نام لاتین: JّFY 1131 ACTIVE CARBON DUST/MIST MASK WITH VALVE
شناسه کالا: 758
قیمت پایه:
38.5 هزارتومان
وضعیت: موجود نیست.
توضیحات کوتاه: ماسک سوپاپ دار جی اف وای مدل 1131 دارای لایه کربن فعال برای حفاظت در برابر گردوغبار، میست ها، ذرات شیمیایی و بوی مواد آلی، مواد با سمیت متوسط، جامدات با سمیت بالا مناسب است.
×
ماسک سوپاپ دار جی اف وای مدل 1131

ماسک‌های تنفسی سوپاپ دار مدل 1131 تولید شرکت JFY تحت لیسانس شرکت بین‌المللی JFY تایوان دارای استاندارد CE اروپا (EN149:2009) می‌باشند. این ماسک‌ها در کشورهای جنوب شرقی آسیا ازجمله: ویتنام و چین تولید می‌شوند. ماسک سوپاپ دار JFY 1131 یکی از محصولات تولیدی این شرکت درزمینه حفاظت تنفسی می‌باشد.

• ماسک سوپاپ دار JFY 1131از خانواده ماسک‌های کاسه‌ای شکل این شرکت است. این ماسک به دلیل ساختار کاسه‌ای شکل دارای ساختاری محکم و معمولاً غیرقابل تاشو بوده یا سخت تا می‌شود. یکی از مزایای این نوع ماسک‌ها (کاسه‌ای) این است که هنگام تنفس ماسک جمع نشده و به‌صورت فرد نمی‌چسبد.

• اطراف ماسک سوپاپ دار JFY 1131 در قسمت داخل دارای یک لایه نرم است که این لایه نرم باعث می‌شود فرد هنگام پوشیدن احساس راحتی کند و برای مدت‌زمان طولانی‌تری از ماسک استفاده کند. علاوه بر این، این لایه کاربرد درزگیر را نیز دارد که منعطف بوده و به خوبی به‌صورت فرد چسبیده و مانع از نفوذ هوای آلوده به داخل ماسک می‌شود.

• ماسک سوپاپ دار JFY 1131 دارای استاندارد EN 149 می‌باشد و در دسته‌بندی این استاندارد در کلاس (FFP3) قرار دارد. ماسک‌های در این دسته‌بندی دارای ویژگی‌های خاصی ازجمله: مناسب برای تماس با ذرات سمی، دود، بخارات و آیروسول‌های جامد و مایع بوده و همچنین حفاظت تا 20 برابر حد مجاز مواجهه را برآورده کرده و برای استفاده‌های طولانی‌مدت مناسب می‌باشند. که برخلاف ماسک‌های با کلاس (FFP2) و (FFP1) به ترتیب 10 و 4 برابر حد مجاز مواجهه می‌باشد. میزان فیلتراسیون ماسک سوپاپ دار JFY 1131 99% بوده و این یعنی تا میزان 99% راندمان حفاظتی ایجاد می‌کنند.

• ماسک سوپاپ دار JFY 1131 دارای لایه کربن فعال می‌باشد. برای جداسازی ذرات گازها و بخارات موجود در هوا در این ماسک از لایه کربن فعال استفاده‌شده است. دیگر کاربرد کربن فعال جداسازی دود و بوهای ناخوشایند ضعیف از هوای استشمامی می‌باشد. یا این وجود علاوه بر محیط‌های دارای گردوغبار و میست در محیط‌های دارای بوی ضعیف مواد الی می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد. همچنین به دلیل برخوردار بودن این ماسک از کلاس (FFP3) از آن نیز می‌توان در محیط‌های که دارای مواد شیمیایی هستند استفاده کرد.

• این نوع ماسک دارای سوپاپ بازدمی (دریچه بازدمی) بوده که تقریباً به‌صورت 360 درجه باز می‌باشد. سوپاپ مستقیماً در روبه روی دهان و بینی قرار دارد که این امر باعث تسهیل تبادل هوا هنگام تنفس شده و مقاومت تنفسی را کاهش می‌دهد که در این صورت خروج راحت هوا از داخل ماسک به بیرون باعث کاهش رطوبت و گرما در داخل ماسک می‌شود. بااین‌وجود از این ماسک می‌توان در محیط های مرطوب نیز استفاده کرد.

