نام لاتین: Hitachi Sander Polisher SAT-180
شناسه کالا: 246
قیمت پایه:
1.195 میلیون‌تومان
وضعیت: تماس بگیرید
گارانتی: 12 ماهه شرکت ره آورد
توضیحات کوتاه: دستگاه پولیش هیتاچی مدل SAT180 دارای صفحه‌ای به قطر 180 میلی‌متر، مجهز به یک موتور 750 وات و حداکثر سرعت گردش این صفحه هم در دو حالت تا 1900 یا 3400 دور بر دقیقه است.
×

پولیش 750 وات هیتاچی مدل SAT-180

پس از تعمیر و رنگ سطوح مختلف، برای براق کردن سطح موردنظر و یکدست شدن آن از دستگاه پولیش استفاده می‌کنند. شرکت «هیتاچی» (Hitachi) از تولیدکنندگان مشهور آسیایی است که محصولات بسیار متنوعی دارد. مدل SAT-180 یک دستگاه پولیش است که ازجمله‌ی محصولات هیتاچی محسوب می‌شود. این دستگاه قدرت بالایی دارد و سرعت گردش آن بسیار بالا است. از این محصول به کمک انواع صفحات پولیش تا قطری مشخص، می‌توانید استفاده کنید. لوازم جانبی مناسبی هم به همراه این دستگاه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. مدل SAT-180 یک پولیش بسیار قدرتمند است که به یک موتور 750 واتی مجهز شده است. سرعت گردش صفحه‌ی دستگاه در دو حالت تا 1900 یا 3400 دور در دقیقه تغییر می‌کند. به کمک گونه‌ها مختلف صفحه‌ی پولیش تا قطر 180 میلی‌متر می‌توانید از این دستگاه پولیش استفاده کنید. در کارتن این محصول علاوه بر دستگاه، یک صفحه‌ی پولیش پوست، 5 صفحه‌ی سنباده و یک دسته‌ی کمکی قرارگرفته است.

برای استفاده از دستگاه پولیش، انتخاب صفحه یا در اصطلاح صفحه پوست مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به‌قدرت و سرعت‌بالای مدل SAT-180، بهتر است قبل از استفاده از آن، مهارت‌های لازم را کسب کنید تا دچار آسیب یا خسارت نشوید. در نظر داشته باشید که استفاده از دستگاه‌هایی مانند پولیش و فرز به همراه دسته‌ی کمکی بسیار ایمن‌تر و راحت‌تر خواهد بود. مدل SAT-180 با قدرت 750 وات و سرعت گردش دو وضعیتی، یک دستگاه پولیش با کیفیت ساخت بسیار بالا محسوب می‌شود

تیم آچارک قیمت دستگاه پولیش ماشین، خرید دستگاه پولیش ارزان، قیمت دستگاه پولیش کوچک، دستگاه پولیش هیتاچی، لوازم جانبی دستگاه پولیش و بهترین دستگاه پولیش خودرو را به‌راحتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

Hitachi SAT-180 Sander Polisher

محصولات مشابه