خشک و تاریک نگهداری شود. دستکش‌های جدید و یا مورداستفاده قرارگرفته باید مورد برسی قرار گیرند و اطمینان حاصل شود که دچار هیچ‌گونه آسیبی (مانند برش و سایش) نشده باشند. در صورت استفاده درست از دستکش می‌توان آن را با زباله‌های خانگی دفع کرد. در صورت تماس دستکش با مواد شیمیایی باید مطابق با دستورالعمل تولیدکننده مواد شیمیایی آن را دفع کرد.

• هشدار: در مواردی که خطر گیرکردن دست به قسمت‌های متحرک ماشین‌آلات وجود دارد نباید از دستکش استفاده کرد.

محصولات مشابه