نام لاتین: Spasciani Duetta Half Face Mask
شناسه کالا: 667
قیمت پایه:
590 هزارتومان
وضعیت: تماس بگیرید
توضیحات کوتاه: ماسک نیم صورت اسپاسیانی مدل Duetta با بهترین ظرفیت تنفسی و استاندارد EN 140:1998 مناسب برای حمل مواد شیمیایی خطرناک، گازهای سمی، حلال‌ها، گردوغبار و اسپری نقاشی می‌باشد.
×

ماسک شیمیایی نیم صورت اسپاسیانی مدل Duetta

شرکت ایتالیایی اسپاسیانی (Spasciani) در سال 1893 شروع به فعالیت نموده که فعالیت این شرکت درزمینه تولید ماسک، فیلتر و سیستم‌های تنفسی است و کلیه محصولات تولید و عرضه‌شده توسط این شرکت مورد تایید استاندارد CE اروپا می‌باشد.

جنس بکار رفته در ماسک تنفسی نیم صورت دیوتا (Duetta) بسیار نرم و راحت است به‌گونه‌ای که به‌درستی بر روی صورت نشسته و پوسته سخت کارتریج‌ها را به‌صورت کاملاً مناسب نگه می‌دارد و وزن فیلتر را به‌طور مساوی در تمامی نواحی صورت توزیع می‌کند.

کارتریج‌های سری 2000 همراه با ماسک نیم صورت Duetta بهترین ظرفیت تنفسی را ارایه می‌دهد. علاوه بر این کارتریج‌های فیلتراسیون دارای پیش فیلترهای ویژه‌ای هستند که از مسدود شدن سریع فیلتر توسط ذرات گردوغبار در محیط جلوگیری می‌کنند.

این ماسک برای استفاده در کارخانه و کارگاه‌های مواد شیمیایی، دارویی، کشاورزی و سنگ‌زنی مناسب است.

طی آزمایشی که بر روی ماسک شیمیایی نیم صورت Spasciani Duetta انجام شد نشان داد میزان مقاومت تنفسی در هنگام دم بسیار کمتر از میزان استاندارد توصیه‌شده بوده و همچنین میزان مقاومت تنفسی در هنگام بازدم نیز بسیار کمتر از میزان استاندارد توصیه‌شده است و این نشان‌دهنده مقاومت تنفسی بسیارکم این ماسک در هنگام دم و بازدم می‌باشد که این خود موجب راحتی بی‌نظیر کاربر در هنگام استفاده از این ماسک می‌باشد.

فیلترهای کارتریج دارای پیش فیلترهای ویژه‌ای می‌باشند که فیلتر ذرات را از مسدود شدنی سریع توسط ذرات خاص محیطی حفظ می‌کنند.. این ماسک باید همراه با کارتریج اسپاسیانی ضربه‌ای سری 2000 استفاده شود (اما در این محصول صرفاً پایه ماسک ارایه می‌شود و فیلتر بایستی جداگانه خریداری شود)، این ماسک مطابق با استاندارد EN 140:1998 می‌باشد و یک وسیله ایده آل برای حمل مواد شیمیایی خطرناک، گازهای سمی، حلال‌ها، گردوغبار و اسپری نقاشی می‌باشد. 

این ماسک بسیار سبک باهدف ساخت ماسکی کم‌هزینه و باصرفه و ارزان‌قیمت تولیدشده که برای استفاده در دوره‌ای محدود مناسب بوده لذا قابل تعمیر و یا تعویض قطعات یدکی و مصرفی نیست.

بدنه اصلی ماسک از یک نوع پلیمر محکم ساخته‌شده و جهت راحتی و آسایش کاربر، لبه بیرونی ماسک برای نشستن روی صورت از یک بالشتک نرم سیلیکونی تولیدشده است. این ماسک دارای دو فیلتر می‌باشد.

ماسک دارای استاندارد CE و ساخت ایتالیا بوده و با انواع کارتریج‌های ضد غبار و یا گازها و بخارات شیمیایی سری ۲۰۰۰ قابل‌استفاده می‌باشد.

 موارد استفاده بسته به نوع کارتریج متفاوت است ولی عموماٌ در سم‌پاشی، رنگ‌پاشی، پاشش مایعات شیمیایی و کار با مواد شیمیایی و… کاربرد دارد.

