نام لاتین: Nova NTP 8015 Long Nose Plier
شناسه کالا: 056
قیمت پایه:
15 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: انبر دم باریک سایز 5 اینچ نوا مدل NTP 8015 ... جنس فولاد کربنی ابعاد 55 × 127 میلی‌متر و وزن 100 گرم حداکثر میزان باز شدن 16 میلی متر دسته‌ی ارگونومیک
×

انبر Nova مدل NTP 8015 یک ابزار کارآمد است این انبر برای گرفتن اشیاء مختلف یا قطع کردن سیم‌ به کار می‌رود. این انبر بسیار سبک، خوش‌دست و از جنس مرغوبی ساخته‌شده است. دم‌باریک مدل NTP 8015 با برند «نووا» (Nova) عرضه می‌شود. این شرکت ازجمله‌ تولیدکنندگان گونه‌های مختلف ابزار است. این نوع انبر بیشتر برای گرفتن اجسام کوچک و ظریف و بریدن سیم‌های نازک به کار می‌رود. از این ابزار در شغل‌هایی که با برق و سیستم‌های الکترونیک سروکار دارند، استفاده می‌شود. شرکت نووا این محصول را با ابعاد 55 × 127 میلی‌متر و وزن 100 گرم می‌سازد. برای ساخت بدنه‌ی این انبر از فولاد کربنی استفاده می‌کنند. این ماده مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه دارد. حداکثر میزان باز شدن این انبر 16 میلی متر است و دارای طراحی دسته‌ی ارگونومیک میباشد.

انبرها در گونه‌های بسیار متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند. انبردست، دم‌باریک، سیم‌چین، سیم لخت‌کن، انبر کلاغی ازجمله‌ی گونه‌های انبر است. همچنین انبرها را در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می‌کنند. شرکت‌های زیادی به تولید این ابزار کاربردی مشغول هستند. نووا یکی از این شرکت‌ها است که انبر مدل NTP 8015 را با کیفیت قابل قبولی ساخته است. این مدل یک دم‌باریک کوچک است که تنها 100 گرم وزن دارد و از فولاد کربنی ساخته‌شده است.

محصولات مشابه