• هدبند ماسک سوپاپ دار JFY 1131 به‌صورت کشی بوده و به طرز آسانی قابل تنظیم می‌باشد که کاربرد آن را برای افراد مختلف مناسب می‌سازد. از آنجا که افراد ازنظر آنتروپومتری (ویژگی‌های فیزیکی) باهم متفاوت بوده هدبند این ماسک قابلیت تنظیم بر روی صورت افراد مختلف را دارد و مصرف‌کنندگان می‌توانند به خوبی از آن استفاده کنند.

• تست دولومیت: علامت D که بر روی ماسک درج‌شده است نشان‌دهنده این است که ماسک سوپاپ دار JFY 1131 تست دولومیت را گذرانده است. (در تست دولومیت ماسک برای مدت طولانی در معرض گردوغبار دولومیت قرار می‌گیرد. این تست با علامت D بر روی ماسک مشخص‌شده است.) همچنین نشان‌دهنده بازدهی و تصفیه حجم بسیار بالایی از مواد با حداقل مقاومت تنفسی توسط ماسک می‌باشد.

• دارای یک گیره بینی در قسمت بینی ماسک است. این گیره قابل تنظیم است و با استفاده از آن می‌توان قسمت بالای ماسک را به خوبی به‌صورت و بینی چسبانده و مانع از ورود ذرات آلاینده از قسمت بالای ماسک شد.

• مشاغل و کاربرد در صنعت:

1. آزمایشگاه‌ها

2. کار با مواد با سمیت متوسط

3. کار با جامدات با سمیت بالا

4. کار در دامداری‌ها و مرغداری‌های

5. کارگاه‌ها و کارخانه جات

6. صنایع مختلف: نفت، پتروشیمی، خودرو و ...

7. ساخت‌وساز و صنایع وابسته

8. کار نظافت

9. کار با مواد آزبستی برای زمان‌های کوتاه‌مدت و یا نمونه‌برداری از آن‌ها

10. بازیافت زباله

11. کار با فلزات: کارهای سنگ‌زنی، برشکاری و دریل کاری ...

12. حمل‌ونقل زباله‌های عفونی و فاسدشدنی

13. کار در نجاری‌ها، سمباده زنی و برش و ...

14. کار با مواد سیلیس دار

15. محافظ در برابر فیوم آهن و روی

16. کار با کروم سولفوریک، کادمیوم، سرب، آرسنیک

نوع محصول: ماسک تنفسی چند بار مصرف

کاربرد: حفاظت تنفسی

برند: (JFY (Jinfuyu Industrial

کشور سازنده: ویتنام، چین

ویژگی‌ها:

کاسه‌ای شکل

فاقد لایه کربن فعال

دارای گیره و اسفنج نرم در قسمت بینی

دارای دریچه تنفسی

دارای هدبند کشی قابل تنظیم

دارای لایه نرم و درزگیر در اطراف ماسک

استاندارد: 2009:EN149

وزن: 30 گرم

مقاومت تنفسی: کمتر از 1 mbar در جریان تنفسی 30 l/min

کلاس: FFP3

رنگ: طوسی

نوع حفاظت: برای حفاظت در برابر گردوغبار، میست ها، ذرات شیمیایی و بوی مواد آلی، مواد با سمیت متوسط، جامدات با سمیت بالا

آچارک قیمت بهترین ماسک تنفسی JFY، خرید ماسک سوپاپ دار JFY و انواع ماسک مخصوص گردوغبار JFY را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


FFP3 - Moulded Mask

1131 - ACTIVE CARBON DUST/MIST MASK WITH VALVE

 Contoured facial seal for extreme comfort at long time of wearing •

 Fully adjustable head straps and adjustable nose clip offer a comfortable secure fit •

 Exhalation valve reduces hot air buildup and easy breath in hot/humid environments •

 Covered with active carbon pre-filter against nuisance level organic vapors •

 Conforms to EN149:2001+A1:2009 •

محصولات مشابه