نام لاتین: DPL Linepro Safety Gloves
شناسه کالا: 545
قیمت پایه:
495 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش ایمنی برق کاری DPL دی پی ال مدل Linepro با وزن سبک, دارای ساختاری مناسب بوده و از مواد عایقی باکیفیت تولید و مناسب کارهای برق کاری تا ولتاژ 500 ولت را پشتیبانی می‌کند.
×

DPL Linepro Safety Gloves  

دستکش ایمنی برق کاری دی پی ال مدل Linepro

استفاده از دستکش ایمنی مناسب در مشاغل خاص اهمیت فراوانی دارد . بیشتر حوادث ناشی از کار مربوط به عدم استفاده از دستکش ایمنی مناسب می‌باشد. بنابراین، دستکش‌های ایمنی در طرح‌ها و کاربردهای متفاوت و در راستای فعالیت‌های مربوط به مشاغل سخت، تولید و عرضه می‌گردند. زیرا که دست‌ها و انگشتان از مهم‌ترین اعضای بدن می‌باشد که برای حفاظت و نگهداری از آنها باید از دستکش ایمنی مناسب با آن استفاده شود که سلامت کاربر را هنگام مواجهه با خطرات احتمالی در بر داشته باشد. همانند خطرات ناشی از برق گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی مختلف، سوختگی، پارگی و بریدگی.

دستکش ایمنی برق کاری مدل Linepro توسط شرکت دی پی آل (DPL) تولید و عرضه می‌گردد که از ایمنی و استاندارد لازمه برای استفاده کاربر برخوردار است. در ادامه به معرفی ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فرد آن می‌پردازیم.

یکی از ویژگی‌های بارز دستکش ایمنی برق‌کاری Linepro، نارسانا بودن آن است و عایق برق بسیار قوی، برای برق‌کارانی است که همواره به صورت تخصصی با ولتاژ بالای برق سروکار دارند. بدین صورت که، این دستکش ایمنی برق تا ولتاژ 500 ولت را پشتیبانی می‌کند و در برابر خطر برق گرفتگی عایق بسیار مناسب و بالایی به شمار می‌رود که ایمنی، سلامت و محافظت کاربر را به دنبال دارد. 

همان‌گونه که اشاره کردیم هر دستکش ایمنی جهت انجام عملیات مخصوص به آن طراحی شده است و ممکن است در برابر سایر موارد، حفاظت لازم را ایجاد نکند . بنابراین، کاربر باید بر طبق محیط کار و نوع انجام وظیفه‌ی محوله، از دستکش ایمنی مخصوص به همان کار استفاده کند. در ساختار دستکش ایمنی linepro ازلاستیک انعطاف‌پذیر استفاده شده است. اگرچه به دلیل ضخامت زیاد ممکن است اندکی حرکت دستان کاربر را محدود می‌کند اما ضخامت آن باعث می‌شود که ساختار عایق مقاوم در برابر خطر برق گرفتگی محسوب شود.

همچنین این دستکش ایمنی DPL در برابر نفوذ آب نیز عایق بسیار مناسبی می‌باشد.

همان‌گونه که اشاره کردیم، به دلیل گستردگی و تنوع آسیب‌های شغلی مخصوصاً در ناحیه دست، کاربر را ملزم به انتخاب صحیح دستکش ایمنی می‌کند. دستکش ایمنی Linepro به دلیل ساختار و کیفیت مناسب آن ضد آب نیز می‌باشد. در برابر آب بسیار مقاوم است و در محیط کاری خیس و شرایط متفاوت ناشی از خیس بودن محیط کاری،کاملاً ضد آب است. بنابراین، میزان خطر و آسیب‌های ناشی از انجام عملیات‌های مختلف در حین انجام کار را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

این دستکش ایمنی برق‌کاری ساق بلند است. ساختار آن از جنس لاستیکی است و در کلاس 00 و طبقه‌بندی Category A, C قرار می‌گیرد. وزن آن سبک و حدود 230 گرم و طول آن 36 سانتی‌متر و عرض آن 20 سانتی متر است.

دستکش ایمنی برق‌کاری مدل دی پی آل دارای استاندارد EN60903 است که نشان از کیفیت و کارآیی مناسب آن برای محافظت و ایمنی کاربر را دارد. 


محصولات مشابه