در دمای ۲۰ تا ۵۰ درجه سانتی‌گراد قابل نگهداری می‌باشد. قیمت ماسک نیم صورت Spasciani Duetta مناسب کاربران می‌باشد.

آزمون نشت ذرات به داخل فیلتر:

نتایج آزمون نشت ذرات به داخل فیلتر نشان داد که حداکثر میزان توصیه‌شده برای نشت 2% بوده که در این ماسک بسیار از مقدار توصیه‌شده نیز پایین‌تر می‌باشد که این مهر تاییدی بر استاندارد بودن ماسک تنفسی DUETTA ساخت شرکت Spasciani می‌باشد.

صنایعی که می‌توانند از این ماسک استفاده نمایند شامل:

• داروسازی • صنایع شیمیایی • پتروشیمی • پلیمر • کشاورزی • سنگ‌زنی • کارخانه جات تولیدی • کارگاه‌ها • رنگ‌کاری

مشاغلی که می‌توانند از این نوع ماسک استفاده نماید:

• حمل و جابه‌جایی مواد شیمیایی • رنگ‌کاری • سم‌پاشی • کار با حلال‌ها • کارهایی که در محیط‌های حاوی گردوغبار انجام شود

نکته: این ماسک باید همراه با کارتریج اسپاسیانی ضربه‌ای سری 2000 استفاده شود. علاوه بر این فیلترهای کارتریج دارای پیش فیلترهای ویژه‌ای می‌باشند که فیلتر ذرات را از مسدود شدنی سریع توسط ذرات خاص محیطی حفظ می‌کنند.

محدودیت استفاده:

فیلترهای تنفسی را نمی‌توان در محیط هایی که مقدار اکسیژن آن کمتر از 17% در حجم باشد استفاده کرد.

فقط از فیلترهای سری 2000 (Spasciani) می‌توان برای ماسک‌های نیم صورت DUETTA استفاده کرد.

مواد تشکیل‌دهنده:

جنس ماسک: مواد پلاستیکی کامپوزیت

تسمه‌های سر: پارچه الاستیسیته

تکیه‌گاه پشت گردنی: نایلون

دریچه خروجی: لاستیک

کلید فشاری در اتصال: پلاستیک مقاوم در برابر شوک و حلال

ویژگی‌ها:

• وزن: 65 گرم • مقاومت حرارتی: مقامت فیلتر در برابر دماهای بین _20 ˚C, +50 ˚C می‌باشد و تا کمتر از 80% قادر به تحمل رطوبت می‌باشد RH<80%

• این ماسک مطابق با استاندارد EN 140:1998 می‌باشد

• ماسک نیم صورت DUETTA یک وسیله ایده آل برای حمل مواد شیمیایی خطرناک، گازهای سمی، حلال‌ها، گردوغبار و اسپری نقاشی می‌باشد

مزایا:

1. بادوام

2. سبک

3. راحتی بی‌نظیر

4. مقاومت تنفسی پایین

5. ارگونومی مناسب و راحت در استفاده

6. نشتی بسیار پایین‌تر از حدود استاندارد و قابل‌اطمینان

7. دارای مقاومت حرارتی مناسب

8. دارای پیش فیلترهای ویژه جهت جلوگیری از مسدود شدن سریع فیلتر توسط ذرات خاص

9. مطابق با استاندارد CE

معایب:

فقط می‌توان از فیلترهای سری 2000 برای این ماسک استفاده نمود.

نحوه پوشیدن ماسک:

مرحله 1: ابتدا بند آویز ماسک را در پشت گردن قرار دهید

مرحله 2: تسمه پلاستیکی را در پشت و روی سر مستقر نمایید

مرحله3: کش های ظرفیت تسمه پلاستیکی را بکشید تا ماسک روی صورت استحکام یابد.

مرحله 4: با قرار دادن کف دست‌ها روی درب کارتریج‌ها و نفس کشیدن از استقرار درست ماسک و فقدان نشتی بر روی صورت اطمینان یابید.

کارتریج ضد گردوغبار ماسک اسپاسیانی مدل LD P3 R

کارتریج 2 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A2P3 R

کارتریج 4 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A1B1E1K1

کارتریج 5 حالتی ماسک شیمیایی اسپاسیانی مدل A1B1E1K1P3 R

محصولات مشابه