نام لاتین: PER4MER Kevlar Firefighters Gloves
شناسه کالا: 1730
قیمت پایه:
159 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش آتش نشانی PER4MER مدل Kevlar
×

دستکش آتش نشانی PER4MER مدل Kevlar

مشخصات کلی :

جنس چرم یک تیکه به همراه پارچه Kevlar

استاندارد: CAT II - CE - EN 388 - EN 407

کشور سازنده: چین

مشخصات فنی :

این محصول از چرم یک تیکه دوخته شده به همراه پوشش KEVLAR در داخل دستکش ساخته شده که می‌تواند حرارت تا 350 درجه سانتی‌گراد را تحمل کند پوشش داخلی دستکش از جنس KEVLAR ساخته شده که محافظت کاملی در برابر نفوذ حرارت و رطوبت دارد دارای مچ بند کشی از جنس KEVLAR مقاوم در برابر حرارت انتهای دو انگشت میانی با نواری از چرم برای تحمل بیشتر حرارت تقویت شده است.

ویژگی:

کاملا ضد آب و نفوذ رطوبت

مقاوم در برابر برش، پارگی و سوراخ شدگی

عایق حرارت

ضد ساییدگی


اگر یک مامور آتش نشانی هستید، احتمالاً می دانید ماهیت کار شما چقدر سخت، سخت و خطرناک است. در حقیقت، شغل شما در مقایسه با سایر نواحی بدن، دستان شما را در معرض آسیب قرار می‌دهد. خوشبختانه فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک برای شما فراهم است که با بهترین دستکش مخصوص آتش نشانی، قیمت دستکش آتش نشانی، فروش دستکش آتش نشانی، قیمت دستکش ضد حریق، دستکش عملیاتی آتش نشانی، رنگ دستکش آتش نشانی و قیمت دستکش عملیاتی آتش نشانی از حداکثر محافظت در دستان خود استفاده کنید.

شما در حین انجام کار خود به یکی از دستکش ایمنی آتش نشانی نیاز دارید تا در هنگام خطرات ایمنی در اطراف شما نهایت محافظت را داشته باشد. به خاطر داشته باشید که این دستکش نقش حیاتی در زندگی هر نجات دهنده یا آتش نشان دارد.

بهترین دستکش آتش نشانی در واقع قادر به نگه داشتن دستان شما در حالی که انعطاف پذیر است، می‌باشد تا در هنگام نجات افراد بتوانید آزادانه حرکت کنید. حتی با وجود خطرات ناشی از کار کردن به عنوان آتش نشان، همچنان می‌توانید در آرامش باشید، با دانستن اینکه می‌توانید دستان خود را از شعله‌های خطرناک محافظت کنید.

فقط اطمینان حاصل کنید که به هنگام دستیابی به راحتی، چابکی و حرکت انگشت، به دنبال بهترین دستکش عملیاتی آتش نشانی ساختاری هستید که می‌تواند دستان شما را از سایش محافظت کند. همچنین باید ضمن ارتقاء عملکرد عالی، مناسب باشد.

برای اطمینان از انتخاب صحیح، در اینجا به بررسی دستکش‌های آتش نشانی کوتاه می‌پردازیم که به شما کمک می‌کنند در واقع کدام یک ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. اگر به دنبال خرید دستکش آتش نشانی مناسب هستند.

کلمات کلیدی: دستکش آتش نشانی

محصولات مشابه