نام لاتین: Rhino TEC Safety Gloves
شناسه کالا: 926
قیمت پایه:
49.4 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: دستکش جوشکاری راینو تک مدل ساق بلند چرمی برای حفاظت در برابر جرقه، شعله و فلزات مذاب حاصل از عملیات جوشکاری، لحیم‌کاری، برشکاری و ریخته‌گری به‌کار می‌روند.
×

دستکش جوشکاری راینو تک مدل ساق بلند

این دستکش چرمی از جنس چرم تولید و تهیه‌شده که در هنگام استفاده بسیار نرم و انعطاف‌پذیر بوده به‌طوری‌که انگشتان دست، آزادی عمل کامل دارند.

دستکش‌های چرمی برای حفاظت در برابر جرقه، شعله و فلزات مذاب حاصل از عملیات جوشکاری، لحیم‌کاری، برشکاری و ریخته‌گری به‌کار می‌روند.

مشخصات:

• کاربرد: حفاظت از دستان در برابر شعله آتش در صنایع فلزی، ریخته‌گری و جوشکاری

• جنس: چرم

• اندازه / ابعاد: 33 سانتی‌متر

• رنگ: سفید

• استاندارد: EN 388

• وزن خالص محصول: 110 گرم

• برند: راینو تک – Rhino TEC

• کشور سازنده: پاکستان

Rhino TEC Safety Gloves

اپراتور برای کیفیت بالا در جوشکاری PPE به دلایل خوبی نیاز دارد. شرایط کار برای جسم یک جوشکار بسیار سخت و مهم است! آنها در یکی از سخت‌ترین محیط‌های صنعتی کار می‌کنند، در معرض خطرات زیادی هستند و به معنای واقعی کلمه هر روز دچار سوختگی می‌شوند. به همین دلیل استاندارد ANSI Z49.1 به همه جوشکارها توصیه دارد که از دستکش‌های مقاوم در برابر شعله استفاده کنند.

جوشکار و برشکار هر دو به دستکش‌های مقاوم در برابر شعله نیاز دارند که مقاومت در برابر گرما بسیار خوبی داشته باشند. اگر به خاطر داشته باشید، جنس یک دستکش جوشکاری باید چیزی بیش از محافظت استاندارد در برابر بریدگی، شعله‌های آتش، گرما و جرقه‌ها داشته باشد. دستکش‌ها نیز باید راحت باشند و مهارت فوق‌العاده‌ای را ارایه دهند! یک دلیل رایج که جوشکارها دستکش خود را کنار می‌گذارد به دلیل ناراحتی جهت استفاده از آن است. بسیاری از پیشرفت‌های دستکش جوشکاری جدید با فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات ایمنی آچارک این نگرانی را برطرف می‌کند. تیم آچارک دستکش چرمی، دستکش چرمی کار، دستکش جوشکاری، دستکش جوشکاری آرگون، دستکش جوشکاری هوبارت، دستکش جوشکاری ایرانی، دستکش مخصوص جوشکاری، خرید دستکش جوشکاری، انواع دستکش جوشکاری، دستکش مناسب جوشکاری، دستکش ایمنی جوشکاری، دستکش آرگون، دستکش آرگون کوتاه، قیمت دستکش آرگون، دستکش جوش آرگون، دستکش چرمی آرگون و دستکش مخصوص جوشکاری آرگون را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

محصولات مشابه